Yamaha BWS / Bbobek

no fajnie

na razie takie coś wymyśliłem , kiedyś przyjdze nowa lampa :slight_smile:

Denko od słoikaż xD

chociaż lepiej jak bez :stuck_out_tongue:

Robertus napisał:

Denko od słoikaż xD



nie :) pokrywka od wacików hahah :D , przedewszystkim nie leci tam woda i syf :)

jest moc :mrgreen:

Nie mam co robić i zobaczyłem że mocowanie wydechu rdzewieje , wiec je polakierowałem :slight_smile: nawet nie spolerowałem tego bo lakier jest jescze świeży :slight_smile:



wydech tak se wymyśliłem że będzie chyba chromowany :slight_smile: będzie to pasować to moich zamierzonych polerek i innych chromów , ma znajomego który się tym zajmuje więc może to da rade :slight_smile:

Ale weź te śrubki też pomaluj :wink:

[ Dodano: 12-04-2011, 14:31 ]
Albo jakieś normalne daj

śruby przyjdą kiedś nowe , na razie takich nie mam , ale nie wiem czy zauwazyłeś ale 90% śrubek jest na nim nowe :slight_smile:

wrona napisał:

nie wiem czy zauwazyłeś ale 90% śrubek jest na nim nowe


Co nie zmienia faktu, że te mocujące wydech są paskudne ;)

jak dla mnie brzydko wygląda to mocowanie, najlepiej jakby czarne w macie.

to mi kup czarny mat :slight_smile: ale nie spray tj syntetyk tylko akryl :slight_smile:

zresztą mi się to podoba :slight_smile: w realu fajnie się zgrywa z calością :slight_smile:

To Ty pomalowałeś to sprayami ? weź bo ja już nie ogarniam… napisz jak to wszystko zrobiłeś, jak przygotowałeś i wgl… bo ładnie to wygląda

aa i dodaj jak zrobić samemu tą naklejke

to są spraye ale akrylowe :slight_smile: , czyli to samo co leje się do pistoletu :slight_smile:

1. papierem 600 matowisz

2. powtarzasz czynność papierem 800

3. na goły plastik/metal (zauważyłem ze metal się łatwije lakieruje i jest lepszy połysk) kładziesz podkład
ale nie pokrywasz od razu dokładnie , tylko robisz jakby takie zapylenie , kładziesz poposrtu bardzo cieńko

4. Gdy pierwsza warstwa podkładu z grubsza wyschnie (przestanie się świiecić) kładziesz drugą tym razem dokładnie pokrywasz.

5 Gdy ta warstwa wyschnie z grubsza , kładziesz kolor , tak samo jak podkład , pierwsza cieńka wartwa potem dopiero dokładnie pokrywasz. W przypadku drugiej warsty koloru , trzeba czekać ok 3-4 godzin żeby porządnie wyschło dopiero wtedy przechodzimy do podpunktu 6

6.Klar- Najtrudniejsze , kładziemy pierwszą warstwe cieńko tam jak podkład i kolor. Czekamy aż zgrubsza wyschnie, potem kładziemy druga warstwe , klar najlpiej jest kłaść w słońcu , bo wtedy jak się patrzy pod słonce widać czy dobrze się kładzie , tzn czy daje połysk , najlepiej małowac od boku , bo klar zostawia też taki pyłek i jak maluje się od boku to on się od razu zssówa , jeżeli jednak zdarzy się tak że zostanie , da się tego pozbyc ale trzeba się napolerować.(pyłek daje efekt lekkiego matu)


w przypadku zacieków da się jescze ich pozbyc , ale tylko na podkładzie , papierem 800 , bo jak potraktujemy kolor papierem to zostanie matowy placek.

Lakierujemy w temperaturze MINIUM 20 stopni , można ewentualnie lakierować przy 15 ale wtedy czas każdego oczekiwanie mnożymy razy dwa , poniżej 15 stopni nie polecam lakierować , bo lakier może stracić połysk.

to chyba wszystko , na temat naklejek ropisze się puźniej :slight_smile:

chyba czeka mnie wymiana silnika ;/

cyl jest w stanie chujowym , i coś solidnie napierdala, na 99% łożyska (metaliczny dzwięk to zębatka rozrusznika) i jescze coś kapie , czyli pewnie uszczelniacz a że nie mam narzędzi i moim zdaniem nie opłaca się tego wszystkiego robić to poszukam jakieś fajnego nowego silnika.

http://www.youtube.com/watch?v=H3N81T7K1fY (jak była założona pokrywa to nie było tego słychać )

chcesz silnik? :smiley:

jak jzu to po wakcjach , ale tak własnie doszedłem do wniosku że sam go złoże całkowicie od podstaw :slight_smile: ,

pokrywa skończona i lepiej zrobić jej nie dam rady , przedewszystkim dlatego że była strasznie zniszczona i miała głebokie ,wrzery"

papierami polerowałeś?

I tak ładnie.

pięknie, powiem że booster zaczyna lepiej wyglądać niż tkr :smiley: