Yamaha Neos LC stunt prodżekt

Chciałbym przedstawić wam mojego neosa. Nabyłem go gdzieś w kwietniu, zamieniłem się z braciakiem za chińczyka. Neos był trochę dojechany ale opłacało mi się :D. Neos był na racingu, ale z powodu dużego spalania i problemu z łożyskiem korbowodu postanowiłem że złoże go na serie LC. Neos z 1999r przebiegu ma w chuj i ma parę fajnych bajerów, z neos był małowany X razy.Oryginalnie był zielony,potem bordowy, następnie biały, jeszcze potem złoty, braciak go wymalował na czarno, a ja go upierdoliłem żółtą farbą do ogrodzeń :D. Obecnie jest w trakcie małowania na biało + zebra. W neosię zrobiłem/zmieńiłem:
-Silnik przerobiony na LC
-łożysko top racing
-ssanie polini
-nowy wariator
-zregenerowana pompa wody
-zbiorniczek wyrównawczy od żuka
-wydech yamaha aerox
-filtr powietrza tec racing
-tłok power force
-nowy dzwon
-uszczelki RMS
-pokrywa przełożeń od boostera
-fajka świecy RMS
-głowica motoforce
-świeca NGK br8hs
-nowe sprzęgło
-chłodnica od P/G
-Przeciw talerz wariatora tec racing
-wloty z przodu
-białe klosze
-stopka boczna
-polerka pokrywy przekładni
-Stelaż 12bar
-wyremontowane zawieszenie
-gabka na kierownicy
plany:
-crash pady (mam już materiał)
-klatka
-badlook
-zrobić zebre
-skończyć małowanie
-obić siedzenie
i jeszcze jakieś tam pierdoły

Pare zdjęć:




Zapraszam do komentowania :wink:

Na wieślochu widzę małe zainteresowanie to cię tu przywiało :mrgreen:

Rób dalej zobaczymy jak to będzie wyglądać. Pokaż co pomalowałeś.

FLYP001 napisał:

Na wieślochu widzę małe zainteresowanie to cię tu przywiało :mrgreen:


kurde wydało się xd

FLYP001 napisał:


Rób dalej zobaczymy jak to będzie wyglądać. Pokaż co pomalowałeś.


Pomalowane jest to co na foto. w poniedziałek maluje cały przód i prawy boczek

Chyba Cie kojarze z miasta :stuck_out_tongue:

Wino, na mieście raczej cięzko mnie spotkać bo częściej naprawiam tego szita niż nim jeżdże :confused: a taki mały filmik z docierania ;d:
http://www.youtube.com/watch?v=HPJgYLs8E00

Nie ma w pl innej miejscówki oprócz parkingu przy biedronce ?:stuck_out_tongue: Wiem że chłopaki na większych sprzetach gdzieś przy towarowej chyba (przy wedlu?) czasem jeżdża

już się przyzwyczaiłem że za biedrę latam :stuck_out_tongue: jak miałem 70cc to zakurwiałem mało się nie zabiłem xD, czasami przelece przez przemysłową city;]

co mi wiadomo to do stuntu lepiej mieć ac niz lc

karp, a co to za różnica czy AC czy LC? Ja załozylem LC ze względu ze na AC to tloki mi po paru tygodniach katowania puchly

Przemo95 napisał:

AC to tloki mi po paru tygodniach katowania puchly



bo nie umiesz regulować


poza tym przy lc w stunie masz gorsze chłodzenie bo niema takiego nadmuchu na chłodnice

wrona napisał:

Przemo95 napisał/a:
AC to tloki mi po paru tygodniach katowania puchly



bo nie umiesz regulować



Albo zakładałeś mejd in ćajna

jeden był made in czajna, tak to oryginał yamahy i meteor w nim siędział. Panowie mam mały problem, neos chodził dobrze ale urwał mi się kruciec przy chłodnicy i po dospawaniu większego krućca strasznie mi się grzeje, jak zalozylem korek od aprili to jeszcze gorzej mi się grzał, czego to moze byc winaż

zapowietrzył się

Wino napisał:

zapowietrzył się



kolejny minus lc :-|


wydaje mi się, ze duzo "stunterów" przerabiało nawet aeroxy na ac do stuntu.

oglądałem kilka zagranicznych wortlogów do przygotowania na stunty i dużo zamieniało lc na ac.

oj tam oj tam ja jakos na LC jezdziłem na gumie i się nie grzał zbytnio a mam wode w chłodnicy a nie płyn. Poza tym 2 wentylatory na chłodnice i po problemie :slight_smile:

Waski, przyjedź do Gdańska pójdziemy pojeździć , zobaczymy który pierwszy wymięknie

AC power :smiley:

yyy chyba mówiłem Ci już dlaczego nie jeżdze … btw jak chcesz to ty przyjedz do mnie :smiley:

wrona ma racje przy stuncie jest mniejszy nadmuch na chłodnice . Mozna dozucac wetylatory ale po co dodatkowe komplikacje ? Najlepiej mieć ac proste i skuteczne do stuntu.

Witam pod dłuuuuuugiej nieobecności :stuck_out_tongue: w neosię sporo się zmieńiło, wpadły fele od roxa, nadkole i jakieś tam duperele :stuck_out_tongue:
pare fot:


pomocnik :smiley:

dobrze to wygląda bo neosowskie felefe sa kijowe

ale UDZIELAJ SIE NA FORUM , nie zostawiasz ślad tylko w worklogu :slight_smile: