Yarox Mina LC Project

Longjia LJ50QT
Rocznik 2008 r.
Właściciel siw3x
Pojemność 70 cm3

Tuning mechaniczny:
Cylinder kit 70cc Stage6 Racing
Łożyska wału i uszczelniacze NARAKU [HD]
Wariator Polini Speed Control
LeoVince TT

Tuning Optyczny
Białe felgi
mini migacze carbon
tablica na dole
Stroboskopy z tylu i z przodu

co jeszcze chce
Zestaw sprężyn centralnych Naraku [Racing]
Zewnętrzna tarcza wariatora NARAKU
Gaźnik DellOrto 17,5 mm
Kruciec Racing Stage 6
Przełożenia pierwotne Malossi 14/42 = 1:3,00
Sprzęgło Delta Malossi
Wał korbowy EVO TOP RACING 12 mm sworzeń
Tecnigas Next R chrom
Xenony
Biały klosz z tyłu
zamontowac z tylu hamulec tarczowy

W trakcie
Wygładzanie nadkola
Sprzęgło Delta Malossi
Gaźnik DellOrto 17,5 mm
Przełożenia pierwotne Malossi 14/42 = 1:3,00
Polerowanie przekładni
polerowanie felg(nie rantow lecz calych felg)
Kiera licznik Koso
Obicie siędzenia biało pomaranczowa Skóra


Czego nigdy nie zrobie.
Nie założę neonów Wiocha na MaXXXXXXXXa

to teraz fotki

Skuter jak mial 2 tygodnie




tu juz po zmianach







obudowa przygotowana do polerki



macie jakieś pomysły?

wsadzic wydehc yasuni c16 jeśli chcesz mieć naprawde moc i gaźnik minimum 19 mm zeby to ci jezdzilo :smiley: ;))

Jakie osiągi na leo tt i s6r?? Nie uważasz że ten wydech nie nadaje się do cylka racing? No i przy tym cylindrze nie wróże twojemu wałowi długiej żywotności.

TT i racing wez >_< tt jest do serii… no i wałek jeszcze jakis najlepiej HPC. A z optyki to mi się podoba tylko jakis skuter mi przypomina ^^ chyba jetforce :lol:

Do recinga ty chcesz dać next_r pomyśl :!: :!: :!:
Tarcza na tył haha też dowaliłeś na maxa :!: :!:
Biały klosz na tyle zapomnij nigdzie takie go nie ma :!: :!:
No i te łożyska wału naraku do recinga xDDD :!: :!:
Do recinga gaźnik 17,5 to za mały co najmniej 19mm :!: :!:

Radzę trochę poczytać w dziedzinie tuningu skuterów bo nie wiem czy teraz dobrze na tym wszystkim wyjdziesz

łożyska naraku sa dobre :)) sa to teflonowe ntn z luzem c4 lub metalowe

Jeśli ma kase na taki cylinder to na jego miejscu wziołbym coś lepszego już na przyszłość :slight_smile:

co do wydechu
kupiłem go od znajomego wydech kupil nowy ale mial wypadek po 2 tygodniach wiec prawie nowka zaplacilem 50 zl

dowalilem? bo chce tarczowke na tyl?? dziwne ze nowsze maja juz tarczowke z tylu :wink:

te cześci co mam kupiłem o 50% taniej reszte części tez mam mozliwosc kupienia duzo taniej ale nie stety te części
jezeli chodzi o tylnia lampe będzie od innego xD

tak lepiej instalowac gazboxy xD neony i audio ^^xDxD
osiagi 85-90 jeszcze do regulacji

Taaaa a czy ja instaluje neony , audio ??

Skuterek ladny :slight_smile: u mnie w miescie kilka takich jezdzi ale serie. Ale to nadkole wygląda zacnie :wink: A i jak ci się sprawuje s6 racing?? ile km juz przejechalesą

Jak on nie ma nadkola założonego to o czym tu mowa :?:

a to sorry myslalem ze jest… zdjecie do konca mi się nie otworzylo :wink: ale bez tego seryjnego lepiej wygląda :wink:

Red-raider napisał:

Taaaa a czy ja instaluje neony , audio ??



a jest tu gdzieś mowa o tobie?

Do tarczówki musisz mieć inny karter i felge :lol: :lol: nie wspominając o tarczy zacisku przewodzie całą klamkę ze zbiornikiem płynu.
Nie mam pojęcia jak ty chcesz to zrobić nie wymieniając silnika np(silniik od roxa) wsadz i masz wszystko w jednym juz LC tarcza minarela i wiele zalet :roll: :roll:

kolega co mial wypadek ma skasowany caly przód tyl dobry a on ma właśnie taki skuter ima tarczowke z tylu mysle czy nie kupić go powiedzial 1000zl jak wspomnialem skuter nowy ma 2 tygodnie wiec części beda dobre jak cos by się stalo felgi ma inne itd
bo te bembnowe strasznie szajskie sa albo poprostu inne zaciski kupie bo ta okladzina co jest na nich lipna widzialem gdzieś za 100 zl nowe podobno o wiele lepsze niz w standardzie


Ps co myslicie o wycienciu jakiegos znaczka w nadkolu?? np supermenaż

Red ty masz taka sama lampe co ja z tylu
oblukaj
http://www.racing-planet.pl/lampa-tylna-kierunkowskazami-yamaha-aerox-italjet-dragst-p-4183-1.html?cPath=2025_2027_3739&amp;sessID=52df71f0a6f4a2334d20e3bdac067f17

1000 ?? … Powiedz że chyba jesty głupi … Za dużó

ale nie mowa tu o silniku lecz o prawie calum skuterze brak przodu tylko
mam pytanie czy da się wygluszyc wydech bo strasznie mi strzela jak puszczam gaz xD

Kup sobie seryjny cylinder, i nie rób wiochy… Kto to widział wkładać racinga do prawie seryjnego skuter… Gaznik seryjny, tłumik gówno, jedynie wymieniony wariator. Nie chce cie obrażać ale po co takie coś robisz ??

A wiesz co ty robisz Czy tylko poleciałeś na opis ile ma KM?

sousik napisał:

Kup sobie seryjny cylinder, i nie rób wiochy.... Kto to widział wkładać racinga do prawie seryjnego skuter.. Gaznik seryjny, tłumik gówno, jedynie wymieniony wariator. Nie chce cie obrażać ale po co takie coś robisz ??



seryjny cylinder dowaliles ^^ xD

gaźnik w drodze juz jest
wal w przyszlym miesiącu
na wydech jedynie poczekam dlugo

jak na razie to ty wioche zrobiłeś

po co takie cos robie?

zeby tacy jak ty mielo o czym pisac poczytaj wyzej to się dowiesz co będzie i dla czego takie cos mam pozdro