Yamy TeZeteR 50 by Damianho

TZR fajna maszynka, ale jak się usiądzie i spojrzy to bak taki fajny szeroki a zaraz takie wąskie widełki i oooooo taaaaaaaaaaakie przerwy między nimi a plastikami.

no dokładnie tak jest w ogóle nie jest zabudowane jakoś wszystko widać :-/

a Z2 moze oznaczać Zorro 2 :stuck_out_tongue:

Mi się tam podoba :stuck_out_tongue:
A co do Z2 to na Z jest jeszcze R1 :smiley:

Oooo, ciężarek na kierę kupiłeś. Ile dałeś?

RudY napisał:

Mi się tam podoba :P


:*

RudY napisał:

A co do Z2 to na Z jest jeszcze R1 :D


No bo to R1, tylko się nabijałem że to TZR. A co ty myślałeś? :-P

Kowal napisał:

Oooo, ciężarek na kierę kupiłeś. Ile dałeś?


One są seryjnie tylko u niego lakier gdzieś uciekł :mrgreen:

Ale on nie miał jednego :stuck_out_tongue:

Adverion, nie było jednego, a że nie mogłem ich nigdzie znaleźć na allegro to taty kolega mi wytoczył drugi :slight_smile: Tylko właśnie muszę je jeszcze pomalować na czarno :smiley:

a ogólnie dobrze to zrobił jest podobny do tego drugiego czy się różni ? :mrgreen:
A nie lepiej było na meilochu kupić ładne carbonowe (Koso chyba) za 60 zeta ? sam się do takich przymierzam :mrgreen:

Ja nie wiem czego wy chcecie, dobrze wygląda :slight_smile: Mi się podoba :smiley: mimo że 50

Jakie kurde Yamy !
Teraz to zauważyłem ! Yamy jest tylko jedna !

Adi, ciężarek jest prawie identyczny, ten dorabiany nie ma miejsca imbusową 6-stkę, bo niestety nie da si tego zrobić na tokarce, wkręca się go ręką :smiley: Bo jakby ktoś nie wiedział to te ciężarki siędzą na gwincie (między innymi dlatego nie wziąłem z mielocha, tamte są rozporowe) :stuck_out_tongue:

Dywer, mądry z Ciebie człowiek :smiley:

Rudasku, co się czepiaszł Nie podoba Ci się Yamy? :stuck_out_tongue: Może zrobimy konkurs na zdrobnienie dla nieją :smiley: Moja inna propozycja to Tecia :smiley:

Dla Twojej ?
Może TeZcia ? :wink:

Jamajka xD
No a to tej rozporowe to niedobre są ?

RudY napisał:

Może TeZcia ?


Za trudne do wymówienia dla mnie :-D

Adverion napisał:

Jamajka xD


Ten co przebłysk :-D

Adverion napisał:

No a to tej rozporowe to niedobre są ?


Dobre, ale za drogie xD

Dobra jbc to… Jak się spotkam z bratem to nagram jak fajnie buczy jego tzr to może sam się skusisz na taki tłumik bo prawda daje on tylko dźwięk =P

Adverion, a co to za wydech? I czemu uważasz że nic nie da oprócz dźwięku? :stuck_out_tongue:
Ja raczej nie będę kupował wydechu bo mam jeszcze dług u siostry, pożyczyła mi na Tecię :smiley:

bo to jest sama końcówka a dyfuzor jest seryjny i ta końcówka jest przyspawana do dyfuzora i to nie jest wydech a tłumik jak bym powiedział :wink:
Koleś na allegro to sprzedawał ileś tego miał jest to końcówka z kolankiem firmy Yoshimura przyspawana do seryjnego dyfuzora… głos ma w pytkę wyrąbany :wink:

No to spotykaj już tego brata i nagrywajcie filma :smiley:

[ Dodano: 26-11-2009, 17:19 ]
Nic nie piszecie, to ja coś napisze :stuck_out_tongue: Dzisiaj podczas powrotu do domu ze szkoły pobiłem rekord prędkości - przełamałem magiczne 100km/h :mrgreen:
A dokładnie jechałem 102km/h :slight_smile:
Może i bym pojechał więcej, ale droga mi się skończyła :mrgreen:
Uważam że to dobry wynik, zważając na fakt iż gaźnik jest chyba troszku zasyfiony (muli na 4-tym biegu) :stuck_out_tongue:

Zmierz z GPS-em cwaniaczku.