Yamy DT 125 ~ DT HD YT

to się tak jedynie wydaje na filmiku że nie ciska

zobaczyłem ten filmik i aż bym sobie pojeździł po błotku, no ale nima enduro :(…

Oczekiwałem czegoś lepszego, hehe :smiley:

Eaaa idźcie spać :stuck_out_tongue:
Zawsze mało

Courte, co ty pierniczyszł :stuck_out_tongue: Na twoim da się tak samo latać w teren, jak na moim :wink: Daje rade :smiley: Choć czasami czuć sporą wagę(150kg).

Dywersant napisał:

Na twoim da się tak samo latać w teren, jak na moim ;) Daje rade :D


Z taką oponą myślisz że dałoby rade tak polatać?? :lol: Z miejsca byś nie ruszył na błocie :D

no szosówka niestety i 140kg ;/, ale jutro jadę na tor i sprawdźę czy się da ;D . No już Rudaskuuuu, dobrze jest ;* :smiley:

Pff DT też waży 130 więc już tu nie zwalajcie na wagę … Jedynie, że mam większy skok amorów i oponki ale na tych enduro co miałem wcześniej też latałem i nie płakałem

I do tego DT’ka wyższa jest :P…

ale ja mam typowe szosówki, w Aprilli miałem też enduro i o wiele lepiej się latało.

Robertus, nie bądź baran :wink: Oczywiste, że nie na szosówkach w teren :wink:


P.S. dwa komplety opon, to fajna sprawa jest :smiley:

A już 2 komplety felg z oponami to w ogóle świetna sprawa. Bo nie każdy ma w domu narzędzia/sprzęt do zmiany opon. A felge to idzie samemu przełożyć. Nawet ja bym to zrobił.

Kowal napisał:

Bo nie każdy ma w domu narzędzia/sprzęt do zmiany opon.


Myślę, ze sporo osób to ma, tylko nie jest tego świadoma :P

Do zmiany opony potrzebne są dwie łyżki i średniej wagi młotek ;) Zmiana opon przy wprawie zajmuje ok. 2min. na koło ;)

Dywersant napisał:

Kowal napisał:

Bo nie każdy ma w domu narzędzia/sprzęt do zmiany opon.


Myślę, ze sporo osób to ma, tylko nie jest tego świadoma :P

Do zmiany opony potrzebne są dwie łyżki i średniej wagi młotek ;) Zmiana opon przy wprawie zajmuje ok. 2min. na koło ;)




Chyba opon dętkowych.
Bezdętkowych to ja nie wiem jak ty zakładasz, ale to wcale nie jest takie hop.
Poza tym fajnie tak sobie niszczyć felgi zmieniając opony co tydzien przy pomocy brechy i 2 kilowego młota :D

KruczeK - w endurakach, crossach i ogólnie motocykli tereniastych są zawsze dętki :slight_smile: Albo mussy dla bogatszych :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

KruczeK - w endurakach, crossach i ogólnie motocykli tereniastych są zawsze dętki :)



tyle to ja wiem :P z powodu szprych :)
ale przecież dywer mowi o swoim wynalazku lub tdr courte :)

Też pewnie dętki będą :stuck_out_tongue:

W Kymco pewnie nie wiedzieli po co dają dętki to walnęli i dętke i felge na ramionach :smiley:

na bank sa bezdetkowe w tdr a w kymco to nie mam pojecia :smiley:

U mnie są dętkowe, bo mam mniej komplikacji z nimi przy zmianie, a felga jest niezniszczalna, bo z porządnej stali wykonana :wink:

Kruczek, jak ty chcesz młotem po feldze napieprzać, to powo :stuck_out_tongue: Młot jest do zbijania opony z rantów :wink:

Bezdętkowe da się bez problemu zmienić samemu, tylko ja oprócz wymienionych narzędzi używam jeszcze oleju do smażenia(neutralny odczyn niczego nie uszkodzi, a opona bez problemu wskoczy na ranty) i sprężarki w ciągniku(by podczas pompowania dać od razu duże ciśnienie, żeby opona zaskoczyła na ranty :wink:

Kto nigdy nie widział, jak się to robi, będzie miał problemy ze zrozumieniem. Kto widział, ten wiem, na czym ten trick polega :slight_smile:

ja widzialem i robilem :smiley: ale uwazam ze lepiej dac 5 zl za założęnie opony w zakladzie wulkanizacyjnym :smiley: ewentualnie 10 w miescie :stuck_out_tongue:

ja w skuterze też mam dętkowe i bez problemu se sam zmieńie ;D

A tak z innej beczki jak jestesmy przy temacie, czy do opony bezdętkowej można włożyć dętkę? Nic się nie stanie? I o co chodzi ci ze sprężarką w ciągniku?

Żeby jakiś mafioz albo inny mod się nie uczepił że spam, i że potem się tłumaczę że ci wyżej mówią na ten sam temat to skomentuję filmik.

RudY, na filmiku ona bardzo wolno się zbiera wg mnie. Nie wiem czy ty lamisz czy taki efekt jest, ale jak się ogląda inne filmiki to wszystkie lepiej ciskają.