Yamaha DT 50X :D

Sory za foty robione telefonem ale baterie w aparacie padły ;// ale dosyć widać o co kaman :slight_smile:



Ty weź zrób test i załóż oddzielny temat o zbroi :wink: Przyda się :wink:

ile pesos taka zbrojaż :smiley:

Dywersant napisał:

Ty weź zrób test i załóż oddzielny temat o zbroi ;) Przyda się ;)



Ale to w sezonie, bo teraz nie mam jak jej przetestować bo nie jeżdżę już bo zimno :P i po drugie to nie mam natchnienia na zrobienie poradnika na temat zbroi xD

[ Dodano: 28-12-2009, 22:12 ]
wiktor24, nie wiem nie pytałem gwiazdora xDD



7.04.2010

No więc tak, DT czeka sobie na nowy tłoczek, który ma być w poniedziałek ;p
Już mnie kurwica bierze, bo tyle motorów jeździ a mój stoi ;p
W poniedziałek (jeżeli przyjdzie tłok) DT musowo będzie złożona :)

A jutro jakieś foty zapodam, bo zamierzam się pobawić trochę z tyłem :P


Pozdro :)

dobrze się jezdzi na DT powiedz mi cos o niej…

Po przejechaniu się DT i TZR wybrałem DT :stuck_out_tongue: jest wygodniejsza, przy (nie daj Boże) glebie mnie się w niej stanie niż w tzr, no i przyśpiesza ładnie :slight_smile: Jedynka to jest tak aby na ruszenie (przynajmniej u mnie) z dwójki jak jest trochę piasku na jezdni zawija się do boku jak się usiądzie trochę bliżej baku, osiągi koło 100 km/h licznikowe (nie pamietam dokładnie ile bo nie piłowałem jej wiele razy) no i stopal to żaden problem, wystarczy użyć odpowiednio hamulca :wink:

a nie zastanawiales się nad sendaż:) ogolnie oby dwa moto mi się podobaja ale jakos bardziej derbi:P

Dt mi się trafiła to wziąłem ;p mam sexi naklejkę, AXO xD jak w poniedziałek złoże to dam foty ;p dzisiaj patrzyłem jak wygląda bez błotnika, i beznadziejnie bo rame głupio widać :stuck_out_tongue: Więc nie robiłem fot :slight_smile:

A może my też byśmy chcieli zobaczyć bez błotnika, coś I co z tego że beznadziejnie? :smiley:

No. To że ona się bd zła na mnie że takie beznadziejne jej foty pokazuje xD
I potem znowu tłok strzeli i coś xD

To jej z kopa zasadzisz to się oduczy gówniara :smiley:

A jak się nie oduczy i mi tłok jaja zbije? :lol:

to wtedy i sobie DT zaszkodzi, bo nie skorzysta xDDD

Dobra tej biorę się za to padło. Z tłokiem ASSO mnie wychujali…
Trafił mi się całkiem fajny cylinder w dobrej kasię myślę jak na oryginał.







Pełen komplet, czyli cylinder, głowica, tłok, pierścienie, zabezpieczenia, sworzeń no i uszczeleczki.

Łożysko mam swoje. Zestaw ten ma przejechane 3900km i jest on podobno w stanie idealnym, zobaczymy jak przyjdzie :slight_smile:

Jak przyjdzie to od razu składam, bo kurde wreszcie chce sobie na tym pojeździć :slight_smile:
Paczka będzie wysłana do mnie jutro.

mateuszpasiu napisał:

Paczka będzie wysłana do mnie jutro.



Poczta czy kurier? :P

Jak poczta, to na wtorek będzie :P

Poczta, poczta :wink:

Właśnie też tak liczę że na wtorek będzie :smiley:

kurierem by była na poniedziałek wtedy to też interes po zbóju xD

Ale bym musiał jeszcze raz tyle naprawić :smiley: Jak złożę to myślę że jakieś foto się pojawi i na początku wakacji jak już bd miał dużo czasu pewnie bd błotnik z tyłu wywalony :stuck_out_tongue_winking_eye:

wgl ile juz cylow zajechalesą

jednego ;p ale szlifa jednego zrobiłem czyli tak jakby dwa ;p ale to przez meteory :smiley:

19.05.2010

Dobra, to jeździ :smiley: jutro jakieś foty będą jak ją umyję :slight_smile: Ogień! :smiley:

25.05.2010

Sory, że dopiero teraz foty ale jakoś nie miałem kiedy.
Tak se ona obecnie wygląda. Trochę brudna ale u mnie czwarty dzień pada, teraz się trochę wypogodziło.









Pozdro.