Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Zajebista ta dt :roll:

KruczeK, A z przodu sam miałęś podobne w xr6 xD Oryginalne są chujowe… Wielkie pomarańczowe kloce jakby im się srać chciało czy co.
Robertus, Nie są takie małe, w NSR mam takie same i są super, mocno mrygają i są wielkością w sam raz a nie takie klocki wielkie ;p

A przykręcane są chujowe, nie podobają mi się ;p

wiktor24 napisał:

wacusiowa ta dt


Musze się zgodzić xD
Ten kurde robi upa z kierunkami i głupią śrubką a do mnie się czepia jak up’a zrobiłem co mnie kosztował 10x więcej kasy :<

Ale z Was cipki :smiley:

wiktor24 napisał:

wacusiowa ta dt


Ty masz co najwyżej rower i zamarzniętą sr ; D

jednak oryginalne są fajne i potwierdzam można je wyginać jak gumowego kutasa i nic im nie jest.


Były zbyt kujowe do tej lampy nowej … Miałem je zanim przyszły kierunki nowe to wyglądało gówniano :stuck_out_tongue:
A to się komponuje idealnie :slight_smile: I właśnie bałem się, że zaraz mi odpadną, a te też się da wyginać ładnie :slight_smile:

KruczeK napisał:

tylko na takie jak miałem w xr6 z tyłu czyli przykręcane do owiewki takie płaskie


Ty jesteś płaski w kroku :stuck_out_tongue:

Robertus napisał:

Kierunki ciut za małe jak do dt, ale od biedy będą :wink:


Gdzie za małe :slight_smile: Do tej lampy pasują idealnie :slight_smile:

Mafioz napisał:

A przykręcane są chujowe, nie podobają mi się ;p


Taaa bo jak wy jeździcie tylko po prostych drogach jak cipki to wam wszystko jedno czy giętkie czy nie :stuck_out_tongue:

Mafioz napisał:

Ten kurde robi upa z kierunkami i głupią śrubką a do mnie się czepia jak up’a zrobiłem co mnie kosztował 10x więcej kasy :<


Bo przy UPie liczy się włożone serce i customowe blachy :smiley:

Jak krzywo przykręcona blacha!.. a nie! To ta Dt’ka jest KRZYWA! muahaha :stuck_out_tongue:

Wyginające się kierunki są najlepsze z najlepszych :smiley: Żadna wywrotka ich nie ruszy :smiley:

Odegnij prędko tą blachę do tyłu, bo do dupy to nie podobne :wink:

Dywersant napisał:

Jak krzywo przykręcona blacha!.. a nie! To ta Dt'ka jest KRZYWA! muahaha :P


Ahaha wiedziałem, że to napiszesz ;D

Dywersant napisał:

Odegnij prędko tą blachę do tyłu, bo do dupy to nie podobne ;)


No wiem :P tylko rozbierać mi się tego znowu nie chce i nie wiem jak to odgiąć bo tam na styk ładnie wszystko zrobione ; D

RudY napisał:

Dywersant napisał:

Odegnij prędko tą blachę do tyłu, bo do dupy to nie podobne ;)


No wiem :P tylko rozbierać mi się tego znowu nie chce i nie wiem jak to odgiąć bo tam na styk ładnie wszystko zrobione ; D



Stań z tyłu, złap za blachę i ciągnij do siebie :P

EDIT:
na chuj ci ta pedalska ramkaż Toż to więcej szkody, niż pożytku może przynieść :P Wywal ją ;)

ramka ? Jeździłem bez ramki to tablica pogięta i latała i się luzowała i ssała :stuck_out_tongue:

a ramka będzie dzwonic i nie wiadomo co jeszcze :stuck_out_tongue: ja swoja od razu wywalilem :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

bez ramki to tablica pogięta i latała i się luzowała i ssała




Bo trzeba dopieprzyć blache na śrubach i nakrętkach z kontrą, ile się tylko da, to wtedy ani drgnie ;)
Ramka ssię :P

Dobrze jest ! Nie pitolić :stuck_out_tongue:

Kurde … spróbuje bez ramki xD

no i jest git… tylko wywal te krowiaste kierunki z przodu i daj jakieś inne :stuck_out_tongue:
a nie planowałeś może dać jakiejś owiewki innej na przód ? Może od jelcza :?: :lol:

Adverion napisał:

no i jest git... tylko wywal te krowiaste kierunki z przodu i daj jakieś inne :-P
a nie planowałeś może dać jakiejś owiewki innej na przód ? Może od jelcza :?: :lol:




i daj jeszcze lusterka od stara :D!


Nie no ładnie to wygląda, ale rejestracje odginaj i to już ;P! I lepsze zdjęcia byś dał :P. Ta lampa to DRC?

Adverion napisał:

no i jest git... tylko wywal te krowiaste kierunki z przodu i daj jakieś inne :-P


Adverion napisał:

a nie planowałeś może dać jakiejś owiewki innej na przód ?


Szkoda kasy :P Tył trza było żeby każdy co jechał za mną (czyli norma :D) sikał z zachwycenia :D

Courte napisał:

Ta lampa to DRC?


Yeee babe :P

A fotki były klikane jak już ciemno było xd

RudY napisał:

:P Tył trza było żeby każdy co jechał za mną (czyli norma :D ) sikał z zachwycenia :D


a jak już Cie ten ziomek z tyłu wyprzedzi zobaczy w lusterko a tu taki taki brzydki widok aż se pawia puści przez okno i na Tobie to wyląduje xD

Wyprzeeeedzi ?! ahahahhah nie rozśmiećszaj mnie :smiley:

ja cie roxem wyprzedze :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

ja cie roxem wyprzedze :P



Chyba w snach :P

phi powybieram was tutaj wszystkich na motorynce pony :fuckyou2: g:fuckyou2 :622: :539:

Zapodaj jutro foty w dzień. Oczywiście z odegegegegeniętą (nie wiem jak się to pisze :mrgreen:) blachą, no i kierunki z przodu pasi wymienić. Żyd ma oryginalne z hrr może ci tanio odda :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiem jak i nie chce mi się tej blachy odginać :stuck_out_tongue:
Poza tym lampy i tablicy już nie widać … całe zabłocone od lasu :slight_smile: