Yamaha TZR by TZR_09

Witam :wink:
Po dość długim, ale prawie nieaktywnym pobycie na forum postanowiłem przedstawić wam moją Yamahe TZR. Otóż TZR kupiłem w 2009 roku w salonie Liberty Motors w Łodzi. Tutaj był pies pogrzebany bo zablokowana, no ale po dotarciu nadeszła zima więc garażowanie i po pierwszym przeglądzie zdjąłem blokady, ale nie wszystkie (wiadomo jak to jest ze starszymi) i niestety do tej pory leci na razie 80 km/h no cóż… Ale w nowym sezonie myślę, że to się zmieńi, gdyż:
:arrow: Odblokowuję Yamahe do końca
:arrow: zmiana układu wydechowego na SCR Corse hand made 50/70
:arrow: zmiana cylindra na Arisal Sport 50 ALU.
Myślę, że to wszystko a z optyki chciałbym zmienić:
:arrow: lusterka od Rieju rs2 matrix (bo od yamahy nie są zbyt atrakcyje)
:arrow: przyciemniana szyba Yamaha racing
:arrow: ciężarki kierownicy Hebo niebieskie
:arrow: naklejki na ranty felg niebieskie keiti lub pro grip
:arrow: zmiana lampy na ledową koso.
Myślę że to wszystko, proszę o oceńcie Yamahy i doradźcie co mogę jeszcze zrobić :slight_smile:
Lewa w górę
A o to kilka fotek



Miodzio maszyna. Mi się podoba taka świeża, dziewicza :smiley:

Co do planowanego tuningu optycznego, to nawet dobrze go zaplanowałeś, bo masz zamiar zrobić go umiarkowanie. Czyli coś zmienić, ale bez przesady :wink:

Podoba mnie się! :stuck_out_tongue:

optycznie tego nie ruszaj , najwyżej szybkę
wsadź se , malossi sporta 70 cc , ( bez sensu 50)

gaźnik 17,5 wyreguluj i będzie zapierdalał :smiley:
i oczywiście do końca odblokuj

jak zrobisz tak jak ci mówię to ze 110km/h powinieneś wyciągnąć

aa i udzielaj się na forum :slight_smile:

A nic nie mówiłeś że chcesz cyl wymieniać… :stuck_out_tongue:
Ale bez sensu pakować znowu 50ccm pakuj już 70ccm i to jakąś alu a nie żeliwo jak wrona mówi :stuck_out_tongue:
Nie wiem może coś klasy Mid-Race ? :stuck_out_tongue:

piękna TZR’a, i piękne zdjęcia :). Podoba mi się to, jak tło jest czarno białe a moto w kolorze. Jak na sezon zrobię jakieś ładne zdjęcia to uśmiećhnę się chyba do któregoś z użytkowników jednoślada żeby mi tak to zrobił :D. POZDRAWIAM! W liberty kupowałeś? Znajomy sklep :)… Planujesz na jakieś rozpoczęcie jechać do łodzi np?

no sam nie wiem jaki cylinder założyć, ale za dobry alu w 70 muszę też trochę zapłacić z 600-800. no myślę, że do manu uderze

[ Dodano: 18-12-2010, 15:56 ]
UWAGA UWAGA temat przenosze do działu skutery bo boje się że warna dostane :smiley:

[ Dodano: 18-12-2010, 16:09 ]
proszę modów o usunięcie juz tego tematu bo założyłem nowy w innym miejscu :slight_smile:


przeniosłem tam gdzie ma być // wrona

Fajny sprzęt

Nie lubie pseudo ścigów, tak też twoja tzr nie zabardzo mi podchodzi. Co do cylka to tak jak koledzy wyżej, jak sportowy cylinder to tylko 70. I wolałbym kupić zatartą 70, zrobić szlif i kupić dobry tłok niż kupić nową 50. 50 szybciej ci pójdzie, jeszcze alu to do kosza. Jak dla mnie to tylko żeliwna zatarta 70 :mrgreen:

FLYP001 to tak, jak widzę nie skapowałeś się ze ja nie kupuje używanych rzeczy to po pierwsze, a po drugie to po co mam kupować zatarta 70 jeszcze żeliwo jak oddam do szlifu jeden ch*j, a poza tym nowe to nowe. A i z tego co wiem to chyba alu mniej się grzeje

Jak dla mnie to tylko żeliwna zatarta 70 :mrgreen:



bez sensu , skompletowanie na tłoku vertexa wyjdzie cie ok 300zł , i czekanie w pizdu na tłok potem szlif itp , i jescze dodatkowo masz slif mniej ;/

A i z tego co wiem to chyba alu mniej się grzeje



taaa ale tzr to LC i nie będziesz miał problemu , zresztą to tylko sport nie racing czy evo i jak padnie ci alu , to koszt szlifu , przekroczy cenę nowego , bo po za szlifem , musisz jesczenałożyć Nacasil , a to juz kosztuje

istnieje jeszcze coś takiego jak tulejowanie :stuck_out_tongue: ale to tylko trochę tańsze od nowego cyla xD

Adverion napisał:

istnieje jeszcze coś takiego jak tulejowanie :-P ale to tylko trochę tańsze od nowego cyla xD



Jakbym miał do wyboru tuleowanie i kupno nowego cylka, to wybrałbym tulejowanie :P U mnie ulejowanie z 350zł kosztuje, a nowy cyl 600zł :lol:

no tak ^^ ale kto powiedział ze ja go zatrę :smiley: przecież adverion dobrze wie ze ja nie katuje sprzętów :smiley:

Dasz majorkowi to on zatrze :mrgreen:

majorek to nawet rower zatrze. nie no zobacze albo 70 i jakiś gazior no i wał lub 50 założę, wiem że na pewno alu

Polini evo :stuck_out_tongue:
On by krowę zajeździł :mrgreen:
A właśnie, nie chciał by ktoś kupić TZR ?

majorek sprzedaje tzr?

TZR_09 napisał:

przecież adverion dobrze wie ze ja nie katuje sprzętów



jak nie katujesz tak samo jak on , to długo ci ten cyl nie pociągnie :D

nie no cylinder który chce załozyc pod ten wydech musi byc mocny bo wydech jest za mocny do serii

Arisal T6 :stuck_out_tongue: