Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Zapodaj foty lub filmik jak śmigasz po lesię :smiley:

[ Dodano: 17-08-2010, 09:57 ]
albo nie bo będzie mi się płakać chciało że ja tak NARAZIE nie mogę :-/ xD

Ta ciota teraz specjalnie coś nagra :lol:

NIEEEEEEEEE
ale i tak nie nagra bo pewnie beny ni mo :smiley: :stuck_out_tongue:

bena jest tylko nagrywać niema kto :stuck_out_tongue: Spoko, to nagram jakiś krótki filmik :smiley:

poproś znajomego :smiley:

Nooo dobra nareszcie jest :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=_5QMMCyFXEM

Jakość 480p ! :slight_smile:

Bana za ten film bo pojeb jestes xD :stuck_out_tongue:

oczywiście większość z filmików nagrywałem ja, przez co jest tak pięknie, w niektórych momentach pracowałem nawet na wysokościach :mrgreen:
Ale ciemno tam, w rzeczywistości tak nie było, ale to wina aparatu Rudego :->

Borek02 napisał:

Bana za ten film bo pojeb jestes xD :P


Dziękuję :D

Szympa napisał:

oczywiście większość z filmików nagrywałem ja, przez co jest tak pięknie, w niektórych momentach pracowałem nawet na wysokościach :mrgreen:


Tsa już pisałem na sb: A właśnie Szympa zaje***ty fotograf niema co :D Porzucało mną zarąbiście to nie nagrał stwierdził bawiłem się zoomem nie zdążyłem załączyć no dobra ... przeleciałem na power wheelie przez kałuże co stwierdził ? Nie chciało mi się obracać i od razu tam patrzałem ... xd

Szympa napisał:

Ale ciemno tam, w rzeczywistości tak nie było, ale to wina aparatu Rudego :->


Youtube trochę ściemniło - przed wrzuceniem było widać w dość dobrze w tym momencie najciemniejszym na filmiku :P Czyli te przedostatnie scenki

RudY napisał:

przeleciałem na power wheelie przez kałuże co stwierdził ? Nie chciało mi się obracać i od razu tam patrzałem ... xd




nie oszukuj nigdy takeigo czegos nie zrobiles i tyle xD:P

-,-

Zbanować Rudego!!

Grrrr

ahahah, bo to była ostatnia jazda myślałem że ni będzie tak robił, a z tym zooomem to było inaczej bo kazał mi ustawić to ustawiałem chwile, bo podczas nagrywania nie można

Jeszcze o fotkach jakichś zapomniałem:


Chcieliście fote lampy z dzień to macie:

O i Szympa już wiem czemu jak jechaliśmy nazat to świeciło tak jak postojówka :stuck_out_tongue:



Edit:
O i odgiąłem już tabliczke :wink: Ale foty nima :stuck_out_tongue:

umyj się

Narazie tylko wytarłem tablice, lampe przód i tył :stuck_out_tongue_winking_eye: Bo jutro może do szkoły pojade na DT jak padzać nie będzie :stuck_out_tongue: Reszta dalej uwalona

ja uważam że tylne kierunki są prze kozackie :smiley: bo ja mam podobne z przodu tylko led , i tarły o gleb e wielokrotnie i jedyne co się dzieje to wyskakują z gumek ale podnoszę piździka i wciskam spowrotem na gumkę i wygląda jak nowe , tarły wielokrotnie a w ogóle nie są porysowane WOGLE

Wrona jak już coś to W OGÓLE :)… obejrzałem filmik i trzeba przyznać że fajna ta DT XD

No fajnie ciska, tylko czemu tak delikatnie?! :stuck_out_tongue:
Mogłeś się postarać i zrobić to power wheelie :wink:

No ja zrobiłem tylko Szympa nie nagrał :stuck_out_tongue:
A potem już było ciemno i gówno było widać więc nie nagrywaliśmy jeszcze raz :wink:

Meeeeehehehe :slight_smile: Policzyłem :slight_smile: Spala 5,8L/100km, a nie oszczędzam teraz jak jest odblokowany zaworek :wink:

Sialalala koffam DT :stuck_out_tongue: