Yarox Mina LC Project

czego się chlopaka czepiliscie jego skuter i niech robi co sobie chce moze nawet zapalke do baku zucic nic wam do tego :expressionless:

co o skutera to sredni nic wielkiego jak na razie. niepodoba mi się małowanie. mozesz pomalowac na jakieś inne kolorki.pierwsze co bym w nim zrobil to wywalil ten druciak zrobil jakieś nadkole

Napisałeś że ma on właśnie taki skuter tzn jaki ?? Chyba nie yaroxa z przypawaną tarczą do fegi i zaciskiem do bloku xDDD Bo tylko tak można to zrozumieć. :573: :573:

Red-raider napisał:

Napisałeś że ma on właśnie taki skuter tzn jaki ?? Chyba nie yaroxa z przypawaną tarczą do fegi i zaciskiem do bloku xDDD Bo tylko tak można to zrozumieć. :573: :573:



ale ty czlowieku jestes ograniczony xD :568: :569:
napisalem taki sam wiecz jaki yarox jezeli ja mam longjie Hmm raczej to logiczne czlowieku wpisz w google longjia i masz tam pokazane taki modej jak moj tylko inna edycja i jest tarcza z tylu

co do małowania mozliwe ze pomysle o tym a jaki kolor proponujeszł

naklejki zrywam

co do tych drutów moze cos z nimi zrobie wyrabe je zaszpachluje i moze cos tam wytne :ble:

zamiast drotow mozesz dac spojler. poluki ma na sprzedasz spojler bcd. kolor hmm ostatnio mi się podoba polaczenie czarnego z zielonym ale nie wiem czy do tego sqta będzie pasowac

pns napisał:

zamiast drotow mozesz dac spojler. poluki ma na sprzedasz spojler bcd. kolor hmm ostatnio mi się podoba polaczenie czarnego z zielonym ale nie wiem czy do tego sqta będzie pasowac



te spojlery w miare mi się podobaja to juz wole to zaszpachlowac icos tam zrobić


mam zamiar pomalować go na jaki kolor proponujecie moze 2 kolory jakie ulożenie?

[ Dodano: 20-05-2009, 19:21 ]
Polerka przekładni skończona :):) Specjalnie dla Red-raider foteczki tak nie mogłeś się doczekać

1 fotka (usuwanie lakieru )



2 fotka (Papier wodny i jazda)


3 fotka(Obadanie sytuacji i pociagniecie byle jak zeby zobaczyć efekt)



4 fotka (dokladne wypolerowanie kawalka) widac tam slady lakieru na dole to byl jedynie test jak to będzie wyglądać


5 fotka (Etap koncowy)



zapraszam do komentowania

PS
kopniak jeszcze nie do konca wypolerowany na zdjeciu tak byl tylko zalozony

Pozdrawiam siw3x


etapy powstawania nadkola

etapy karton + taśma



tutaj juz lekko pochytane żywicą




tutaj juz pochytane od wewnątrz


nastepne foty ksztaltu



nie da się inaczej bo jak ktos ma błotnik z tylu on zakrywa rurki i bak dla teg tez mu sialem to zabudowac na razie wygląda to marnie
potem będzie lepiej

[ Dodano: 10-06-2009, 00:48 ]
Prototyp kasku sportwo-turystyczno-wypoczynkowego



Prawa autorskie siw3xa xDxD

Nowe foty





[ Dodano: 23-06-2009, 22:41 ]
Nowe foty nowe Oblicze




jutro cały squt idzie do małowania

[ Dodano: 25-06-2009, 16:23 ]
właśnie odebrałem plastiki
bez białych zrobię potem foto :D:D

Ale ładny, ostry kolor :smiley: Mega mi się podoba :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kask ciekawy, jak się z tego pije? xD

Z kierą wygląda prze [!]

Kolor zajebisty :smiley: no i kask również… xDD
a nadkole skonczone?? ;>

No i oto chodziło, kolor wypas.

Że ci się chce robić tego chińczyka, pełen szacun.


bez felg jutro małowane na biało-pomaranczowe




Proszę o komentarze

Eeee, no luks.

bardzo fajnie teraz wygląda :smiley: wydaje się taki masywniejszy (w pozytywnym znaczeniu) i agresywniejszy :smiley:

Jak jeszcze BMX doszło to już w ogóle.

brakuje przedniego trójkącika bo jest małowany na góra biała a przód pomarańczowy kurde macie może do sprzedania naklejkę playboy’a za tydzien możliwe oddaje siedzenie do obicia na pomarańczowo biało

Super :slight_smile:

Kup fajniejsze siedzenie i zrób mocowanie ze szpachli xD

no kurde strasznie mi się podoba :slight_smile: , i już wcale nie widać że to chinol :stuck_out_tongue:



tak chce zrobić siedzenie

Eeee no teraz wygląda elegancko:P Popierdam kolegow wyzej:D Moze przechromuj wydech fajnie by wyglądał:D

skuter miodzioo… malowanie bardzo ładne