Yamaha Neos LC stunt prodżekt

zawsze marzyłem o tym żeby w domu móc grzebac przy skuterze :->

panowie mam takie małe pytanko mogę podłaczyć taki korek do chłodnicy zamiast zbiorniczka wyrównawczegoś
http://moto.allegro.pl/korek-chlodnicy-kawasaki-el-250-252-eliminator-99r-i2062203120.html
jak będzie z chłodzeniem? Bo wiem że jak miałem mniejszy zbiorniczek to się grzał :confused:

ale że co. jak to ci niby ma zastąpić zbiorniczek wyrównawczy ??

no tak że poprostu od razu wlewam płyn do chłodnicy i zakrącam korek :slight_smile:

Przemo95 napisał:

no tak że poprostu od razu wlewam płyn do chłodnicy i zakrącam korek



Hehe, to będzie działać tak, że zagotujesz silnik i na koniec gdzieś ci płyn spier... :)

bez kitu, działać będzie ale jak się zagotuje , to ciekawe którędy ta woda mi ci uciekać :slight_smile:

panowie to też przemyślałem i mój pomysł jest taki by zrobić przelew z chłodnicy do tego korka. Ewentualnie jest opcja by dać chłodnice na leżąco wtedy by nie było problemu z upchaniem zbiorniczka wyrównawczego. Takie małe foto z kołami od roxa:D

Przemo95 napisał:

Ewentualnie jest opcja by dać chłodnice na leżąco



Wtedy dopiero by się to gotowało :D

Dywersant, widziałem jak typek w neosię zrobił na leżąco i mu się nie grzeje :stuck_out_tongue:

Przecież na moje oko to gdyby była na leżąco to nie łapie tyle powietrza w żeberka co gdy jest bardziej normalnie :stuck_out_tongue:

Przetestuje i potwierzdze ten mit z leżącą chłodnicą ;D

A jak sobie waćpannna życzy, tylko żeby potem nie było “a nie mówiłem”

spokojnie, mam termometr więc w razie czego temperaturę mam pod kontrolą :mrgreen:

gówno tam czujka… ile razy ja sprzęty zagotowałem i dalej zapierdalają :slight_smile:

wczoraj sobie zamówiłem pare częsci
-sztyca od roxa
-przewód HB
-śruby tarczy
zostało jeszcze kupić
-lagi
-bendix
a reszta to jakieś tam pierdoły ; p