Yamaha BWS / Bbobek

Dupa wygląda kozacko. Koła rzeczywiście przydałyby się. Jakim papierem matowiłeś plastikiż

Lakierek dobrałeś zaje.biaszczy :slight_smile: Pasuje do boostera … w innym by mi się raczej średnio podobał.

A no i z tą tablicą rej. się komponuje fajnie :mrgreen: :lol:

Lewy reflektor nie ma szybki ? PSUJA !

P.S. Fajne wiaderko na drugiej focie i to coś drewniane koło garażu na pierwszej :*

Fajny bosterek.
Mówiłeś że nie chcesz w niego pakować hajsu? I słusznie! Zostaw w oryginale ew małe zmiany jakie teraz masz czyli polerka i brak plastików na kierze.

Kolor kozacki jak dla mnie.

Polerka i będzie się błyszczał jak psu jajca na wiosnę :lol: :stuck_out_tongue: :smiley: :mrgreen:

FLYP001 napisał:

Jakim papierem matowiłeś plastikiż



najpierw musiałem grubym żeby zedrzeć lakier ,do poprzedniego , (podajże to papier 400 był) potem zrównałem to 800 i gdznie niegdzie podświatło widać jescze rysy ale to pojedyńcze

Lewy reflektor nie ma szybki ? PSUJA !


jak bo brałem , to był tylko kawałek i do końca to wyłamałem , nie wiem gdzie kupić nowy klosz ;/

RudY napisał:

Fajne wiaderko na drugiej focie


kiedyś wiatr je przywiał i nikomu się nie chce go wyrzucić i jescze do niego napadało .. :573:

RudY napisał:

i to coś drewniane koło garażu na pierwszej :*



to nie jest drewniane tylko to są dwie wielkie doniczki z gliny :)

a tak w ogóle odperdol się od szczegółow na focie :***

Lucek92 napisał:

polerka


to jest taka wstępna bo nie mam wszystkich odpowiednich rzeczy
i nie ładuje w niego , bo zapisałem się na prawko i czymś muszę je spłacić , a potem moto !!

Ta rejestracja pełni Ci chyba rolę błotnika :lol:

a druga sprawa to weź te kable na kierze włóż w czarne wężyki bo chujnia wygląda ;-/

za duzo ich tam ja je kiedys powydłużam i dam pod plastik

jeszcze ja muszę skomentować jeszcze ja,

Lakiernia mega a kolor jeszcze lepszy :wink:

Też bym chciał se kupić bosterka ale drogo…

Nie podoba mi się ten lakier

sam jestes brzydki , jest nie spolerowany , dlatego taki efekt matu , i na tych fotach dziwnie wyszło , jak bede miał paste polerska to to ładnie zrobie i zrobie foty matki aparatem .

a tak poza tym wywal tych pe.dałow z podpisu !! :smiley:

Nie podoba mi się ten lakier



a mi się podoba, tylko na zdjęciach pewnie hujowo wyszło bo na 3 focie widać miejscami ten połysk.

wrona napisał:

a tak poza tym wywal tych lubię chłopcówow z podpisu !! :D



popieram !!

wrona napisał:

a tak poza tym wywal tych lubię chłopcówow z podpisu !! :D



x3!

nie :stuck_out_tongue:

SiWy napisał:

nie :-P



x2 lol :D

ostanio zgapiaszz ss … :smiley: wcześniej od grześka wziąłes cycki a teraz , ktoś tez ma jakiś innych peedałow jako avek :slight_smile:

To akurat znalazlem na forum o civicach i jak juz to ustawilem dopiero zauwazylem na s-s ze koles ma ped.alow w avku ;p

rozumieć ze ten z podciągnięta koszulką to ty tak ? :smiley: :smiley:

tak a tamten bez to sebek :lol:

lubicie analnie??

bardzo