Yamy DT 125 ~ DT HD YT

moz zielony to ten od kosiarek co w praktikerze sprzedaja z takim dozownikie ^^

motule chyba są i niebieskie i zielone

Dywersant napisał:

Żeby spiąć ze spodniami ;)


Pewno, że mam :) Tyle, że z kurtawą nie z drugimi spodniami. Nie wiem jak wy się tam ubieracie w Twoich okolicach :roll: :lol: :-D

Pomylić się nie możnaż :stuck_out_tongue:

[ Komentarz dodany przez: RudY: 15-04-2011, 17:25 ]
Ni i uj :stuck_out_tongue:

Nooooo tego …
http://www.youtube.com/watch?v=f4TcvZNBMBw
:stuck_out_tongue:

1. Wleciało ostatnio 17k przebiegu
2. Zrobiłem se taką stunti mega wypas klamke sprzęgła na jeden palec :slight_smile:


3. WAŻNE W … BARDZO !
Rdza to zuo ! Zaczęła mi się rdza pojawiać ! :{
Czym, jak, kiedy, gdzie ją pokonać ? Dawać jakieś sposoby sprawdzone na rdze ! Malował nie będę na pewno - to mówię od razu.
Choć w sumie ramę mogę psiknąć jakimś sprayem a na wahacz walnąć naklejke :slight_smile:


Po co taka klamkaż Jak fullem będziesz jeździł że tylko jedynka ze sprzęgła a do reszty biegów nie będziesz używać?

Rudy można ogarnąć rame lekko, przyjedź i podziwiaj błysk wypolerowanego spreju

Kowal napisał:

Po co taka klamkaż Jak fullem będziesz jeździł że tylko jedynka ze sprzęgła a do reszty biegów nie będziesz używać?


Używam prawie zawsze - szkoda mi skrzyni... a i z sprzęgłem gładziej wchodzą.
A z taką na palca dużo lepiej lata mi się w terenie i na torze - pewniej trzymasz kierownice :)

Szympa napisał:

Rudy można ogarnąć rame lekko, przyjedź i podziwiaj błysk wypolerowanego spreju


Pierw chce tą suke czymś "zabić" żeby się nie rozprzestrzeniała - potem sprey.
Tylko właśnie czym ?

Rudy jak się sika na rdze to leci dalej jak się dobrze oczyści trochę więcej niż już jest skorodowane, podkład który mogę ci pożyczyć, akryl i git.
czytałem dużo np o autach jak robili jak było zaklejone szpachlą i źle zrobione to rekord chyba jest 2 miesiące i odpadło i rdza i pizda.

RudY, ja punktowo rame w arejce pyknąłem takim środkiem r-stop. Mała puszeczka 17zł, sam nie wiem czy to działa bo dopiero niedawno to zastosowałem ale koleś w miećszalni mówił że próbował i robi robote.

CIF :D!

Rudy, chyba masz lusterko nie te co jest wymagane :stuck_out_tongue:

Na dłuższą mete taka krótka klamaka jest niewygodna).

Jeżeli chodzi o rdze, miałóem podobny problem, choć nie w takim stopniu. Musisz usunąć papierem tą rdzę(robiąc zakładki), a potem pędzelkiem porobić zaprawki lakierempod kolor i będzie dobrze :wink:
Jeżeli chodzi o większe połacie rdzy(2. ostatnie zdjęcia), to musisz przejechać wszystko papierem, pastą polerską, umyć i prysnąć lakierem. Innego sposobu na zachamowanie rdzy nie ma.

Wino napisał:

Rudy, chyba masz lusterko nie te co jest wymagane :P


Szczegóóóły :P

Dywersant napisał:

Na dłuższą mete taka krótka klamaka jest niewygodna).


Pipa jesteś i masz pipkowaty motor :) To jest 2T i tu się lata w terenie ! :)

A ten papier to jaki ? Bo się nie znam na papierach i nie wiem jaki będzie odpowiedni do wyruchania rdzy ...

ojeb druciakiem cale potem pedzel i hameraid i ci rdza juz nie wyskoczy ;D

RudY napisał:

A ten papier to jaki ? Bo się nie znam na papierach i nie wiem jaki będzie odpowiedni do wyruchania rdzy ...


Dawaj 400 wodny, bo jak potem dasz zaprawki, to i tak nie będzie znać ;)

Danielson napisał:

myble byble druciakiem cale


Jak już, to mosiężnym

320 wodny, później 600 żeby nie było rysek + nitro do odtłuszczenia i ładnie pędzelkiem srebrzanką xD albo czymś antykorozyjnym pod kolor :slight_smile:

EDIT:
Rudy… zrób papierem 240 zwykłym, odtłuść … daj podkład, przeszlifuj delikatnie i pryśnij srebnym… nie będzie nic widać!!! sam tak robiłem w viragoo… oryginał

Wracając do filmu:

“co za idiota” :lol:

bez kitu , nawet na płaskim terenie d asię siac większy terror :slight_smile:

a co do rdzy , weź tak jak ktos pisał cifem , ale jescze lepsze rozwiązanie to pasta polerska do chromów i nikli :slight_smile: jak nie jest bardzo zjedzone to zejdzie , jutro wam poaze co rdza zrobiła z moim wydechem , próbowałem go czyscić , ale zreszta to nie ten dział jutro opisze :slight_smile:

" kurwa, slow mołszyn " xD