Zenith by maciekkolo

jutro zrobie vt wg twoich podpowiedzi i się zobaczy :slight_smile:

Ciemno niebieski i żywa czerwień :slight_smile:

Pokusiłem się o zrobienie vt w kolorze ciemny niebieski i ciemna czerwień…
Wyszło nie za ładnie ;/


Już lepiej by wyglądał chyba cały w takim niebieskim kolorze i tunel jakiś jaśniejszy kolor :slight_smile:

a ja bym dał po całości jasny błękit a tunel dał żółty :stuck_out_tongue:

pavcioLBN, bo to nie ciemno niebieski… ładniej wyszedłby granat… :smiley:

Ajjj tam! xD
Ale chodzi mi o to, że tak jak zrobiłem to nie pasują do siebie te kolory troszkę…

też zrobiłem te kolory, moze trochę inne odcienie ale lipa straszna, za to czarno żółte nieźle wygląda, szczególnie ostatnie :wink:








ajj te halogeniki dodadzą uroku ;]

EDIT
oj coś mi się zdaje że któyś z tych wybiore ;]

ŚLYCZNY :mrgreen:



ale pewnie jeszcze coś wymodze innego ;]

Czarno-pomarańczowy jest boski! :wink:

Carmen napisał:

Czarno-pomarańczowy jest boski!


popieram
jak to zobaczyłem od razu wiedziałem ze to pug nie wiem dlaczego :mrgreen:

ale ten zielono czarny też jest ciekawy :wink:

zrób takie combo swiatła, tzn. zostaw to w kierownicy i zrób w czasze :wink:

nie bo wtedy wieś tańczy i śpiewa
zrób lampy na dole i kiere bmx i będzie bosko :smiley:

kalin309 napisał:

jak to zobaczyłem od razu wiedziałem ze to pug nie wiem dlaczego



bo na innych nie było znaczka peuegoet'a.

true, true :stuck_out_tongue:

czarna pomarańcza :slight_smile:

hehe, mi się tez to podoba, i praktyczne bo się czybko nie będzie brudzić i ładne :slight_smile: jeszcze mam kilka dni na zastanowienie się
a póki co szpachla, szpachla i jeszcze raz mata z żywicą cały dzień :-/


EDIT
żeby nikt mi nie zarzucił że dużo gadam a nic nie robie to wstawie fotki (sory za jakość) :slight_smile:
kolorowe plastiki już gotowe w 85%





jutro z rana zabieram się za zalepienie dziury po lampie w czaszy, tylko póki co nie wiem jak zamontować te halogeny na dole ;/ w akcie desperacji, żeby zobaczyć jak to świeci zrobiłem “oprawe” ze styropianu ale to chyba raczej długo by nie wytrzymało przez temperature, jak myślicie?? te sznurki to na chwile tylko jakby co. foto:





Błagam, powiedzcie jak je zamontować :cry:

weź z żywicy zrób taka podstawkę i przykręcisz

długo mnie tu nie było ale oto jestem z efektem mojej pracy. Skończone w 94% bo jeszcze jakieś naklejki by się przydały ;p
oto fotki:









no takiego peugeota nie znajdziecie w żadnym katalogu :mrgreen:

Noo ładnie :wink:
Pytanie tylko czemu nie wrzuciłeś BMX kiery ?

oj to nastepne koszta bo i kiera i adapter i licznik i w ogóle a mi już się nie chciało więcej pakować w niego bo w przyszłym sezonie już prawko :wink:

i bardzo ładnie i taki tuning mi się bardzo podoba , nie jest może on niesamowity , ale 1000x lepszy niż kup i włóż

Przez zimę nic praktycznie się nie działo przy skuterze, ale ciepło się zrobiło więc trzeba się było wziąć do pracy. W ostatnim tygodniu postanowiłem zadbać o to, by nie wytarł mi się lakier pod nogami i wyścielić podłogę. Moim zdaniem wygląda ładnie i jednocześnie spełnia swoją funkcję.

Materiały:



Klej Butapren i trochę gumowego chodnika w paski zakupionego w sklepie z art. przemysłowymi

Można było wyścielić całą podłogę dwoma długimi kawałkami, lecz nie wyglądało by to ładnie, więc postanowiłem się trochę pobawić:



wycięte szablony wystających elementów podłogi

Oto efekty:







Oceńcie sami :mrgreen: