Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Eaaa tam zajeździłem :stuck_out_tongue:
Normalnie, chwilowo wstrzymała się jej praca serca :wink:

To się zdarza. Nie często ale u takich Rudych tak

Ja przynajmniej ją kocham, a nie tak jak Ty nawet jej w profil nie wpisałeś :[

Huskę mam w podpisie. Wiesz co ale trudno żeby speeda wywalić z profilu jak byłem z nim 3 lata i wiedziałem o nim wszystko wiedziałem o nim więcej niż on wiedział o sobie.

Ale ty głupolu głupi jest osobna rubryka na Motocykl :[

Jak tak to zaraz wpiszę. Ale nawet nie sprawdzałem.

Buu :{ DT mnie opuściła :[
Jest u mechanica …

Już jest u mechanikaż
kiedy będzie z powrotem?

Szympa napisał:

kiedy będzie z powrotem?


Tego nie wie nikt :P

A właśnie że nie! bo ja wiem :stuck_out_tongue:
Mechanik jej się bardziej spodoba i Cię zdradzi z nim :!: Już do ciebie nie wróci :mrgreen:

o ja jebie, ale spamu :shock:

RudY, moja Tecia ma kopa już od 6-6,5rpm (hehe :stuck_out_tongue: )
Sometimes less is more :smiley:

Ale nie takiego jak Rudego podajże od 8rpm :stuck_out_tongue:
Szczerze mówiąc podoba mi się jak te ścigi 50cc się szybko i na duże obro wkręcają …
Ostatnio brat TZR przy 16rpm trzymał tak przez 10sek… a ja mu mówię jak ci tego nie szkoda a on na to że i tak będzie cylinder wymieniał i znowu ją tak :mrgreen:

Przecież to się nie tylko cylinder niszczy :smiley:

No a kto o tym nie wie… :lol:
No ale jemu się nie przetłumaczy już mi się nawet wtedy nie chciało mu tłumaczyć …
Ale jak on jeździ to poezja… Normalnie już mu nitki z opony tylnej wystają a i tak pali lacia i to ostro :smiley:

kiedy DT wrócię :stuck_out_tongue:

Nie wkur***j mnie >_<

ale jest zimno :smiley: to nie ma czego żałować :stuck_out_tongue:
o i ty masz enduro jak coś to byś mógł w zimę poszaleć a nie jak te wszystkie kible :stuck_out_tongue:

wiktor24 napisał:

zimę poszaleć a nie jak te wszystkie kible :P



pierdolisz , było 0 stopni na dworze a ja jeździłem :D tylko te mniej jeżdżone drogi było zaśnieżone, ubrałem grube ciężkie buty , skure kominiare , tylko rękawiczki miałem za cienkie

wrona napisał:

skure


skÓrę wroński, skórę :-D

a ja tam teraz jak jest śnieg i lód na drodze to quadem szaleje xD kuligi odchodzą odpowiednie… :stuck_out_tongue: wczoraj nawet kolega leżał w rowie cały zielony był od tego syfu co w wodzie pływa :mrgreen: