Yamaha Neos LC stunt prodżekt

wrona, no co racja to racja, feleod neosa są najbrzydsze z wszystkich felg do minarelli :stuck_out_tongue: teraz będe się częsciej udzielał na forum :wink:

Stant-maszina :smiley:

Fajnie masz, że w pokoju go trzymasz :smiley:

jak się wyczyści wszystko na maxa opróżni cały skuter z paliwa tzn bak, gaźnik, weze itp to jest dobrze bo tak to jebie wahą

co robi tą wachą ?
TY IDIOTO ! ! !

benzyną może co najwyżej PACHNIEÆ !

no to ci życze powodzenia spać w takim pomieszczeniu i rano o wiele się obudzisz to ci rozrywa łeb

Neosik pierwsza klasa, Krzysiu ma konkurencję :sunglasses:

kondzio94, do neosa Krzysia to mi sporo brakuje :stuck_out_tongue:

oj nie przesadzajcie …

niedługo zdejmuje wszystkie plastiki, robię crashe i bede mógł latać bez stresu, bo przycierke lekką zrobiłęm :-/

bede neosikiem jeździł bez plastików i bede te plasty dopieszczał, złoze na wiosne i sprzedam neosa prawdopodobnie na rzecz jakiejś 600 :smiley: jeszcze nie wiem jakiej…

sorry za ot, ten post w sumie powinien być w moim worklogu ale mniejsza oto :*

kup se na początek coś mniejszego niż 600.

Kup jakąkolwiek mniejszą biegówke, bo od razu rzucając się na 600 nie ogarniesz tego(nie dotyczy XJ) :wink:

no też właśnie xj myślałem kupić :smiley:

a co f1,f2 nie ogarnę ?

krzysiek508 napisał:

a co f1,f2 nie ogarnę ?



Jeżeli będą odpowiednio "wymordowane stado koników"... to ogarniesz ;)

Jak ma olej w głowie to ogarnie …

dzięki RudY, ;*

no zobaczymy jak to będzie ale jak coś będzie to spokojnie temacik się założy odpowiedni :smiley:

pzdr.

spamicie jak pojebani xd Rób tego Nełosa to Krzysztofa przegonisz hahah

panowie co myślicie by neosa pomalować na oczojebny pomarańczł ;d

ładne by to było :slight_smile:

Pare fot neosa :smiley:
w pionie :smiley:

takie kam przymiarki crash padów

i zajebiste lampki :mrgreen:

dobry neosik ale pokaż jak jeździsz ( czyt. foty z sezonu) chyba że dopiero go szykujesz pod stunty :slight_smile:

wrona, dopiero szykuje na stunty,mam filmiki jak kiedyś coś tam próbowałem ale nic ciekawego;p