Yamaha BWS / Bbobek

Przypomina mi się teraz podpis Przemasa ze mną w roli głównej :smiley:

pierwsza na swiecie ,naklejka jednoslad.pl , i to jeszcze w wersji undergroundowej, nie wiem skad na zdjeciu ten “efekt zniszczenia” i wokół napisu jest jeden"próg" za dużo , ale przy nastepnej naklejkce tego nie będzie , w realu w ogóle nie widać zę naklejka robiona samemu ( puźniej opisze jak ją zrobić)

Pokrywa ( na fotach nie widać ale jest jescze przy niej dużo do roboty)





i teraz najciekawsze poptarzcie na pierwsze foto z pokrywą (kolor lakieru) i teraz na to foto , za każdym razem wychodzi inny odcień

No właśnie ! Lakier jest kozacki i tyle :stuck_out_tongue:
A naklejka ? Pff :573:

zdjecie naklejki wyszło mega po chuju , zrobiłem druga , jutro może dam fote …

wierzcie mi albo nie ale w realu , w ogóle nie widać że hand made , (jak ktoś cche opisze jak to zrobić)

dopieropo po traktowaniu naklejki fleszem (od paratu jak na focie) ,i przyglądaniem się z baaardzo bliska coś tam widać , wierzcie mi nie jestem fanem agro tuningu , i gdyby było by widać , na pewno bym to od razu sciągnął

w angli się wiecznie opierdalacie wiec pisz co i jak to zrobić bynajmniej w koncu cos kreatywnego zrobisz :wink:

Wrona pisz jak to zrobić, bo jestem ciekawy :), też może sobie coś takiego zrobię ;).

Chyba jest lepiej nie ??





jak zdobęde materiał to zrobie jescze klatke

jeszcze chce zrobić pare rzeczy ale nie chce mi się tego opisywać…
będe wrzucał foty na bierząco

jest git ! Dawaj jeszcze jakieś fajne felgi w jakims ładnym kolorze i dużo polerek!

felgi zostawiam na sam koniec

Plany (większosć zrealizuje jak sprzedam tkr czyli pod koniec wakcji)

kierownica chromowana

pokrywe łądnie do końca spolerować

listwa pod dziobem ,chromowana" ( kupiłem folie na alledrogo ale koles po leciał w chuja bo to jakis zwykły celofan)

stelaż

kierunki z przodu od passata tył seryjne od tkr

klatka

pegi przy stelażu

cofnięcie tablicy o kilka cm ( bo musiał bym robić kilometrowy stelaż żeby tablica pierwsza nie tarła)

wydłużenie kabelków żeby pochować kostki

licznik od f12 w narożniku przed kolanami ( wymóg bo psy się przysraja)

z tyłu lampa którą podajże ty kurt kiedy pokazywałes (ledowa)



i coś jescze na pewno ale se muszę przypomnieć

Ten lakier ładnie wyszedł wg mnie.

Ładnie to wygląda a nawet kozacko, mi się podoba :slight_smile: gratki

ale jeszcze nie ogarnąłeś kabli przy kierze :shock:

weź to zrób !! :573:

ja bede w pl to se to zrobie , odłacze kable od przełczników i kostki i to zabiore bo tutaj , nie wiem gdzie nawet jest odpowiedni sklep

booster dostał pega , i usunąłem błotnik i dałem głebiej tablice ponieważ , musiał bym robić kilometrowy stelaż , żeby tablica pierwsza nie przycierała

(fota telefonem)

po co Ci błotnik? masz tablice :lol:

No właśnie pisze że usunął.

dziś ogarnąłem kabelki :slight_smile:

dziś bawiłem się z końcówką wydechu :slight_smile: potrzebuje jescze kilka papierów bo nie jest jescze idealnie ale jest już lepiej :slight_smile:

E no, ładnie wyszło :wink: