Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Dywersant napisał:

Na zakręcie trzeba dać w palnik, jeżeli chcesz zawęzić zakręt ;)


Dokładnie! na zakręcie lepiej dać gazu niż hamować...

kiedy znajdziemy się na zakręcie… co z nami będzie?

hahaha xD
aa tego, wydaje mi się, że nie dajesz tej dt w palnik albo na początku po zakręcie masz z 5tyśobr i zanim ona wejdzie na te 7tyś jak ma kopa to tak muli właśnie jak częściowo na tym filmiku ;p

Robertus napisał:

Dywersant napisał:

Na zakręcie trzeba dać w palnik, jeżeli chcesz zawęzić zakręt ;)


Dokładnie! na zakręcie lepiej dać gazu niż hamować...



Lektura "Motocyklista doskonały" :582:

Dywersant napisał:

Robertus napisał:

Dywersant napisał:

Na zakręcie trzeba dać w palnik, jeżeli chcesz zawęzić zakręt ;)


Dokładnie! na zakręcie lepiej dać gazu niż hamować...



Lektura "Motocyklista doskonały" :582:



A właśnie że tą lekturę ściągnąłem już 2miećśiące temu i jeszcze wgl jej nie czytałem :P (nie mam czasu ani nie chce mi się)
Wiem to z własnego doświadczenia że lepiej dodać gazu na zakręcie niż hamować, Tylko się hamuje przed zakrętem ;D

Dywersant napisał:

Na zakręcie trzeba dać w palnik, jeżeli chcesz zawęzić zakręt ;)


Oo kurna się odezwał motocrossowiec ...

Mafioz napisał:

aa tego, wydaje mi się, że nie dajesz tej dt w palnik albo na początku po zakręcie masz z 5tyśobr i zanim ona wejdzie na te 7tyś jak ma kopa to tak muli właśnie jak częściowo na tym filmiku ;p


No często są takie faile ale to dopiero 2 dzień treningów ! Poza tym - jadąc, a nie patrząc na filmik to jest wszystko inaczej - 3x szybciej i bardziej ostro :p

weź w czasei zakrętu albo zaraz po wyjściu redukcje przeprowadź to będzie pizgać piaskiem spod koła ;D
To Ty DT już tyle czasu masz a dopiero 2 raz na torze jesteć czy coś

ale ma gaźnik niewyregulowany i przy wyższych obrotach nie ciągnie, a tak się kiedyś chwalił że za pierwszym obrotem gaźnik wyregulował a ja już chyba 3 raz dysze zmieniałem.

Mafioz napisał:

weź w czasei zakrętu albo zaraz po wyjściu redukcje przeprowadź to będzie pizgać piaskiem spod koła ;D


Nono się gada łatwo :P

Mafioz napisał:

To Ty DT już tyle czasu masz a dopiero 2 raz na torze jesteć czy coś


No :D O istnieniu tego toru w ogóle nie wiedziałem no a tor który znałem to se liczy 20zł za jeden trening no to w du.pie mam taki interes :p

Szympa napisał:

ale ma gaźnik niewyregulowany i przy wyższych obrotach nie ciągnie, a tak się kiedyś chwalił że za pierwszym obrotem gaźnik wyregulował a ja już chyba 3 raz dysze zmieniałem.


Ić se s tont !

RudY napisał:

O istnieniu tego toru w ogóle nie wiedziałem



Ten tor jest utrzymywany przez mojego wujka ;) Rybnik-Kłokocin ;D

RudY napisał:

a tor który znałem to se liczy 20zł za jeden trening



Czyżby tor w czerwionce?? xD

danny180 napisał:

Ten tor jest utrzymywany przez mojego wujka ;) Rybnik-Kłokocin ;D


O miło :) On ma być rozpieprzany z tego co się dowiedziałem tak ?

danny180 napisał:

Czyżby tor w czerwionce?? xD


No dokładnie ...

Widze kolega z miećl.ocha zawitał :p

jak miło że ktoś z okolicy :mrgreen:
Rudy nie polatasz

Dobra miał być UP i płaczecie na sb to wam zrobie :stuck_out_tongue:
Po kolei według czasu:

1. Gacie
Mam spodnie już od dosyć dawna ale nie było okazji się nimi pochwalić więc daje je teraz :slight_smile:
Dałem za nie chyba 180zł na allegro i jestem zadowolony bardzo :slight_smile:
Jeździłem w nich i w zime na moto i na snowboardzie na stoku bez podpinki w obu przypadkach i w ogóle nie czułem zimna więc są git :slight_smile:



2. Ogarnięta tabliczka
Od czasu jak zamontowałem lampe na tył miałem tabliczke praktycznie pod kątem prostym i wyglądało to hałowo i gówniano, a nawet nie spełniało funkcji błotnika :{
Niedawno to ogarnąłem i dałem ją tak szporti pod kątem przez co tył wygląda teraz kozacko (no może oprócz traktorowych kierunków :D)



3. Posikał się :{
No więc gdy jeździłem z Szympą pare dni temu i przyjechaliśmy do niego bo crackerowi odpadł prawie wydech Szympa zauważył że koło jest jakieś mokre to powiedziałem, że pewnie kałuża albo jego pies mi je obszczał. Potem zlazłem z moto i poszedłem trochę na bok i wracając do Detki patrze amor mokry. O MA GASZ se myśle i du.pa - z amora leci :{

Jak już pisałem na SB: W ferie zimowe miałem wymieniać olej a mi się nie chciało tak bardzo a teraz przynajmniej będe miał motywacje :slight_smile:

4. Gąbeczka - jestem bezpieczny teraz :smiley:

No i nowa rzecz która dodała jeszcze więcej terenowego charakteru DT :slight_smile:
Używana za całe 10zł - G¡BECZKA NA KIEROWNICE Renthala :stuck_out_tongue:
Fajnie wygląda na żywca :slight_smile:




Extra 1. Ostatnio zauważyłem na pierwszej stronie mojego tematu, że jak przywiozłem DT to w dozowniku był olej ale jakiś niebieski :smiley: Co to było ? Mixol ? Półsyntetyk ? A może płyn do spryskiwaczy albo chłodniczy ? :smiley: Chyba, że jakoś światło dziwnie padło i fon nie ogarnął ale wątpię :stuck_out_tongue:


Extra 2. Przy okazji pokażę wam moje plakaty które zakupiłem na aukcjach WOŚPu :slight_smile:



Są duże i kozakowe :slight_smile:

Dodatkowo:
Do DT muszę jeszcze dokupić: Lusterko lewe albo nawet oba bo to jest jakieś głupie albo ja tego nie potrafie ustawić :stuck_out_tongue: No i jeszcze pare innych gratów nie wartych napisania :slight_smile:

Chyba wszystko huh :slight_smile: Musze jeszcze zaktualizować pierwszy post…

No i się wyrobiłem przed 24 :slight_smile: KOMCIAÆ !

TO ja myślałem, że u mnie są uszczelniacze do wymiany, ale są ledwo zapocone w porównaniu do twoich :stuck_out_tongue:

Słit gąbeczka, ale z ocroną ma niewiele wspólnego :stuck_out_tongue:

Dobrze blache uczepiłeś :wink:

Spodnie mają suwak?

i ją ładnie zrobisz i sprzedasz mnie :mrgreen:
ale pewnie za nią chcesz 10k
a co do tej gąbeczki to mogła być w trochę innym kolorze.

źle nie wygląda ale pokusił bym się o władowanie jej za koło (tablicy)

daj dokłdniejsze foto tej lampy :slight_smile:

i zrób coś z tymi kierunkami , bo taka ładna lampa w ogóle ten tył zaczyna fajnie wyglądać , i tu takie ni z dupy ni z pietruchy kierunki , jak od ursusa :slight_smile:

pfff… też mi UP xD…

Dywersant napisał:

Słit gąbeczka, ale z ocroną ma niewiele wspólnego :P


No jak nie ? Jak pieprzne głową o kierownice i co ? :lol:

Dywersant napisał:

Spodnie mają suwak?


Yyyy, że gdzie jak ?

Szympa napisał:

i ją ładnie zrobisz i sprzedasz mnie :mrgreen:
ale pewnie za nią chcesz 10k


Pfieh :p Nie wiem za ile pójdzie pomyśli się potem :)

Szympa napisał:

a co do tej gąbeczki to mogła być w trochę innym kolorze.


Używka za dyche to wybrzydzał nie bede :D Komponuje się z przełącznikami :D

wrona napisał:

źle nie wygląda ale pokusił bym się o władowanie jej za koło (tablicy)


Przy mojej terenowej jeździe nie było by jej prawie nigdy widać ;) Wole mieć tak i nie ryzykować - poza tym robi jako błotnik.

wrona napisał:

daj dokłdniejsze foto tej lampy :)
i zrób coś z tymi kierunkami , bo taka ładna lampa w ogóle ten tył zaczyna fajnie wyglądać , i tu takie ni z dupy ni z pietruchy kierunki , jak od ursusa :)


Foty lampy są pare stron wcześniej - wg. spisu treści z pierwszej strony przeskocz.
A kierunki no były fajne a teraz mi się nie chce za jednego płacić przesyłki znowu :p

A tego ostatniego posta nawet nie skomentuje :P

RudY napisał:

Yyyy, że gdzie jak ?



Żeby spiąć ze spodniami ;)

Chyba z kurtką

A mój kolega ma niebieski olej, nie wiem czy mobila czy motula, więc bardzo prawdopodobne że tam też taki był.

hahhhaha, spodnie spiąć ze spodniami xD