Yamy TeZeteR 50 by Damianho

Witam wszystkich :slight_smile:
Dzisiejsza sobota kwalifikowała się do tych w których nie ma co robić, więc postanowiłem umyć to coś, co chcę Wam zaprezentować - moje cudo - Yamahę TZR 50 Midnight Black :mrgreen:
TZRka opuściła fabrykę w 2006r., na chwilę obecną ma przejechane dokładnie 7 849km. Motocykl został zakupiony przeze mnie 4 października br. w okolicach Iławy :slight_smile:
Jedyną modyfikacją, a raczej dodatkiem jest tankpad założony przez poprzedniego właściciela. Aaa, no i jeszcze manetki Harrisa, ale są zniszczone i kwalifikują się do wymiany :slight_smile:
Mechanicznie to prawie całkowita seria, oczywiście odblokowana. Yamaha ma zębatki 13/47, a przynajmniej tak twierdzi poprzedni właściciel :stuck_out_tongue:
Jak na razie udało mi się osiągnąć licznikowe 97km/h, a manetka jeszcze nie była przekręcona do końca, co przy mojej sporej wadze daje niezły wynik jak na motor 50ccm :smiley:

Plany:
- Lakierowanie szybki czarną perłą albo kupno przyciemnianej szybki
- Niebieskie postojówki
- Kierunki “strzałki” na tył
- Inne lusterka
No i może kiedyś pobawię się w polerki korka wlewu paliwa, końcówki wydechu, rączki pasażera i podnóżków kierowcy, a raczej tych bocznych osłon dla nóg (nazwa wyleciała mi z głowy :stuck_out_tongue: )

Foty:










Komentować! :mrgreen:

no bardzo fajnie, te kierunki na tył się przydają manetki też, wszystko cacy ale ten wydech jest już troszkę przyniszczony.

fajny sprzęt:D jedyne co mi się ogólnie nie podoba w tzr to te felgi :-? a ile dałeś za nią??

Dałem za nią seven and half tys. złociszy :stuck_out_tongue:

na twoim miejscu pomyslalbym nad nowa lampa na tyl bo ta jest hujowa

nie rób wieś niebieskich postojuwek , tylko zrób engel yeys

Damianho napisał:

albo kupno przyciemnianej szybki



zdecydowanie ta opcja

i daj do tylu lampę ledową

wrona, chciałem zrobić Angel Eyes, ale słyszałem że jest strasznie dużo kombinacji z rozpołowieniem lampy :expressionless:
W TZR ładnie wygląda z tyłu lampa od R1, ale nie bd robił :stuck_out_tongue:

Damianho napisał:

W TZR ładnie wygląda z tyłu lampa od R1, ale nie bd robił :-P


A to czemu ? :D

I po co tam ta 2-jka na baku ? :D Ten tank-pad ...

Mój braciszek cioteczny ma Yamahe TZR Valentino Rossi i jest to super sprzęt, znowu mój kolega ma to malowanie co ty i też jest super!
A czy ty czasami nie miałeś małowanych przednich bocznych plastików bo oryginalnie są chyba w macie … :?:

A i powracając do mojego brata to założył do swojej TZR wydech który daje mu wyrąbisty dźwięk a dokładniej to sama końcówka od 600ccm przyspawana do seryjnego dyfuzora ale dźwięk jest zaje***ty

Kurde niestety nie ma go już na allegro ;/

A ja Ci mówię, zrób custom tyłu, żeby lampa była w zadupku a nie pod.

Kowal napisał:

A ja Ci mówię, zrób custom tyłu, żeby lampa była w zadupku a nie pod.


Pier**le, nie robie :-P

Przecież w TZR tylna lampa jest do zniesienia nie jest przecież brzydka ani piękna … jest taka trochę powyżej średniej :wink:

Oj tam fajna jest :stuck_out_tongue:
I dalej nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie ;[

RudY, jaka kurde dwójkaż :stuck_out_tongue:

no na tym tank-padzie. (kształt, tam takie jakby jest Z 2)
a tak w sumie to wytłumaczcie mi jaką rolę spełnia taki tank-padł :slight_smile:

“Osłona naklejana na zbiornik od strony siodła. Zapobiega rysowaniu lakieru przez zamek i napy kurtki lub kombinezonu.”
Wg. jakiejśtam stronki :stuck_out_tongue:
No ale jest także taką se ozdóbką :wink:

dzięki rudasq :* :smiley:
widziałem kiedyś pod moją szkołą jakiś koleś przyjechał TZR 50 tylko że niebiesko-srebrna była :wink: i wygląd to jak 600(prawie) tylko jak odpalił to trochę śmiećhu było (pyr pyr pyr) :stuck_out_tongue:
ale w sumie to taki urok każdego 2T :->

RudY, a skąd ja mam wiedzieć po co tam ta dwójkaż :smiley:

Hmmm… bo to Twój motorek ? ;]

Ale to nie ja montowałem ten tank-pad :stuck_out_tongue:
Pomyślmy, co może znaczyć “Z2”? :smiley: