Yamy DT 125 ~ DT HD YT

wrona napisał:

bez kitu , nawet na płaskim terenie d asię siac większy terror :)


Ooo madafaka ... chyba kurna bączki kręcić albo gume na ziemi spalić ... foch spindalaj :p

Teraz dostałem tyle sposobów że nie wiem który wybrać :D

bez kittu chyba wezme w wakcje rmx i specialnie cos dla ciebie skrece na 50 cc :slight_smile:

No nakręć :slight_smile: Ciekaw jestem co tam sklecisz :stuck_out_tongue:

Jak na kostkach ci dt chodzi ogólnie czy w terenie lepiej jest i ile ci pójdzie max ta dt :wink:

No pewnie, że w terenie dużo lepiej jest ! Targa, szarpie - wióry lecą no ogólnie :smiley:

Na tych oponach lekko ponad 120 idzie.

A na endurowych na źle zrobionym zaworze wydechowym jakoś 130 było :slight_smile:

No ale ja Gianelli mam

Aha to będę musiał się zaopatrzyć w jakoś kostkę :wink: mi na serii idzie 120 no może trochę więcej i myślałem że coś nie tak ale jak na dt to normalne prędkości :wink:

ReKoRd napisał:

mi na serii idzie 120

ahaha to tak jak moj ^^ tyle ze mam zblokowany jakis gownem :P

Jak mówiłem na SB: w DT małe lecz znaczące zmiany :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=WD1CaR0EYwk

Generalnie wszystko pisze w opisię filmiku na YT…

Głównie wywaliłem gumę z nad filtra pow. która mu blokowała trochę :slight_smile:
Teraz szarpie bardziej (Gianelli potrzebowało powietrza) no i dźwięk jest słitaśniejszy taki bardziej crossowy - na niskich tak pomrukuje basowo tak jak krosidła 2T :slight_smile:

No i zabrałem się za wymianę tych uszczelniaczy ale zostałem na odkręceniu zacisku - lałem śruby wszystkim, a sooki dalej nie puściły - poskładałem moto i zajade do jakiegoś warsztatu niech je pneumatem potraktują :wink:

Komciać na YT, lajkować na YT, subskrybciać na YT pozydyro !

Zmień to BUYED na BOUGHT, bo trochę razi to “bajed”

Oj moje niedopatrzenie, dzięki :wink:

Co do pytania na SB: “a daj foto jak teraz wygląda ten filterek pod siedzeniem, bo nie wiem o którą gumę ci chodzi”

Jak ściągniesz siedzenie to nad miejscem na filtr jest taka guma - zwężka jakby. Wyciągnąłem to bo kiedyś czytałem, że przy Gianelce to wyciągnąć :stuck_out_tongue:

Teraz to brzmi :slight_smile:

Był wypadzik na Pustynię Błędowską z bratem - tak jak już planowaliśmy od dłuższego czasu :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=jhncPjFXoyI

Wszystko jest chyba napisane w opisię do filmiku nie wiem co jeszcze bym mógł napisać … coś było ale nie pamiętam :stuck_out_tongue:
Kopia:
“Opony za cienkie, a mocy za mało :stuck_out_tongue:
Co więcej piasku to z miejsca ruszyć się nie dało - cały czas max :slight_smile:
Jedynka i 10tyś. obrotów - na 2jce już miał ciężej.
Pierwszy raz ją zagrzałem do czerwonego pola :wink:
Stwierdziłem, że zjadę w dół ale wyjechać z powrotem już było gorzej :stuck_out_tongue:
Nie mam filmiku jak jeździłem na około bunkra, a tam było więcej jazdy niż tylko turlania się :P”

Brat w Transalpie miał szerszą opone no i mocy więcej to już dużo lepiej szarpało ale na dół nie zjechał piczek :stuck_out_tongue:

Komciać, subciać i oceniać ! ! !

Dałbym kciuka w dół, ale nie chciało mi się logować

RudY, gdybyś miał 4T, to na wolnych obrotach byś z tego piachu wyjechał :wink: Wiem z praktyki, że jak się wpieprzymy w taki piach, to nie wolno odwijać gazu do oporu, bo tak można się tylko zakopać :stuck_out_tongue:


Btw jaka kiszka siedzi na tylnej feldze?

LAAAMUUUS :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

Dałbym kciuka w dół, ale nie chciało mi się logować


Damianho napisał:

LAAAMUUUS :-P


Pipki :{

Dywersant napisał:

RudY, gdybyś miał 4T, to na wolnych obrotach byś z tego piachu wyjechał ;) Wiem z praktyki, że jak się wpieprzymy w taki piach, to nie wolno odwijać gazu do oporu, bo tak można się tylko zakopać :P


Byłeś kiedyś na TAKIM piachu ?
Tam praktycznie nie wolno się w miejscu zatrzymywać a gaz najlepiej ciągle full - tymbardziej jak jest już jakaś prędkość - spuścisz trochę z gazu i zaraz walisz nura w dół przodem :)
Jakbyś w moje słowa nie uwierzył to powiem jeszcze, że jak tam byłem to przyjechało też 6 gości: 3 Africi, Transalp, 2 KTMy (525 EXC chyba i jakiś turystyk). Oni mieli to już opanowane nie byli tam pierwszy raz i mogę ci powiedzieć, że na pewno nie jeździli na wolnych obrotach :roll: :lol:

Dywersant napisał:

Btw jaka kiszka siedzi na tylnej feldze?


No właśnie wąska ale pisali, że szerszych się nie opłaca do DT wkładać bo mulić zaczyna...
4.10 o ile dobrze pamiętam

Wg poprawnej techniki jazdy na grząskim gruncie(czyt. piach) nie należy doporowadzać do zrywania przyczepności z podłożem, czyli kopania dołów kołami. Jeżeli sytuacja jest beznadziejna, należey upuścić powietrze z opon, aby zwiększyć powierzchnię przylegania do podłoża. Jeżdżę wg tej techniki i jeszcze nie miałem problemów z jazdą w trudnym terenie mimo opon na asfalt :stuck_out_tongue:

<ziew>
Gdzie to wyczytałeś ? :stuck_out_tongue:

Przejedź się na taką pustynie (tym bardziej z kołami na asfalt hua hua hua) i spróbuj tam nie doprowadzić do zerwania przyczepności z podłożem czyli kopania dołów kołami - chce to widzieć :smiley:
I mi tu nie pierdziul :*

Ja w swojej mam kostke szerokość 140 i po luźnym piachu idzie jak głupia tylko trzeba z lekkim rozpędem :wink: mam u siebie założone kostki i vmax jaki uzyskałem to 120 km/h na seryjnym silniku dobry wynik :wink:

Nooo 12stego w końcu dokończyłem wymianę uszczelniaczy w przednim zawieszeniu :slight_smile:



Płyn hamulcowy został stary jednak ale ten przydał się do odtegowywania śrub :stuck_out_tongue:

Przy okazji wymieniłem też klocki bo stare były o takie: (to są 2 :stuck_out_tongue: )


Zapomniałem obrócić fotkę…

Poza tym:
Wygrałem ostatnio aparat no i robiłem dzisiaj test HD i małą sesje w plenerze :stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=1oBc_bHqVQw







Taki teren znalazłem przypadkiem :wink:


Tu miało być tak ładnie zachód w lusterku widać ale mi nie wyszło :stuck_out_tongue:


P.S.
CKM !!!