Yamy TeZeteR 50 by Damianho

Brzmi super, ale to jednak 2T i podejrzewam że przelotowy wydech pogorszył osiągi :stuck_out_tongue:

ten akurat nie jest przelotowy i nie pogorszył :sunglasses:

To teraz co się zmieńiło:
1. Ciężarki kierownicy pomalowane fachowo przeze mnie szprajem na czarny mat :smiley:
2. To samo stało się z szybką :slight_smile:
3. We wszystkie 3 dziury wsadziłem jej pomalowaną na czarno siatkę :stuck_out_tongue:

Foty:









Komentować :->

Ale odjebałeś z tą szybką. Już się nie położysz całkowicie na baku, bo nie będziesz widział. Ale ciężarki ładnie.

Kowal napisał:

Już się nie położysz całkowicie na baku, bo nie będziesz widział.


Przecież i tak nie kładziesz się całkowicie za szybką, oczy są zawsze ponad nią :-P

dobrze jest :wink: mi się podoba :wink: dodaje to mu uroku i trochę agresywnosci ale siatka moglaby byc czerwona pod kolor tych naklejek

Damianho napisał:

We wszystkie 3 dziury wsadziłem jej


Fajniiieeee :D

Nie no dużo lepiej teraz z czarną szybką wygląda :)

jak dla mnie szybkę niepotrzebnie małowałaś, a siatka powinna być czerwona.

Ale ogólnie git :stuck_out_tongue:

Jak już niektórzy wiedzą, wczoraj ustanowiłem nowy rekord prędkości :stuck_out_tongue: Po pifku (może to miało jakieś znaczenie ; p). To nic że z górki :smiley: I zatankowałem (5 dych w pizdu…).
112km/h na full serii z pełnym bakiem to chyba nie tak źle? :slight_smile:

Aaa, no i z tego co wiem, to mam jeszcze pewną blokadę na wydechu, tylko właśnie nie jestem pewien czy to blokada :smiley: Skraplacz spalin podłączony do kolanka. Podobno trzeba to odłączyć i zagiąć to co zostanie przy wydechu. Może ktoś coś wie o tym? :wink:

elegancko wygląda ta szybka ^^

wogule mi se ta tzr podoba …

jakbym teraz kupował motor to bym nie brał nełosa tylko tzr ^^ :pp

Damianho napisał:

Podobno trzeba to odłączyć i zagiąć to co zostanie przy wydechu.


Wydópc to w kuj :P
Wydech nie ma mieć żadnych wydłużek, kolanek dodatkowych, rurek i innych badziewi :)

Ok, ale czy to poprawi osiągiż Bo jak nie to na uj wywalać? :smiley:

No nie wiem poszukaj coś na necie :stuck_out_tongue:
Ale przecież wydech nie może mieć żadnych zakłóceń … tym bardziej w 2T !

Ale to jest cieniutka aluminiowa rureczka a nie ślepa kiszka :stuck_out_tongue: A w necie szukałem.

kolanko ma być i nid do niego ma nie dochodzić/wychodzić. zwykłe czyste kolanko. jak masz jakąś rurke dospawaną a tym abrdzxiej jak pod katem 90st coś jest to wywal.

Mafioz napisał:

kolanko ma być i nid do niego ma nie dochodzić/wychodzić. zwykłe czyste kolanko. jak masz jakąś rurke dospawaną a tym abrdzxiej jak pod katem 90st coś jest to wywal.


No dobra, ale wtedy trzeba będzie zmienić dysze, taką A trochę nie chce mi się w to bawić szczerze mówiąc :-P

pierdziel dysze… jak to zrobisz i będzie dobrze jeździł to nic nie będzie trzeba.
Znam gości co nawet w NSR po zmianie tłumika na sportowy czy po odblokowaniu nie regulowali gaźnika w ogóle bo dobrze jechało moto.

Bardzo ładna tzr’ka tylko szkoda szybki bo jak byś kiedyś chciał nagrać filmik czy cooś to będziesz żałował :smiley:

Kurczak napisał:

Bardzo ładna tzr'ka tylko szkoda szybki bo jak byś kiedyś chciał nagrać filmik czy cooś to będziesz żałował :D


Szybka była porysowana więc i tak by nic nie było widać przez nią :-)

a jak tam dyfuzor :P?