Yamaha BWS / Bbobek

ta pierwsza ciekawie wygląda , ale mam jescze czas jak bede cos kupował to dopierow kwietniu , tymczasem jak w przyszły weekend wpadnie sianko :slight_smile: to zamawiam to i zorbie podświetlenie tablicy albo engel eyes , naszczęscie o ledy się nie czepiają , znajomy ma w aucie i jest ok i pełno aut jeździ z dodatkowymi ledami , tu myślą racionalnie , nikt się nie przysra o dodatkowe swiatło , http://cgi.ebay.co.uk/2-x-24-LED-Linear-Flexible-Strip-Car-Lights-24cm-White-/120612584254?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c1511fb3e

wyrobane jednak w białe i kupuje czerwone , jako tylnie swiatło , zobaczymy co z tego wyjdzie , tymczasem chce jutro wywalic silnik z ramy żeby go oczyścić , i ogólnie mam pytanie , zauważyłem że w bobach NG na filtrze powietrza jest taki drut zaciskowy jak by , nie wiem jak to się dokładnie nazywa , a u mnie filtr jest wciskany na chama i jak go sciągnąłem to teraz załozyć się nie da , to znów jakiś dziwny patent czy tak jest seryjnie ??

ty tam masz wszystko inne :mrgreen:

okazało się że tak ma być … głupi wynalazek ;/

wrona, bo to intuicyjnie poskladane/zrobione, a nie jak na kontynencie według schematu :stuck_out_tongue:

wczoraj wziąłem się za czyszczenie silnika , dziś skończyłem bo stwierdziłem że pierdole nie robie , wczoraj wszystkimi możliwymi hemikaliami to traktowałem żeby to domyć i dupa dzis musiałem to potraktować papierem ściernym i cos tam niby doczyściłem , ale to nie jest to , za kołem dalej jest zajebany , o nie mam nasadowego 22 żeby je odkręcić , z kapy zdarłem farbe (przygotowuje do małowania), i muszę kupić drobniejszy papier zeby teraz wyrównać rysy , bo musiałem użyc grubego , bo były zacieki głebokie wrzery itp
a i rame jescze poczyściłem itd , gruntowne pucowanie , i rama jest w miare ok jak na ten rocznik tylko na spawach zaczyna powoli rdzewiec

foty

(silnik był tak zawalony że nie było w ogóle widać alu )

a to silnik też będziesz małował?

dla mnei malowanie silnika to głupota , przecież od tego syfu i wszystkiego po krótkim czasie ten karter wygląda jak gówno , to przynajmniej proszkowo by trzeba było małować.

kape bede tylko małował , i oczywiście plastiki jak zostanie mi jakas farba to kiermane , ogólnie wpadłęm na pomysł że pomaluje go na taka ładna ciemną wiśnie , ale to szpraje kupie ( bo nie mam tu pistoletu a lakiernik tu se liczy jak za zboże) dopiero w kwietniu jak bede w PL

no taki kolor będzie dość ciekawy

tak mniejwięcej widzę boostera , tylko ta klapka , od swiecy będzie tez zielona , i moze cos jescze

Dziwnie to tu wygląda, ale kombinuj.

Fajnie, a fele?
może środek zielony a ranty czerwone czy iwśniowe nie wiem jaki to tam jest,
chyba że pojedziesz na maksa i jedna fela taka druga taka też by mogło być ciekawie

może źle by to nie wyglądało :slight_smile:

cholera wie ;p

kolejna bezsensowna fota która nie przedstawia nic ,


stwierdzam tylko ze fajnie wyglądał by z polerowaną kapą , ale owa jest zbyt zniszczona, ma głebokie wrzery itd , zreszt jak widać musiałem użyc grubego papieru , żeby co nieco wyrównać bo ktoś to po kiju kiedy pomalował , i był zacieki itd , i musiałem to zrownać wszystko pod małowanie

a foty z boku nie maszł
bo jak jedna fela taka druga taka to myślałem że jak na dole przodu jest ten zielony to przód fele czerwona a z tyłu zielona,
chyba że tak jak jest i czerwone ranty lub odwrotnie, lub jeszcze całkiem inaczej że jedna fala ma rant taki i kolor taki a druga odwrotnie
i jeszcze jedna opcja fele w kolorku takim jakiego nie będzie na bobku, np jasno żółty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wrona napisał:

kolejna bezsensowna fota która nie przedstawia nic


Zgadza się :)

Maluj to i nie pierdol ;)

w niedziele jade po szpraje , dopiero bo są targi takie obok mojej szkoły i można fajne rzeczy wychaczyc za dobrą monete

Szympa,

nie bede kombinował :smiley:

ale to by była taka wyjątkowa stunt suka :wink:
no ale pomaluj jak chcesz :slight_smile:

pany , jakis wzór na klapke , od cylindra /swiecy , cos nie trudnego do wycięcia :slight_smile:

Hebo ? :smiley: Ten ludek taki czy coś