Yamaszka Neos

Według mnie pucha to podstawa motor dobry jest jak jest gites pogoda :slight_smile: w deszcz i jak jest zimno przyjemnie moto się nie jeździ. A samochodem w każdą pogodę jeździsz

Dywersant napisał:

Borek02 napisał:

Ale w zimie nie POJEŹDZISZ ! :-P



Ale wiosne, lato jesień będziesz się dusił wkurwiony w puszce! :P :lol:



Wcale nie ! mAM Klime xD i mogę siędziec xD

Borek02 napisał:

i mogę siędziec xD



I wyobraź sobie, że jedziesz na wakacje nad morze i stoisz w korku w Redzie i w 2h samochodem robisz 3km :P Mnie nie cieszy taka perspeltywa nawet z klimą :P

Dywersant napisał:


I wyobraź sobie, że jedziesz na wakacje nad morze i stoisz w korku w Redzie i w 2h samochodem robisz 3km :P Mnie nie cieszy taka perspeltywa nawet z klimą :P



Gdzie Ty takie korki widziałeś? Od tego jest np. CB radio :D i się takie koreczki omija Dywerku :D

elo

mam pomysł :573:



ko sądzie jakbym zrobił takie co ?

kolanko od keeweya 2t końcówka i nara nara.

był by cichy bo przecież strumienica jest po to zeby były większe obroty, a ja nie chce bo zaraz się cyl zjadzie.

i wg, mnie mogło by to dosyć ciekawie wyglądać. :slight_smile:

co sądzicie ?



a wracając do OT. :smiley:

to fure i tak jakąś bede miał,

ale Dywer nie martw się :wink: nie zapomnę o motorkach, jak mi kasa pozwoli to kupię sobie kiedyś coś, ( myślę nad banditem 500 )

i zastanawiam się czy warto mi to padło sprzedawać, bo się do niego przywiązałem i szkoda mi go na sell bo itak mało floty dostanę :-?

A Z RESZT¡ O TYM POMYŚLÊ ZA ROK JAK BÊDÊ SZEDŁ NA PRAWKO,

teraz mi napiszcie co sądzicie o tym tłumiku ?

1. obroty bede miał te same co na seri tak ?

2. w sportowym tłumiku, dzwięk jet tłumiony TYLKO i WYŁ¡CZNIE przez końcówkę tłumiącą?

ale bez tej puchy nie będzie miał mocy. Bo w niej jest o ile się nie myle cala komora rezonansowa czy cos takiego co dodaje mocy

prędzej bez niej zajedziesz cyla niż z nią :slight_smile:

wrona napisał:

prędzej bez niej zajedziesz cyla niż z nią :)



dobra ok, to jest głupi pomysł.

tylko się zastanawiam jak upiększyć ten wydech, bo hujowy jest ;-/

kondzio94 napisał:

Dywersant napisał:


I wyobraź sobie, że jedziesz na wakacje nad morze i stoisz w korku w Redzie i w 2h samochodem robisz 3km :P Mnie nie cieszy taka perspeltywa nawet z klimą :P



Gdzie Ty takie korki widziałeś? Od tego jest np. CB radio :D i się takie koreczki omija Dywerku :D



To jest jedno z tych miejsc, których objechać się nie da, więc bujaj się ze swoim CB(możesz tylko o długość korka zapytać) :P

Co do tematu, to pomysł beznadziejny, bo to nie będzie jeździć bez komory rezonansowej ;)

krzysiek508 napisał:

tylko się zastanawiam jak upiększyć ten wydech



ściągnij , weź wiertarkę , durciaka na wiertare , apotem pomaluj na czarno i będzie ok , zaraz ktoś powie , że za głębokie rysy się zrobią , bzdura, czyściliśmy tak , sportowy wydech i było zajebiscie

tylko, on jest ładnie pomalowany i dekielek jest wypolerowany,

na zdjęciach jest po prostu brudny. :573:

ale ten cały kształt mi nie odpowiada, tylko nie piszcie mi o sportowym bo po:

1. nie mam tyle hajsu

2. cylinder dostaje po dupie ostro

3. duzo paliwa leci :smiley:

proszę doradźcie coś z tym wydechem.

[ Dodano: 06-12-2010, 19:16 ]

Dywersant napisał:

Co do tematu, to pomysł beznadziejny, bo to nie będzie jeździć bez komory rezonansowej :wink:



szkoda, :frowning: bo to naprawdę by zajebiście wyglądało :shock:

może chociaż spróbować ?

krzysiek508 napisał:

2. cylinder dostaje po dupie ostro


od kiedy ?? , jak nie dasz wydechu poziomu evo do serri to będzie dobrze , jak dasz np zx'a czy next erke to będzie dobrze , kto ci głupot naopowiadał że cyl dostaje po dupie ?? .


może chociaż spróbować ?



możesz ale dopiero wtedy

krzysiek508 napisał:

cylinder dostaje po dupie ostro



nie pracuje tak jak powinień

od kiedy ?? , jak nie dasz wydechu poziomu evo do serri to będzie dobrze , jak dasz np zx'a czy next erke to będzie dobrze , kto ci głupot naopowiadał że cyl dostaje po dupie ?? .



jak miałem rsII to kręcił wysokie obroty i co 6 miećhów musiałem nowy cyl kupować.

kurwa nie wiem co mam zrobić !

bo miałeś źle wyregulowany … :roll:

a poza tym rsII jest chyba górno ssący i jego ładuje się już typowo pod sporta
tak samo hebo (tylko nie mapiętam modelu)
do tego powinieneś mieć next-r’ke zx’a bądź lasera …

wrona napisał:

do tego powinieneś mieć next-r'ke zx'a bądź lasera ..



nie stać mnie



kurwa pierdole wezmę bosha i potnę go w pizdu !

Ostatnio kolega kupił next-r w chromie za 150zł… szukaj dobrze a coś znajdziesz;)

kondzio94 napisał:

150zł



haha... człowieku ja nie mam 5 zł na browara a co dopiero 150 :shock:

krzysiek508 napisał:

wezmę bosha i potnę go w pizdu !



daj mi silnik i koła :D



a jakbym takie coś kupił ?

na allegro po 100 ziko chodzą … ?

[ Dodano: 06-12-2010, 20:56 ]
a kupiłem ten tłumik co teraz mam za 120 zł " nowy " , nawet 100 km na nim nie zrobiłem, jak myślicie ile jest warty ?

krzysiek508 napisał:

ak myślicie ile jest warty ?


40zł

krzysiek508 napisał:


na allegro po 100 ziko chodzą ... ?



poczekaj se do świąt siano wpadnie i kup se zx'a