Yamy DT 125 ~ DT HD YT

wrona napisał:

było 0 stopni na dworze a ja jeździłem


mi SR było ciężko ruszyć :P
ale jakby nie patrzeć to kiblem można poszaleć w jakiś 30% w stosunku do biegówki czy quada :->

“proszę nie spamowac w moich tematach gdyz jeśli tak będzieta robic to poproszę tate zeby kupil te forum od admina i wtedy ja tu bende rzondzic wienc pobanuje was wsystkich bo mnie w.k…/urwi.acie”
wyrwane z podpisu Siwego-facta :wink:
O jakichś kiblach i złej pogodzie mi tu będą gadać :smiley:

Co z tą taczką ??

My nie spamować :smiley:

BTW. Rudy, targaj tłoka :smiley:

Głupole ;D
No kurde jak przyjdzie albo będę coś wiedział to zaraz zaspamię ! :[

wiktor24 napisał:



BTW. Rudy, targaj tłoka :-D



Eeeej, to mój tekst :-D

A wgl to chuj Ci w dresy xD

ASD ASD ASD qwerty !!!
:stuck_out_tongue:

No właśnie nią przyleciałem :slight_smile:
Jest gitowo … skrzeczy, ryczy, pali, targa :slight_smile:
Jest Wossner, jest szlif, jest woda w chłodnicy i olej w silniku :d
Za robocizne policzył sobie 50zł (:D) i tłok cały mam 50zł taniej niż gdziekolwiek indziej :slight_smile:
Jeszcze jak nią jechałem z powrotem to jakieś 2 enduro tak z 400+ pojemności 4T na jednym cylindrze obok mnie przeleciały … aż mi wnętrznościami naruwało :smiley:

Aha ! I mam was ! Powiedziała mi wszystko ! Powiedziała, że za mną tęskniła i czekała tylko aż osadzę moje nogi na jej zgrabnych podnóżkach, tłustym du.pskiem klapnę na jej piękną, gładką kanapę, moje dłonie położę na jej idealnie wyprofilowanej kierownicy i odjedziemy w siną dal :smiley:
I powiedziała, że jej nie dotykał, a jakby spróbował to dostał by kopa z wahacza w jego łożyska…

No i to na tyle :stuck_out_tongue_winking_eye: Spuszczać się bo ja już po :smiley:

RudY napisał:

Aha ! I mam was ! Powiedziała mi wszystko ! Powiedziała, że za mną tęskniła i czekała tylko aż osadzę moje nogi na jej zgrabnych podnóżkach, tłustym du.pskiem klapnę na jej piękną, gładką kanapę, moje dłonie położę na jej idealnie wyprofilowanej kierownicy i odjedziemy w siną dal :D
I powiedziała, że jej nie dotykał, a jakby spróbował to dostał by kopa z wahacza w jego łożyska...

:shock: :lol:

No nareszcie usiadłeś swojego rumaka :-P
To jak zaoszczędziłeś te 50zł to gnaj teraz do sklepu po finladie i spędź z nią romantyczny wieczór gdzie będziesz sam pił .. albo jej wlewał trochę do baku :-P

Adverion napisał:

To jak zaoszczędziłeś te 50zł


Nie tylko tyle ;) 50zł inny mechanik by se na pewno za robote nie policzył :p
No ale czas też byłby krótszy :p

no z tą finlandią to jest dobry pomysł, na pewno wpadnę,
teraz ładnie docieraj :wink:

Phew … 250km to przeleci :slight_smile:
A poza tym - przytoczę z poradnika pewnego:
“Jak mamy fabryczny dyfuzor, kręcimy ją do 6-7-ew 8 tys. Dlaczego nie więceją Bo po chuj. Fabryczny dyfuzor ma to do siebie, że moc kończy się przed 7 tysiącami, potem to już tylko ciągnie, bo musi, a wyje przy tym jak chuj. Dyfuzor giannelli - tu sprawa ma się inaczej - kręcimy do 9tys, na początku, po kilkudziesięciu km do czerwonego pola. Dlaczego nie do końcaż Podobnie - bo po chuj. Nie bez powodu to pole jest czerwone, po prostu silnik tam już nie ciągnie z pełną mocą, mimo wydechu giannelli…”
Więc :): Nie jest źlee :stuck_out_tongue:

uuu to jak więcej zaoszczędziłeś to ja też tam jadę xD
Opić niunie xD
a później do domu wrócę obudzę się rano pójdę do aprili a tam tylko się zostanie sam silnik z ramą i kołami … :mrgreen:

Adverion napisał:

uuu to jak więcej zaoszczędziłeś to ja też tam jadę xD


Wbijaj :) Miejsca w garażu jest dość :p Nawet Aprilia przenocuje :)

Adverion napisał:

sam silnik z ramą i kołami ... :mrgreen:


Po co Ci więcej ;)

taa Rudy ten garaż, pełno syfu,
Adverion manetki ci mogę ewentualnie oddać.

Szympa napisał:

taa Rudy ten garaż, pełno syfu,


Przynajmniej jest gdzie usiąść :)
Nie ... tak jak u Szympy ... se oddzielił garaż jakimiś sklejkami czy czymś tylko dla siebie xd Miejsca tam ma aż się zmieścić nie umiałem :D

Szympa napisał:

Adverion manetki ci mogę ewentualnie oddać.


Mieliśmy idioto nic nie mówić >_<

Przynajmniej jest gdzie usiąść :)
Nie ... tak jak u Szympy ... se oddzielił garaż jakimiś sklejkami czy czymś tylko dla siebie xd Miejsca tam ma aż się zmieścić nie umiałem :D


boś za duży wyrósł

RudY napisał:

Mieliśmy idioto nic nie mówić >_<


niech wie, i tak nic to nie zmieńi.

oo wy !! :smiley:
Ale ja miałem na myśli że był bym tam narąbany i tyle gleb zaliczył że wszystko bym potłukł i pogubił ale wiecie co… pojadę rozkręcimy ją założymy jakieś crash-pady z 15 żeby nic się nie stało z moto jak będę wracał :smiley:

Aaaa… tam liczy się finladia … i tak po godzinie film by się urwał :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

Ale ja miałem na myśli że był bym tam narąbany i tyle gleb zaliczył że wszystko bym potłukł i pogubił


Eaa tam zdaje Ci się :D

No nie no to przyniosę Wam jakieś koce albo coś ... Nie ! My se z Adikiem prześpimy na swoich moto, a Szympa do domu wypad :) Chyba, że przyniesię siędzonko z Crackera :D
A rano pojedziesz :p

pojedzie na siędzeniu xD
ja pierdziele odpalę moto niech wydech grzeje a ja będę pod nim :smiley:
Zresztą co ty gadasz… jak byś był tak wstawiony to nawet byś nie wiedział gdzie idziesz spać :smiley: obudził byś Bóg wie gdzie

oo to jest pomysł
4 kółeczka do kibelka i jedziemy.

Rudy się rano obudzi a tam brak wossnera