Yamaha BWS / Bbobek

obcykane , chciałem wyciąć cos innego (na razie nie chce mówic co bo zastosuje ten motyw w moto) ale by moim aktualnym zestawie narzędzi było by to bardzo trudne , i nie bede wycinał nic …

ja se wytne ja se wytne hahaahahaha
a jakieś postępu z malowaniem są?

na razie prubowałem zmatowić , lakier papierem 800 , ale chyba jest za drobny zresztą miałem tylko kawałek , w niedziele jade po papiery ,lakiery" trytytki i ledy :smiley: i w niedziele pojawi się też pewnie podkład :0 już na plastikach , a tak do tej pory , po za faktem że mam już nowe mocowanie wydechu :smiley: to nic się nie zmieńiło

lakiery kupione

czerowny (baza)
czarne (zajebiscie mi się podobał taki kolor z audi)
przeźroczysty , (bezbarwny)

na razie będzie wjednym kolorze bo te lakiery są drogie w chuj , zapłaciłem , prawie 30 funtów , ale to nie są te zwykłe spray’e tylko te co miećszaja na miejscu , dobrałem od audicy :smiley: jestem zajarany jak gwizdek :slight_smile: po jutrze raczej bede małował bo dziś zimno juttro też ma byc nie fajnie

Edit:

coś jak to tylko trochę ciemniejszy ten też nazywa się terracotta ale inny , i moj to jest ten jalby gloss , taki jak by brokat na nim był nie wiem jak to określić

nawet ładny,
to ile zapłaciłeś 140zł?

dokładnie dałem 27 funtów , licząc ok 4,5 za złowtówke mamy , 121 zł , w polsce za podobnego rodzaju lakiery (wcześniejsza zieleń trekkera ) płaciłem podobnie , tylko ze każdy kolor kosztuje inaczej , na trekkerze , był zielony METALIC a ten to jest GLOSS , a jak bym chciał perłe to już w ogóle bym się zesrał , z kosztami

ciemniejsze chyba są droższe,
ale ogólnie są drogie, ale jak są dobre to ok ; ]
ja uznałem że szpreje są do dupy, kupiłem kompresora i się zepsuł bo ot nie był jakiś za kilka tysięcy, a teraz składam na bazie starej sprężarki i części z tamtego kompresora.
a i widzisz gównianą mam tę farbe jakąś

sprzecik ładny w ogóle za tą cenę, jakis tuning będzie ? I do czego będziesz uzywac skuta w UK stunt, jada do szkoły ?

Co do małowania to sprej plus dobra polerka lakieru i na skucie wystarczy :wink:

karp napisał:

, jakis tuning będzie ?



nie nie ładuje juz w piździka duzego siana , to będzie transport to doboty i wolnym czasie stunt zabawka , wyleczyłęm się już z tuningu kibli

booster polakierowany , na razie złozone tylko pod foto bo jak widać noc mnie zastała , z lampą będe musiał cos wykombinować , bo było jakieś mocowanie na pateńcie , i się ułamało , jak wyschnie porządnie lakier to go wypoleruje , a co do tego plasitku pod dziobem to mam pewien nietypowy pomysł ale na razie go nie zdradze to samo zrobie z lampą , jutro będą lepsze foty



lakiernia (wiem fajan konewka)




Nie no, lakiernia jest jak najbardziej profesionalna :wink:

Ty kiermane małowałeś?

Ty kiermane małowałeś?



tak :)

a tak dla ciekawostki wam powiem że tak wyglądał przed malowaniem , lakier był strasznie miękki więc musiałem dotrzeć się do tego podspodem , wbrew pozoro zeszlifowanie tego zajeło mi pare godzin ,

Fajna konewka !

A tak na marginesie:
Dość fajny kolor wyszedł :9 Taki sw33t :slight_smile:

Nie wiem dziwnie wyszedł lakier na tych fotach , szczególnie na drugiej , jeszcze nie wypolerowany nawet , nie mam pasty …



Taki trochę kolor kupy xD

bo jescze nie wypolerowany i dziwnie to wyszło na tych fotach , mam nadziej że jak wypoleruje będzie lepiej , w realu podoba mi się w pizde :slight_smile:

dobrze jest, zrób jeszcze jedno dla niego zmień te felgi na te od SR albo już idź na całość i od roxa :smiley: i będzie z a j e b i s t y bapster :)!

Ej no, fajnie wygląda, szczególnie na pierwszej fotce :slight_smile:

no pierwsza fota wymiata :slight_smile:

Courte napisał:

zrób jeszcze jedno dla niego zmień te felgi na te od SR albo już idź na całość i od roxa



od roxa nie chce bo od 100cc nie podejdzie bo jest inny frez a w 50cc są tylko z tarczą , a nie chce mi się przerabiać tyłu na tarcze , druga sprawa jak zmieńie felaski to nowe lagi potrzebuje i cały nowy układ hamulcowy na przód , niestety nie jest to plug and play , tak jak było w pugu , mam zamiar zmienić flegi , ale dopiero po wakcjach