Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Jednym słowem zjebałeś.
Myśle że ten gaźnik już siedzi w DT !?

Szympa napisał:

Myśle że ten gaźnik już siedzi w DT !?


A po wafla ma siędzieć w DT ?!

Eaaa to sram was nie będzie upów :P Sam się będę spuszczał na nowe rzeczy :)

Dobra dobra cicho :stuck_out_tongue:
Wróciłem właśnie z garagu - fotki z dzisiaj i nie dzisiaj:


Tylne koło upada po raz trzeci :stuck_out_tongue:







Nie uważacie, że trochę krzywo patrzy ?

Żartuje :stuck_out_tongue: zakręcone do jednej lagi tylko




Ślad jaki zostawia przód po zahamowaniu z jakichś 2km/h :smiley:


Ochraniacze:


Na sprzedaż:



P.S. Podpowiedź: generalnie to kto pomyśli i poszuka to może się kapnąć co będzie w następnym UPie :stuck_out_tongue:
P.S2. Śruba do gaźnika będzie minimalnie za tydzień … kosztuje o dużo za dużo - nie powiem ile więc nie pytać - po prostu są poje***i Ci od Yamahy :stuck_out_tongue:
P.S3. Mam pewne wątpliwości co do działania licznika ale to się ogarnie jak już coś :stuck_out_tongue:

Huh

Yamaha zawsze będzie droga w serwisie :confused: Każda :confused:

Ale no rudy ładne opony :smiley: nie che mi się ogladac, ale nie wiem czy lancuch tez nie nowy :stuck_out_tongue:
Ogolnie cos się rusza :smiley: Aaa super ochraniacze :smiley:

KruczeK napisał:

Yamaha zawsze będzie droga w serwisie :/ Każda :/


Przy kupowaniu oryginalnych trudno dostępnych części od nich na pewno :P Taka głupia śruba np. :P

KruczeK napisał:

nie che mi się ogladac, ale nie wiem czy lancuch tez nie nowy :P


Niet... łańcuch stare gówno :p Nie trafiony ! :D

KruczeK napisał:

Aaa super ochraniacze :D


Zapłaciłem majątek ! 50zł xd I wcale nie jakaś tandeta :)

łoooo ale łorgia.
Rudy se łopony wreszcie sprawił nowe jakieś xD
Ale śmiszne te łoponki trochę, te klocki takie wielkie i tak równo poukładane w rzędach aniżeli na takich oponach:
http://allegro.pl/item1113783391_opona_cross_80_100_21_duro_zamiennik_90_90_21.html
Co to za łopony w ogóle? :stuck_out_tongue_winking_eye:
No, ale wreszcie nie będziesz na slickach jeździł xD

Kuj że równo :stuck_out_tongue: Ważne, że będą się wgryzać w glebe :slight_smile:
Jest to najlepszy zestaw do 50/50 teren/droga :slight_smile:
Polecany przez wielu, wielu
Kumple z forum brata na Transalpach zamykali na winklach te opony, a na Africe Twin koleś co robił mi gaźnik na tym zestawie przydarł w górach na winklu osłone silnika i boczne kufry - oczywiście przed tym darł butem i podnóżkiem :smiley:

Są tanie, nie ścierają się prawie w ogóle, trzymają drogi jak głupie, ryją glebe :stuck_out_tongue: Czego chcieć więcej :wink:

Widziałem też ten zestawik ostatnio jak chodziłem po mieście z bratem w jakiejś Suzuki DR 650 i się przyglądamy i przychodzi właściciel to se z nim pogadaliśmy i w ogóle xd

Tył: Mitas E-09
Przód: Continental TKC80 <- dorwałem okazję ; ) Nówka, połowa ceny :slight_smile: Pewnie leżakowana ale wygląda jak dopiero co wyszła z fabryki :smiley:

No po prostu oponki sprawdzone przez wielu :slight_smile:
O TKC80 na tył mówią, że gówno i tak samo o E-09 na przód :stuck_out_tongue: A tak jak ja mam jest idealnie :slight_smile: Nie mogę się doczekać testu w lesię :roll:

KruczeK, łańcuch się świeci, jak psu jajca, a ty mówisz, że nowy?! Weź przestań, bo jako Admin pogrążasz się pisząc takie głupoty :stuck_out_tongue:


Łopony fajne są :smiley:

noo to teraz musisz jechać w teren i sprawdźić czy ziemia idzie 2m w górę bo jak nie to gówniane opony xD

RudY napisał:

ruba do gaźnika będzie minimalnie za tydzień ... kosztuje o dużo za dużo


haha mówiłem że będą drogie to nie słuchałeś :D

a najfajniejsze to są duże ilości skrzynek z butelkami po napojach gazowanych i chyba nawet alkoholowych mmm :) <tylko szkoda że puste> ;/

Łoponki fajne w lesię powinny się spisywać idealnie ;)

Robertus napisał:

haha mówiłem że będą drogie to nie słuchałeś :D


Jak nie słuchałem ? Przecież sam wiedziałem, że będzie drogo, a ty mówiłeś, że nie będzie w ogóle !

Robertus napisał:

a najfajniejsze to są duże ilości skrzynek z butelkami po napojach gazowanych i chyba nawet alkoholowych


Spoooko :) Pełnych jest też mnóstwo :p

Mówiłem że nie będzie, a jak będzie to będzie droga. haa! :smiley:

A to na sprzedaż to z felgamiż

a z upów to chyba buty będziesz kupował, albo jakis kombinezon jeszcze.

Kowal napisał:

A to na sprzedaż to z felgamiż


Rozumiem, że chcesz zacząć kupno DT od zakupu felg z łoponami. taką :P

Nie no przecież felgi mam teraz założone z nowymi oponami :stuck_out_tongue:
Oponki na sprzedaż …

Kowal, bierz opony, bierz bo okazja

Noo więc przyszła dzisiaj paczuszka z kierunkami :wink: (nareszcie -.-)




Lampa i tablica trzyma się na customowych blachach :stuck_out_tongue:

Profesjonalne połączenia na stunti trytytkach :slight_smile:


Pełen tuning gaźnika - awsome śruba:


Se chodziłem po dachu :stuck_out_tongue:



Jeszcze muszę odgiąć tablice, żeby robiła za błotnik i tak jak teraz wygląda kujowo :stuck_out_tongue:

Komentować pipy !

wacusiowa ta dt

lipa te kierunki…
jednak oryginalne są fajne i potwierdzam można je wyginać jak gumowego kutasa i nic im nie jest.
dla mnie jak zmieniać kierunki to tylko na takie jak miałem w xr6 z tyłu czyli przykręcane do owiewki takie płaskie. dyndające kierunki to tylko fabryczne :stuck_out_tongue:

Kierunki ciut za małe jak do dt, ale od biedy będą :wink: