Yamaha YZF-R125 by Sebazz

Witajcie ;D dzisiaj stałem się bardzo szczęśliwym posiadaczem Yamahy Yzf R125 :smiley:
Motorek pełna seria, z 2009 roku, ma kilka mankamentów ale nie przeszkadzają.

Dane techniczne chyba każdy zna;) A jeśli nie to tutaj są http://www.yamaha-motor.pl/products/motorcycles/supersport/yzf-r125.jsp?view=techspecs

Plany:
Muszę szybkę wymienić albo wypolerować bo wygląda jakby ją ktoś rozpuszczalnikiem potraktował ( zmatowiała )
Może wydech po sezonie. Żarówki imitujące światło xenonowe, postojówki również coś jasnego.

Wrażenia z jazdy:
Panowie i panie coś pięknego… Jak marzenie <3


No i kilka fotek: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/YZF-R125/105772

Jeśli ktoś jest z Krakowa to pisać chętnie z kimś pojeżdżę:)

Ładna ta yamaha, ile Ci leci ? :smiley:

Nie sprawdzałem jeszcze ale na razie jechałem tylko 80 :slight_smile: i powiem że chodzi pięknie;)

Sebazz napisał:

na razie jechałem tylko 80



czyżby BlackBox:"? :P

Nie no, fajny sprzęt ;)

Sebazz napisał:

na razie jechałem tylko 80


Blokadziki pewnie będą :)
Z forum z Krakowa jest Rafal93 i Mafioz :)
Może przez te wakacje planujemy się spotkać w paru luda to się dołączysz :)

Sprzęcior konkret ale drożyzna ;) Ile dałeś jeśli nie tajemnica ? :)

bajka ;] jak to Ty na tych fotach to kask masz fajny :stuck_out_tongue_winking_eye:
“Perspektywy (…) nowe naklejki.” <- mam pomysł, mogę cosik narysować :stuck_out_tongue:

Yamaszka zajefajna :slight_smile:
Może być trochę za słaba bo w 4t ale na początek to jest wymarzona :wink:
Tylko teraz szanuj ją i śmigaj dalej :stuck_out_tongue:

Pozdro

Nie no raczej bez blokad :wink: Zapłaciłem za nią 9,2 tys zł.
Mając na myśli naklejki mówiłem na podmianie na oryginalne :stuck_out_tongue: bo te są jakieś takie dziwne xD

No to jak będzie jakiś zlot to dajcie znać, a jeszcze w te wakacje koleś z forum o tzr chce zrobić w Krakowie zlot R125 i Tzr’ek ale myślę że jeśli będzie ktoś chciał wpaść na swoim moto to nie ma problemu :slight_smile: Tylko dam znać wcześniej kiedy będzie:)

Sebazz napisał:

Mając na myśli naklejki mówiłem na podmianie na oryginalne


Skuś się :P Patrz jaką mi spłodziła fajną :)
http://img21.imageshack.us/img21/4702/img0471bi.jpg
Mówisz jej co chcesz, jak chcesz, jakie kolory, na co i robi ;)
Ja potem w drukarni zapłaciłem paręnaście zł za 2 takie w rozmiarze takim jak na zdjęciu (na czachę) już na papierze do naklejenia gotowe :) Wystarczy im zdjęcie na np. pendrive'ie przynieść :)

P.S. Na to błoto nie patrz :P

Hah :smiley: ale wiesz jak już to chciałbym żeby to było raczej pomalowane niż naklejone… Ale to się jeszcze okaże bo na razie szkoda mi tych naklejek zrywać, a jeszcze bokiem nie miałem okazji jeździć to nie śpieszę się :smiley:

Troche mała z wygladu :stuck_out_tongue: ^^

Oj nie widziałeś na żywo to nie mów ;D

Ale po zdjęciu widzę jak na niej wyglądasz. Myśle że jakby ktoś kto ma ponad 190 wzrostu ma na nią wsiadł to by była prawie jak motrorynka :slight_smile:

A no wtedy to już nie kupuje r125 tylko r6 ;D

[ Dodano: 26-07-2010, 13:41 ]
Powiem wam że za oryginalne naklejki z salonu Yamahy powiedzieli mi 1410,60 zł :smiley:

Czekam jeszcze na odpowiedź z grafnetu

o ładna jamajka … Ale to co ty chcesz kupować nowe naklejki po co ?
A od kumpla który widział ją w rl słyszałem że nie jest wcale taka mała…

Bo te są nie oryginalne … bąble wyskakują i zdzierają się powoli…
Widzieć, a jeździć to jest duuuuża różnica xD

Sebazz napisał:

A no wtedy to już nie kupuje r125 tylko r6 ;D



R6 tez jest mala :P zwlaszcza te nowsze :P tak smao jak cbr600 :P jak dla mnie to rowery dla kurdupli :D wino na tkeij cbr600 nowej wyglądał jak na pockecie :D

teraz ogólnie robią małe ścigi… o mase się rozchodzi :smiley: :stuck_out_tongue:

Wiecie może jak wypolerować zmatowioną i z dużą ilością małych rysek szybkę ale jakoś nic z tego nie mogę zrozumieć :confused:
Może ktoś z was wie jak dokładnie krok po kroku wypolerować taką szybkę:>?

Piszą wszędzie ale tylko o ryskach ale nigdzie nie ma nic napisane o zmatowieniu :<

Jakąś pastą polerską. Jednocześnie ścierając ryski wypolerujesz zmatowienie. Ale jak ryski będą za głębokie to tego nie wypolerujesz…