Yamaha TDR 125 1998 :) Shakin

przecież kazdy licznik mechaniczny ma jakieś tam niedokladnosci i u nikgo nie beda wszyskie cyfry rowniutko przy jakims tam rownym przebiegu :wink:

No ja rozumiem, że równiutko nie ;D Ale bez przesady, ze kazda cyfra gdzie indziej.

Tłok który ja wyciągnąłem (tzn mechanik :wink: ) miał ok 56mm ;p Także też mógłbyć oryginalny ;p

I w sumie tak - mówię o rozpołowieniu silnika :wink:

[ Dodano: 03-09-2009, 20:49 ]
Nowy napęd :stuck_out_tongue:



[ Dodano: 29-09-2009, 22:48 ]
Mały UP :stuck_out_tongue:

V-max = 120km/h :stuck_out_tongue: We dwóch 110, ale bez straty na przyśpieszeniu itd :stuck_out_tongue:
Spalanko - w okolicach 5l/100. Nie sprawdzałem dokładnie. Ale spalił coś ok 3,5l na 70km, może nieco więcej :smiley: Średnia prędkośc ok 90km/h i jazda we dwóch :stuck_out_tongue:

No i chyba tyle :smiley: Od remonu zrobione ok 1300km, do 33k na liczniku brakuje 100km :stuck_out_tongue: I wgl jest fajnie :smiley:


[ Dodano: 20-02-2010 ]

Siemanko :smiley:

Nic się TDR nie zmieńiła :smiley:

Chyba ;]

Jeszcze przed listopadem w TDR stuknęło 33kkm :slight_smile: Docieranie już dawno uważam za temat zamknięty :slight_smile:

Pod koniec sezonu tylko wyniknął mały problem. Zaczęła się cholernie grzać i przegrzewać, a 27.11 odmówiła posłuszeństwa… Albo walnęły pierścienie albo muszę do gaźnika zajrzeć…

Plany na ten sezon? :slight_smile:
- zmienić oponki na nowe lub chociaż używane, ale nowsze (moje mają koło 9 lat chyba xD)
- pozbierać TDR do kupy, żeby to już jeździło tylko :smiley:
- wymienić termostat - w związku z tym przegrzewaniem… Czujnik już wymieniony
- pomalować wydech
- i pewnie kilka drobiazgów się znajdzie :wink:
- kupić albo dorobić bagażnik jakiś w końcu

O właśnie! :smiley: I mam już 2 oryginalne podnóżki :slight_smile:

A tutaj jeszcze ostatnie zdjęcie zrobione w sezonie 2009



Wstawiłbyś więcej fotek ;p Jaką ma przyśpiechę do 100?

w 10 się pewnie zamknie :wink:

Link do BikePics podawalem chyba :stuck_out_tongue:

A przyśpiechaż Nigdy nie liczyłem dokładnie, ale tak, ok 10s :wink:

czyli wynik zadowalajacy normalnego czlowieka. A pojebanego co chcialby z 3-4s na pewno nie.
Sory nie chciałbym go :PP

Go?

Kogo?

Kto by chciał 3-4są :smiley:

Ja ! :smiley:

albo nieźle zajechana albo nieźle zablokowana … Ona do 100 to powinna okolo 8 mieć i 140 powinna bez problemu dociagać

Niekoniecznie… 140 to mało która osiąga… A napisałem, że dokładnie nie liczyłem ile jest :stuck_out_tongue:

Zajechana nie może być -.- Przecież dopiero co po remoncie :wink:

To może zablokowana ? Ona powinna naprawde do 140 dojsc i do 100 dosc szybko. Ona ma silnik chyba taki jak dt

Ma silnik jak DT, jest 9KG cięższa.

Na forum chyba tylko kilka osob pisalo o 140km/h, Youtube też niewiele chce nam pokazać na ten temat.

Może i zablokowana, ale… Gdzie? W kolanku nic nie ma, obroty kręci do końca…

Ona ma mocy pewno tyle co moj runner a moj runner za lekki nie jest, ja waze pewno okolo 90 a te 7s do 100 łapie i na maksa do 150 dociśnie :slight_smile:

Heh ;]

Zobaczymy, pokombinujemy :smiley: Mi i tak te 120 wystarcza w zupełności :stuck_out_tongue: Tylko 2 czy 3 razy tyle jechałem :slight_smile:

Narazie muszę ją ożywić, ale za zimno jeszcze żeby w garażu siędzieć

Ja mam garaż pod domem to na bierzaco bym mogl tylko mam zasrana szkole :confused: Rób rób sprzęta :stuck_out_tongue:

Wino napisał:

tylko mam zasrana szkole

pierdol szkole zostan Ninja ;)

Danielson napisał:

pierdol szkole zostan Ninja ;)


A ty pier***l forum spamuj dalej...

Wino - pieprzysz głupoty ...
Czego ty chcesz od tych 20pare koni ?
Mi DT też targa jakieś 130 (80kg)

Hmmm na moje to kwestia zębatek :smiley:
Shakin załóż krowiaste zębatki to będziesz miał najszybszą TDR 125 która będzie się zbierała jak żółw :wink:
Jak dla mnie to większą frajdę daje przyśpieszenie niż v-max :roll:

Ale po coś Nie zależy mi jakimś niewiadomo jakim vmax.

Napęd niedawno zmieniałem… Zastanawiałem się nad konfiguracją 17/57, ale ostatecznie zostało orygianlen (16/57) przełożenie.

- - - (EDIT 13.09.2010) - - - -

TDRa sprzedana :wink:

Poszła za 4000zł w dniu 02.09.2010 :slight_smile:

Śmigało się bardzo przyjemnie. Jeżeli ktoś zastanawia się nad TDR jako nieco większe niż motorower pierwsze moto -> polecam! :smiley:

i co zamierzasz teraz ;p