Yamy DT 125 ~ DT HD YT

przecież w prawie kazdym ciagniku jest sprezarka(kompresor) i czym wyzsze obroty w ciagniku dajesz, tym szybciej pompuje. dajesz na maxa i masz dosc spore cisnienie

Kowal napisał:

RudY, na filmiku ona bardzo wolno się zbiera wg mnie. Nie wiem czy ty lamisz czy taki efekt jest, ale jak się ogląda inne filmiki to wszystkie lepiej ciskają.


Zdaje Ci się ... nic takiego nie zauważyłem tym bardziej, że mam jeszcze Gianelli ;)
Na filmiku tego nie widać ale jak się jedzie to jest odpierdziel totalny na tym wydechu w porównaniu do oryginała :)
Mogliśmy nagrać jeszcze coś na drodze bo w lesię na ziemi to od razu koło zaczyna mielić i nie widać tego tak bardzo :)
Chciałem tu coś dopowiedzieć, że jak kupisz to będziesz widział ale lepiej jednak nie kupuj :{ Zresztą i tak nie kupisz ...

A no i jeszcze zębatka z przodu mam gównianą :P

P.S. Fajnie się Wam w moim temacie o traktorach gada ? :P

Ale chodzi po prostu o to, ze ciągnik to najbardziej ogólnodostępna sprężarka :wink: Przynajmniej w moim odczuciu :stuck_out_tongue:

szczerze mówiąc ciągnika nie mam, za to sprężarki ze 3 albo 4… :stuck_out_tongue:

Pojawiły się takie tam bzdety jak:

1. Nowa zębatka - myślałem, że starą mam 17z a okazało się, że kupiłem taką samą jaka była czyli 16tke -,- Ale wyjechana już całkowicie stara więc w sumie :stuck_out_tongue:


2. Naklejki w końcu dałem :smiley: Powiem wam … całkiem inaczej się koło moto przechodzi :stuck_out_tongue: Kolorów nabrał :slight_smile:



3. I żarówka H4 - moc i siła :slight_smile: +5km

fota miód :smiley: ale żarówe widać :stuck_out_tongue:

+ filmik dla picu z nudy (czytajcie opis) - widać jak żarówka świeci :stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=bphosGxsWO8

w nocy wygląda jak taki konkretny popie.rdalacz

na początku myślałem że ta latarnia to tylne światło detki :smiley:

i jak teraz się gibaż;d

Tzn. ?
Na nowej zębatce ?
Na H4 ?
Czy na dodatkowych 5km z naklejek :stuck_out_tongue:

naa nowej zębatce:D i ogólnie no ;p

Na zębatce niema zmian … z 16z na 16z za bardzo nie czuć różnicy wiesz XD
Na H4 dużo lepiej się jeździ …
A czując naklejki za du.pą dostaje kopa - maneta sama się odkręca XD

hehe :smiley: a weź mi powiedz jak ogółem z osiągami :smiley:

No łyy niby 130 ale na 6tce przy 7-8tyś. jakby chciał ale nie umiał … myślę, że za mało/dużo paliwa dostaje :confused: Cholerny gaźnik muszę go zrobić porządnie …

Zresztą te 130 to jak trasa jakaś bardziej mnie interesuje zakres powiedzmy 0-60 a to jest torpeda :wink:

Przeważnie są UPy ale muszą być i DOWNy :smiley:

Nowy prawy kierunek odpadł gdzieś podczas latania na torze motocrossowym no i znowu są traktorówki :stuck_out_tongue: (prawy doczyściłem z tego czarnego od tłumika :slight_smile: )





+ fylm: http://www.youtube.com/watch?v=3v5Odp57rZU
Aparat na ministatywie słabo realizm oddaje :confused:

W zimę utwardzę przód zawieszenie i będzie git :slight_smile: Bo teraz dobija niekiedy :{

Jeszcze coś miałem napisać ale zapomniałem …

Łańcuch nasmaruj :wink:

Słabe to jest.

[ Dodano: 16-10-2010, 19:31 ]
Chyba.

Kowal pierdolisz głupoty,
wiadomo że jak ktoś przyjedzie na takiej np. CR 125 to widać jak pięknie ciągnie, ale jak jeszcze by był gaźnik wyregulowany to też idzie ładnie.

jakoś to nie w pięć nie w dziesięć chodzi x.x

rudy wez se full crossa kup :smiley:

Dywersant napisał:

Łańcuch nasmaruj ;)


Jest (był) nasmerany tylko że tam się mocno kurzy no i nasmerane zniknęło :P

Kowal napisał:

Słabe to jest.


No niby tak ... jak były inne moto też to jak z Kawą 250 w 4T wpadliśmy w zakręt to mnie wziął po wewnętrznej i jak wpadł przede mnie i otworzył w garnek to jak pieprzło piaskiem spod jego koła to mnie aż zwolniło :D

Szympa napisał:

gaźnik wyregulowany to też idzie ładnie.


Jest już w miarę dobrze teraz tylko muszę przełamać strach i przy winklach na sprzęgle ostro dać :)

kondzio94 napisał:

jakoś to nie w pięć nie w dziesięć chodzi x.x


No bosz 20pare koni + gianelli ... ale na początek świetne :)

SiWy napisał:

rudy wez se full crossa kup :-D


Kupić mały problem ... gorzej utrzymać :{

Poza tym Szympa miał jechać i kręcić no ale mu niby coś wypadło ...

Na zakręcie trzeba dać w palnik, jeżeli chcesz zawęzić zakręt :wink: