Zenith by maciekkolo

zajebiscie to wyszlo ;)) A co do zimy to powinno się zima robic a w cieple jezdzic. A z wlasnego doswiadczenia wiem ze jest odwrotenie bo zima sa krotkie nudne dni i nic się nie chce :smiley:

No ładnie ci to wyszło ale ja bym dał blache ryflowa

z blachą więcej problemów. Raz że sprzedają w dużych ilościach a dwa że o wiele trudniej wyciąć. Jeszcze jakąs naklejke muszę nakleic i będzie git :lol:

O ja ! Zaje**oza :slight_smile:
A blacha jest oklepana :slight_smile: To jest coś nowego :slight_smile:
Bomba ! :slight_smile:

Na początku pomyślałem: kicha

Ale jak zobaczyłem foty to mi się spodobało. Gratulacje.

Elegancko!!! Ekstra pomysł, nie miałeś tam wcześniej nic takiego tym miejscu???

nic tam nie było, po prostu podłoga jest wyprofilowana w ten sposób, że wystają takie “bloczki”


Edit:
byłem dzisiaj w wulkanizacji i próbowałem coś wyregulować a tu dupa! Po zmianie sprężyny na zieloną top racing tj +15% obroty bardzo wysokie tak do 30-40km/h ale w ogóle nie przekładały się na moc, tyle że wył. Próbowałem na rolkach 8,5g 7,7g i 7g i zawsze to samo… A więc zdenerwowany postanowiłem założyć z powrotem białą centralkę malossi i co się okazuje? Skuter bardzo szybko łapie wysokie obroty na starcie (wyje, a wcześniej najpierw były niższe przez moment dopiero za chwile wyższe ale od razu miał kopa) i nie ma mocy mimo obrotów tyle że już nie do 30-40kmh tylko tak 10-15km/h. Tylko pytanie co się stało po zamianie tych sprężyn? Coś popsułem? Okładziny już widać że słabe. I jeszcze przy okazji wymieniłem pasek na polini. V-max to już w ogóle żal 75 licznikowe a w tamtym sezonie jeździł 80. Myślałem że to przez pasek ale jak widać byłem w błędzie. Nie mam już do tego siły, pali jak smok a tylko problemy…
Poradźcie coś :-/

Fajna rozkmina z podłaga, ale mam jedno ale : Polerka wydechu, i poszczególnych części :smiley:

tez miałem takiego peugeota ale trochę szersze koła miał i nazywał się buxy i też miał to że dużo palił a to 75-80 to z trudem łapał :-/