Yamaha DT 125x Kowala

5 maja 2011, po całkiem szybko przejechanych 185km z Płocka do Ostrowa Wielkopolskiego stałem się posiadaczem najnowszego i zarazem ostatniego już modelu dt 125 w wersji supermoto. Dt produkowana była do 2008 roku, potem weszła wr 125 4t.
Moja yamaha pochodzi od pierwszego właściciela, kupiona w Polsce itd. Była jeszcze z blokadami, ogólnie widać że jest używana, ale zjeżdżona nie jest. Przebieg: 12 000 wbiłem już ja. Myślę że cofany nie jest. Bo w zasadzie taki dosyć realny, faktura zakupu jest na wrzesień 2007, więc jeżdżona praktycznie sezon 2008, 2009, 2010, a 2011 już ja będę jeździć, no to 4 tys na sezon to normalny przebieg.

Może zdjęciaż Narazie dużo nie mam, coś z czasem podeśle.


http://bikepics.com/members/kowalplock/06dt125x/

ładna jest :wink: dbaj i nie zmieniaj :wink: choc pewnie mocy mniej niz rsą ;D

No różnica jest bardzo duża.

może być. Jakie osiągiż

Do setki nie wiem ile, a max jedzie lekko ponad 130, ale to muszę się ostro połozyć na niej, jak siędzie prosto to 120max

ale wygląda super, zwłaszcza na drugiej fotce

Dzięki

a właśnie, dziś 2 lata mijają od mojego wypadku na keewayu, dzięki któremu mogłem sobie kupić dt i rs i aeroxa :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

Dzięki

a właśnie, dziś 2 lata mijają od mojego wypadku na keewayu, dzięki któremu mogłem sobie kupić dt i rs i aeroxa :P



... nie zapominając o Daelimu, czy jak to było xD?

Daelim, ale nie ma co o nim myśleć :stuck_out_tongue:

Tylko nic w niej nie zmieniaj :wink: To nie sprzęt do dzidowania na prostych, ale do “zabawy” w mieście :wink: Niech ci służy :slight_smile:

W mieście? no niby też, ale po laskach też się fajnie smiga.

A no ładna ładna :slight_smile: Po bezdrożach można po śmigać
Gratuluje zakupu :slight_smile:

Fajne moto, wsadź Athenę 190cc i jakiś wydech Arrowa np i będzie moc ;D

No ta, już.

Leito napisał:

Fajne moto, wsadź Athenę 190cc i jakiś wydech Arrowa np i będzie moc ;D



Po co 190cc. Lepiej jest ze 125cc coś wyciągnąć. Wkładając 190cc wyważenie wału szlag trafi. Przy 50cc takiego dużego znaczenia to nie ma ale przy większych pojemnościach różnica jest bardzo duża. Także Kowal odblokuj i ciesz się mocą seryjnego moto.

Będziesz tym latał koło domu(tzn. w promieniu 100km), czy polecisz gdzieś daleją

Myślę że raczej koło domu :slight_smile:
A coś

[ Dodano: 18-05-2011, 20:30 ]



W tle 1 zdjęcia nowy podwieszony nad rzeką most w Płocku :stuck_out_tongue:

fajna decia :slight_smile: ale ta lampa/błotnik (tył) zajeżdza latami 80-tymi

Co ci zajeżdża latami 80?
Tylna lampa wzorowana na wr

Mogę zzrobić foty tyłu. :stuck_out_tongue:

może i ta lampa jest montowana od kilkudziesięciu lat, w sensię że w tym stylu na zadupku, ale według mnie nadal jest za je bi sta!