Yarox Mina LC Project

Adverion, zal normalnie zal mnie ogarnia. Tak jest to HPC.


I cytat z mielocha:
Wytrzymałość nawet do 18000obr/min

Poczytaj trochę poczytaj.

No sorry ale TR nie jest raczej jeden a za bardzo nie chce mi się wejść na mielocha bo pisze z fona bo jest męczące =)
No to w takim razie to ją bym brał TR :stuck_out_tongue:

Heheh rozbawiłeś mnie Adverion xD

Czemu? Z tym wałem TR? xD powiem ci że nie przeglądam na bieżącą części tej firmy… A kiedyś widziałem raz zał do mojego skuter i chyba to był TR i był to taki zwykły tyle xD wzmocniony albo nawet seryjny … Nie pamiętam i jakoś tak mi się o nim utrwaliło xD

to tak kupuje TR RACE HQ tylko nie wiem czy łozyska top racing czy s6 tefon chce się zmieścic w 400 zl a tyle mi wyjdzie za wal i lozyska s6

Bież obojętnie które bo są porównywalne tylko w s6 płacisz za firmę i napis s6 :wink:

aha to biore top :stuck_out_tongue:

Bierz Top-a . Łożyska na korbe też ma dobre . Jak najbardziej dają rade .

korbowodu mam polini evo

[ Dodano: 10-02-2010, 11:31 ]
mały Up

Właśnie przyszedł cylinderek HEBO Monson Replica







pod koniec tyg pojawi się gaźnik 21 MM s6 BE

nastepnym krokiem jest obspawanie własnego subframe ala stage6 filtr stage6 sprzeglo albo stage6 albo polini evo 2 dzwon stage6 lub malossi no i pasek malossi x-kevlar

myślę że wzmacniany jakiś poliniacza albo coś ci wystarczy :smiley:

no wreszcie cos poszło do przodu w temacie ;]

A wydech to masz ten c16 wypolerowany czy już sprzedałeś ?

w tym czasie jak silnik był ropołowiony został wypolerowany wsadzony nowy wal top racing race HQ łozyska s6 metal zakupiłem prosty kruciec malossi MHR z podstawa nowe mocowanie silnika z tebo bede robił subframe nastepnie filtr stage6 gaźnik 21mm


co do wydechu nie sprzedalem dalej go mam wolal bym go zamienić za mocniejszy z moja doplata w zaleznosci od stanu ja nie mam zadnych wgniot itd

przednie zawieszenie będzie zmieniane od aeroxa lagi pólka+sztyca tylko muszę sprawdzić czy pasuje

[ Dodano: 12-02-2010, 13:58 ]
Trochę mi się nudziło wiec zrobiłem polerkę m.głowicy i podstawy króćca




na lustro słaba jakość telefonu niestety ;/ ;/

[ Dodano: 03-05-2010, 18:35 ]
subframe


Silnik w ramie foto telefonem robione i jakiś wyblakły ten kolor widać ale jest całkiem inaczej!




Pokrywa jest tak ścięta bo była uszkodzona i inaczej się nie dało

Plany
Zmiana kiery
Stelaż
Full Stunt Pies

Cały tuning robiony w firmie Scooter tuning Center Mysłowice Mikołowska 15 numer kontaktowy
Kamil Musiał
telefon: 503167530

Części w bardzo dobrych cenach!

[ Dodano: 22-05-2010, 14:39 ]
1 odpalenie

http://www.youtube.com/watch?v=3BPlnuIBPh4

z kad chcesz stelaż poprowadzić??

zeby nie było nie jasnosci że odkopuje ostni post jaki widac jest z przed paru dni :smiley: zreszta autor sam pisał na shoucie zeby do niego lookać

to tak tam gdzie mialem mocowania na kufer te rurki sa tam sroby poprowadze tam na prosto a potem pod kontem pod lampe w rame

O kurde ;O , fajnie wygląda ten ‘chinol’ xD . Nawet nie myślałem ze cos takiego wyjdzie