Yamaha Delight 115 czy Kymco Agility City 125

Aha i jeszcze jedno... zawsze zapytaj się co Ci jeszcze dołożą... że u nich zakupisz... czasami można jeszcze jakieś miłe gadżety wynegocjować... ;)))

hehe no to bede sie pytal :)

Witam

Dzis bylem serwise i mi mowil sprzedawca ze Agility City 50cc jest wyprodukowany w Chinach a nie Taiwan. Czy tak samo jest z 125cc?

Pozdrawiam

Jest produkowany w Chinach ale co to zmienia? Jak proces technologiczny został zachowany jak w Tajwanie, tylko tańszą siłą roboczą. Wiele marek teraz tam produkuje części czy też składa sprzęt. Nawet nie zdajesz sobie jaki "wielki" % części jest rodzimych produkcji.
Zresztą kiedyś czytałem że tańsze Yamahy też robi się w Chinach, ale to nie wpływa na jakość.

Moze to nic nie zmienia ale troche stacha zlapalem jak mi mozil Chiny :) :)

Juz mialem Kingwaya ale ja rozumie co piszesz, na pewno jest o 500% lepszy :)

Dzieki

Bo to gdzie został wyprodukowany nie ma znaczenia. Szanowany producent nie wypuści "marketowej" maszyny pod swoim szyldem, musi zostać zachowany pewien poziom jakości. Postaw Zippa i Kymco koło siebie a zobaczysz jaka jest różnica wykonania chociażby plastików.

Dzieki wam bardzo. Bialy Kymco zamowiony :)

Witam ponownie

Juz mam swojego Agility i jest super ale mam jeden maly problem. Bardzo mocne wibracje mam w przednim kole. Czy moje kola 16" powinny byc wywazone? Bo jak narazie nie sa wywazone.

Pozdrawiam

No cóż... zasadniczo fabrycznie powinny być sprawdzone...
Proponowałbym unieść skuter i poruszać kołem... czy nie ma luzów na łożyskach i czy przypadkiem nie obciera tarcza hamulca...

Dzieki za info. Ale jak juz fabrycznie powinny byc to czemu niema ziezarkow ciezarkow?

Luzu niema ale slycach ja tarcza obcziera o kloczki, tak nie powinno byc?

Zdecydowanie nie powinna obcierać... Trzeba wyregulować i tarcie ustanie... ;)))

Bardzo dziekuje wam za odp

A i jesczce moge doddac ze to sie zdarza przy ok 50-60km/h i predkomierz tez troche lata, wszkazowka

Mam wrażenie, że ktoś dał dupy przy składaniu tego sprzętu po wyjęciu z paczki. On miał przegląd zerowy robiony? Wbili Ci to w gwarancję? Ja bym pojechał już do serwisu i niech to wszystko popoprawiają. Z moim KACem nie miałem żadnych problemów po zakupie. Nic nie tarło, ani nie latało...

Zapominasz Araszu ile km Kolega ma do serwisu...

Fakt, ale to tym bardziej trzeba zrobić, bo może jakieś osiołek nichlujnie go poskładał, a i tak serwis po 300 trzeba wykonaç, a to dość szybko nadchodzi :-)))

Ok. Myszlalem ze jutro pojade na wywazenie a jak to nie pomoze to wtedy zadxwonie do serwisu. A co moglby zle zlozyc?

Mam ok 100km do serwisu a kupilem go 350km z stad bo mieli bialy kolor

Wszystko co się da. Z tego co kiedyś widziałem gdzieś w necie, montują między innymi przednie koło, kierunki i lampę tylną, akumulator, lusterka itp. elementy, które zmniejszają paczkę do transportu. Mogli źle poskładać przednie koło z widelcem, krzywo podokręcać linkę licznika, niedokładnie pospinać kostki instalacji elektrycznej co wyjdzie w deszczu itp. Jak już na początku wychodzą takie duperele, to bym się już nie zastanawiał kto to składał, tylko dał do poprawki, w końcu masz gwarancję.

Ok super, dzieki

Witam ponownie

Dzwonilem do serwisu i do Motor-Landu, oba serwisy nic nie moga zrobic. Mam jechac na wulkanizacje z nowy kolem zeby wywazyc, haha dla mnie to jest jakas masakra. Co to jest za gwarancja i serwis od KYMCO?

Chchialbym sie zapytac was jak i co sie robic przy pierwsym przegladzie? Bo mam zamiar zrobic wszystki serwisy sam bo i tak gwarancja jest do dupy.

Co sie wymienia? Olej i filtr?

Dzieki bardzo