Yamaszka Te De eR jeden dwa pięć :)

tak jak powiedział kowal , daj paliwa pod świece i i jak wtedy nawet nie zagada , to dopiero wtedy szukaj gdzie indzień

ja zawsze leje pod świece i nie bawie się w żadne ustawianie tłoka bo coś zawsze zostanie, no ale to jest 125 a widać kowal już jest doświadczony więc nie wiem, ale jak nic nie ruszałeś to po podlaniu właśnie powinien odpalić

No właśnie u mnie jak tłok był na dole to nie chciał chodzić, nie wiem czy uciekało czy jak, ustawiam tłok na górze, leje 4ml mieszanki i musi chodzić.

Nie trzeba mieszanki dawać, do odpalenia to moze dac samej benzyny przecież. Strzykaweczka trochę i O

jest też taka opcja, że świeca jest lipna, mój kuzyn kupił nową świece NGK iskra była, a nie chciał na niej odpalić a na starej praktycznie rozwalonej wszystko ok :mrgreen:

ani na starej ani na nowej nie paliła.

Ale dzisiaj zagadała, wielkie dzięki Kowal ;).

Za tydzień złoże do końca, chyba, bo błotnik będzie jeszcze raz małowany.

[ Dodano: 25-02-2011, 15:40 ]












trochę brudna na zdjęciach, no ale moto w sumie już skończone. Brakuje tylko błotnika który schnie bo był małowany jeszcze raz, no i to wszystko ;), no i jeszcze chciałem odmalować kilka elementów takich jak np. stopka boczna, ale jak się cieplej zrobi bo na razie mi się nie chcę. A co myślicie o lekkim przyciemnieniu kierunków? żeby były takie dymione? Aha i zamówiłem sobie uchwyt na telefon na kiere, mam w telefonie GPS’a więc w trasę jak znalazł :), kupiłem to też z myślą o next moto.

ja też ci pomogłem a nie jedynie Kowal pfff
ogólnie tdr z przodu mi się nie podoba ale pomijając to jest ładna,
a kierunki możesz mocno przydymić

ale Kowal pierwszy wpadł na to żeby dać mu paliwa pod świece :).

Ja mam tak samo, też mi się podoba, nie patrząc na przód ;). A kto jest jeszcze za tym żeby kierunki przydymić;D?

Te TDR to tak zapier… że to CHU ! do 140 to nie ma 125 na nie :wink: ładna ta twoja , tylko błotnik zakładaj!

Póki nie założysz błotnika to nie skomentuję.

Courte napisał:

A kto jest jeszcze za tym żeby kierunki przydymić;D?


Ja jestem za tym :wink:

już założony w niedziele będą fotki po umyciu :), planuję małą przejażdżkę w niedziele :). Bo chcę ją umyć porządnie i zrobić ładne foty i na allegro :D…

No niestety ziolus, moja nie zapie rdala, bo zablokowana :(.

ta, skatowana tak ze nie jedzie a nie … Komu Ty Tu kity wciskasz :stuck_out_tongue: xD

Wino napisał:

ta, skatowana tak ze nie jedzie a nie .. Komu Ty Tu kity wciskasz :P xD



ić zopie : (

ŁaDNie SŁiTaaśŚniE i OGólNiEEeEe HOT ! :*

ziolusRS napisał:

Te TDR to tak zapier… że to CHU ! do 140 to nie ma 125 na nie :wink:


Jeśli Twoja RS nie daje rady TDR/DT 125 to jest zajechana chyba :stuck_out_tongue:

Ja mam jeszcze Gianelli to torpeda totalna jest tak do 80 może … potem już średnio

To moj kolega jezdzi tico. i ktoregos razu cos o sciganiu i predkoschiach gadamy a on na to:
-No tico jest lekki to jest dosc szybki … do 50 … xD

nie wiem czy rs bo jak kolega miał tą tdr to wiem że żadne mito nie miały startów żadnych tylko on miał jakieś przełożenie na przyśpieszenie bo 140 i łyyytytytyyt :wink:

140 to na oryginalnych ciężko tyle wyciągnąć na odblokowanej ;).

No i odblokowana na oryginalnych przełożeniach ma koło 13 sekund do setki, więc musiał mieć jakiś inny wydech czy coś, skoro brał mito. No albo te mito były skatowane fest :D.

aż 13 sekundł Oo … zawiodła mnie, Ale myśle ze to nie mozliwe … Ona mocy ma sporo to powinna ponizej 10s się wyrabiać

co Ty ;), yamaha 125 robi najslabsze silniki wsrod 125 w 2t. Co nie znaczy wcale że najgorsze :). Ale nie wiem, moja aprilia ETX miała rotaxa 122 bez zaworu wydechowego jak sprawdzałem to koło 11 do setki, a DT 125 odblokowaną, z tym samym silnikiem co w TDR, bez problemu brałem, także tutaj mogę to potwierdzić ;).

Wino napisał:

aż 13 sekundł Oo ... zawiodła mnie, Ale myśle ze to nie mozliwe ... Ona mocy ma sporo to powinna ponizej 10s się wyrabiać



Nie oszukujmy się, przecież to nie sprzęt na 1/4 mili, tylko sprzet do zabawy w mieście i jazdy po trasach ;)


A mi podobają się te oczy TDR, dzięki nim jest inna od całej reszty ;)
Zawsze lubiłem oryginalność :)