Zenith by maciekkolo

Przedstawiam wam mój środek transportu. W tamtym roku poprawiłem dynamikę jazdy a w tym zaczynam nie odstraszać wyglądem jednoladu :sunglasses: Zostało zrobione:
Mechanika:
- Laser X-pro
- Malossi Multivar
- jak zostanie kasy to się wyreguluje ;]

Optyka:
- w trakcie małowania

Dzisiaj zacząłem przygotowywać plastiki do małowania, ale nie wiem na jaki kolor. Póki co znalazłem 3 fajne propozycje:
http://www.scooter-system.fr/tuning/9045.html
http://www.scooter-system.fr/tuning/6636.html
http://www.scooter-system.fr/tuning/6986.html

Pomóżcie wybrać albo najlepiej podajcie jakieś inne kombinacje kolorystyczne pasujące do tej starej architektury :wink: Zrobiłbym sobie vt ale (nie wiem o co chodzi) nagle na dwóch kompach przestał działać photoshop ;/ zjada cały ram i nie da się korzystać. Ciekaw jestem jakby wyglądał w pomarańczowym.
W najbliższych dniach w “nos” skutera mam zamiar wmontować zakupione już halogeny. Jeżeli będą ładnie świecić, pozbędę się lampy w kierownicy i zalepie dziurę.
Póki co stare foty bo już mi się nie chce fona podłączać i zrzucać dzisiejszych zdjęć:





Postaram się jak najszybciej wstawić aktualne zdjęcia ale kiedy to wyjdzie to nie wiem :slight_smile:

Ladny pug… :wink: daj np czarny mat z jakims zarowiastym kolorem ;)) powodzenia w regulacji ;))

Który to rocznik ? ;}

rok jak rok, mały lifting by się przydał :wink: maluj na ten pierwszy kolorek :wink:

rok 96;] stary ale jary :slight_smile:
od początku miał być ten pierwszy czyli czarny z białym ale zawsze gdy komuś odpowiedziałem na pytanie “Na jaki kolor malujeszł?” -“czarno biało” to słyszałem: eeeeeee, lipa
dlatego zacząłem szukać innych możliwości
a co o trzecim linku powiecie?? zielono biały - raczej drugiego takiego samego by nie było w okolicy :stuck_out_tongue:

mowie ci daj czarny mat z jakims zarowiastym ;)) tylko o 2 lata od mojego speeda starszy xD

z jakimś zarówiastym… podaj przykład, jutro święto, plastików nie będe czyścił to chociaż VT zrobie :stuck_out_tongue:

pomarancz zarowiasty zielony zarowiasty

a nie ładniej jednak z białym? (zamiast czarnego)

nIEE… Z bialym pelno ludzi robi… sam mialem z bialym robic ale robie jednak roz+niebieski

No zenicik taki sobie… gdyby nie ta lampa w kierownicy to byłby gicior ;p
Ja bym proponował takie kolorki



Dodam, że to vt wykonany przeze mnie :stuck_out_tongue:
I pozdrawiam kolegę z okolic :lol:

za maly kontrast… taki nudny …

eee, lipka trochę te kolorki. A co do lampy w kierownicy to mam w planie się jej pozbyć

nIEE… Z bialym pelno ludzi robi…


A czy dużo osób w ogóle maluje skutery?? Kupi hinola świetnie pomalowanego i śmiga :stuck_out_tongue:

Mi się podoba ta kolorystyka z ostatniego linku. Zielono-biały :smiley: Najs. I nie słuchaj się Danielsona :smiley:

zielono biały nie, chyba, że skuter będzie więcej stał niż jeździł, bo inaczej syf się bezie robił :wink:

tez tak myślałem, ale w sumie jakby dać ryfle to mocno by się nie brudził czyż nie?? :wink:
aktualne fotki:




zrobiłem kilka VT i stwierdzam że żadna kombinacja czarny-pomarańczowy nie jest dobra. Co prawda skuter będzie wyglądał trochę inaczej bo będzie miał lampy z przodu na dole i najprawdopodobniej pozbędzie się lampy w kierownicy, ale i tak dużo to nie zmieńi.





Powiem tyle: wieś tańczy i śpiewa ;]




Tak więc chyba trzeba wybrać między czarno-białym a biało-zielonym. ojj ciężki wybór :smiley:
…chociaż, za biało-zielonym mało kto by się nie obejrzał ;] carmen już za samym zdjęciem się obejrzała :stuck_out_tongue:

No bo ładna kolorystyka, ale Dywer ma rację moze być na okragło uje*any :confused: :slight_smile:

Potwierdzam z czarnym kolorem jest lipa trzeba codziennie z ściereczką latać.

no z białym chyba jeszcze bardziej…
najgorzej to chyba by się brudził biały tunel, nawet jakby ryfle były. Bo tu gdzieś butem zahaczyć to coś tylko ze to zawaliście wygląda ;/
To głosujcie:
1. Biało-zielony
2. Czarno-biały
3. Inny: jakiż

Wysyłajcie smsy o treści 1, 2 lub 3 na numer 7121!!!
(Koszt smsa to 1zł+VAT, 1,22 z VAT)

weź sobie na jakiś jasny niebiesku pomaluj i do tego pomarańcz albo czerwień :slight_smile: