Yamaha TZR by TZR_09

skoro juz poruszyliscie temat tulekowania to i ja trochę spamu wtrace. Do mojej runnerki pelen komplet cylinder tlok kosztuja okolo 1600zł a tulejowanie lacznie z tlokiem zeliwnym nie przekracza 700zł wiec cena na pol i jeszcze zostaje

a co to jest to tulejowanie , czym różni się od szlifu

jak masz nicasil, to rozwiercają i wkładają w ten cylinder tuleje żeliwną i wtedy można robić szlify ;).

Courte, dokładnie
do mojej ryski komplet tłok z cylem kosztuje jakieś 1400zł a w profesjonalnym zakładzie tulejowanie 700-800zł + tłok kuty…
Mimo wszystko ja bym wolał nowy cyl.

Czemu?

ok synki nie offtopowac mi tu :). Lepiej doradzcie mi jaki mogę cylinder dobry aluminowy założyć .

Kowal a no temu :stuck_out_tongue:
TZR_09, Przecież pisałem Arisal T6… zarąbisty cylinder i w ch*j mocy… W końcu klasa racing :wink:
Oo… Albo Polini For Race :wink:

dobre warsztaty tulejowanie robią za 400 zł do rotax 122 za 800 zł jest nowy nicasil :shock: na alledrogo są oferty usług tulejowania ich cena nie przekraczają 450 zł
nie odzywam się już jeszcze żadnego cyla nie oddawałem do tulejowania :wink:
a co do tzr to na allegro są cylę airsala 75 za 550 zł :wink: i dr 80 cc podobno ten dr jest to samo co polini race 80 :wink: mocowo a tańszy :slight_smile:

ReKoRd, z tego co czytam na forum o rs 125 to ludzie robią tulejowanie gdzieś w moto tech katowice czy jakoś tak i właśnie za jakieś 700-800zł wysyłają oni robią i później przysyłają z powrotem…
Nicasil tylko 800zł na pewno ? :mrgreen:

Znajomy w wyczynie 125 dał żeby nałożyć nowy nicasil to zapłacił 750 z groszami chociaż nie wiem spierać się nie będę takich operacji nie robiłem.

:shock: 700zł na allegro nicasil (bez tłoka)
A i chciałem się poprawić bo do 125 tulejowanie 350zł-400zł

adverion oby dwa są alu?

ehe :wink:

no ok, a jakiś dobry wał do Yamahy

nie wiem czy jest do AM6 ale rms racing , zaraz ktoś zacznie wrzucać na rms’a ale nie chce mi się tłumaczyć , poprostu dobry tani wał , który przypuszczam że dał by rade nawet na racingu

a nie lepiej od razu jakiś HPC?

nie odczuje prawie w ogóle różnicy a ceny są o wiele droższe , taki wał , to można se walnąć do evo , gdzie dla kogoś liczy się każda mili sekunda, i to też , tylko te lepsze , bo jak są te plastikowe wypełniacze , to jak silnik się przegrzeje to masz po wypełniaczach

a od pana mieloch wał hebo? nada się

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=659_671_449&products_id=3608&osCsid=961460fc75f7987e2645508687e19a7c
Ten będzie znacznie lepszy niż ten Hebo…

no a cos tam pisze o EVO, no ale to chyba nie przeszkadza ;)?

[ Dodano: 27-12-2010, 22:18 ]
mały UP. 28.12 robie przelew za SCR CORSE ;). jeżeli przyjdzie daje wam znać :wink: