Yamaha TDR 125 1998 :) Shakin

To teraz śmigać i niczego nie żałować :smiley:

Ok… Koniec końców zapłaciłem 1450zł ;D

A tłok mam Meteora

Noo to nie takie byle co :slight_smile:

Heh ;] 140km za mną :smiley: Idzie jak marzenie ;D

No to jeszcze kilka dni i po docieraniu :stuck_out_tongue:

Damianho napisał:

No to jeszcze kilka dni i po docieraniu



Kilkanaście godzin i po docieraniu :-P

A później zażynacie moto ;] Mi się nie spieszy ;] Mogę sobie ten proces rozłoyc na kilka dni

Elo moto ogólnei spoko … ale ja bym w nim założył przednią i tylnią owiewkę street i kiere BMX albo i nie i by kozacko wyglądało… bo te dwie kulki z przodu niezbyt wyglądają :-?
PzDR :!: :wink:

eee, ten moto seryjnie jest ok, więc nie ma sensu go szpecić jakimiś tam błotnikami, to enduro! :->

:lol: enduro :lol:

Enduro jeździ seryjnie na kostkach, jest bardziej zwarte, ma mniej plastików i jest lżejsze :wink:

To może być… turystyczne enduro :smiley: Albo zwyczajny szosowy motocykl :wink:

PS. Mnie ten styl streetfigter nie kręci :wink:

Shakin napisał:

turystyczne enduro


fakt

street to shit :P

Jak kto woli ale ja bym walną z przodu owiewke diablo i był by git :wink: sam za tym nie przepadam ale co jak co ale to moto przód ma nie za bardzo :roll:

Jak jedziesz to przodu moto nie widzisz ;] Także mi to ryba, a światła naprawdę robią robotę, a nie to co w np. w Hurricane ;] Lampy konkretne

Napewno robia swoje xD wygląda jakby ktos zrobil swapa lamp z ursusa ;)) ale ogolnie ladny moto dzis na zywo widzialem nawet dosc duzy gabarytowo

Tsa ;p Ogromny ;p Wszyscy się mnie pytają czy to 400/500/600 :smiley:

Shakin, mam takie pytanko ile ci to pali ??

Jak się nie otwierał zawór i bez pierścienia był palił koło 9-10l ;p

Teraz jak docieram (prędkość w granicach 70-80km/h w porywach do 110, generalnie zmieńnie) to spalanie wychodzi koło 5,3l (przynajmniej ostatnio tyle było). Dzisiaj albo jutro znowu będę musiał tankować to znowu policze ;p

on ma silnik od dt ?? jak tak to czemu taka roznica spalania jest między dt a tdr ??

A ile pali DT?

Danielson - tylko zauważ, że ja mam zawór otwarty na full i jest przytarta Decia … tak to przy 6-7l się trzyma spalanie… no ale 5,3l to dobry wynik :slight_smile: A to mnie motywuje do szybszej zmiany tłoka :stuck_out_tongue_winking_eye: