Yarox Mina LC Project

zrób tak jak borek na orginał… żeby wyglądał tak jak nowy a nie jakieś polerki

nowe części przeciwtalerz Hebo juz jest

olac wydech

siw3x napisał:

olac wydech


No co koleś :-P
Ja bym już zostawił taki jak był, tylko go porządnie wyczyścić :-)

czepiacie się. Ważne, że jemu się podoba ;p . Dla mnie jest spoko. Oby tak dalej!

Te felgi to wyglądaja booosko <3 mrr;* . Poleruj wydech na lustro .

Co wy gadacie, wydech dobrze wyszedł :wink:

Dokładnie wydech lepiej wygląda :smiley:

Ale wydech z polerka dobrze wygląda :stuck_out_tongue:

Yeśki pięknie wyglądają po polerce a najlepiej jak byś go oddał do zakładu jakiegoś by ci nałożyli na niego chrom wtedy było by super!!
http://www.youtube.com/watch?v=T1HdYcVseIA
zobacz tutaj koleś ma Yaśka (chyba c30) w chromie z końcówka obklejona chyba folią carbonową albo pomalowana na czarno i to wygląda boooosko :!:

bylem pytac się o chromowanie ale cos zaczol gadac ze moze mi zrabac wydech przezrec go czy jakos tak

CO!? :lol: co on ci nagadał jakiś głupot ? :stuck_out_tongue: To niby jak są chromowane sportowe wydechy typu Tecnigas, Laser, LeoVince … niektóre Laser’y X-pro miały podwójną warstwę chromu i jakoś nic się z nimi nie dzieje :stuck_out_tongue:
Czy moze specjalny chrom ? :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

Czy moze specjalny chrom ? :-P




powiem tak , wiem że galwanizacje często odmawiają bo , ten ich chrom często odpryskuje i potem są zażalenia, a w seryjnie pochromowanych wydechach tego nie ma

czyli należy oddać to do jakiś specjalistów a nie do leszczy :roll:

co myslicie o tym?
http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=1773&amp;osCsid=1e822c367905906921778bf37388a8e4

Według mnie bardzo dobry wał :wink:

Top Racing Evo ng lepszy i tanszy

SiWy, a z czym jest lepszy co ty chcesz od tego wału on jest w pytkę dobry
HPC do 16rpm do już na zapas nawet,dobra i solidna firma no i cena jest dobra :slight_smile:

Ja nie wiem po co przepłacać za Hebo?? Po co ?? Żeby był wiekszy szpan?? Po za tym Hebo ma plastikopodobne wypełnienie a TR jest cały metalowy jak S6 i tez jest do 16rpm do tego jeszcze kasa zostaje na łozyska.

Adverion napisał:

a z czym jest lepszy



Jak się nie myle to TR kręci bo 18 rpm :D No i tak jak mówił Siwy tańszy i to się ceni :D

A jest to HPC ? =) i do 18 to wątpię żeby był =P