Yamaha BWS / Bbobek

jest lepiej :smiley:

wrona napisał:

zapraszam do mojego kolejnego tematu



gdzie on jest ? bo nie ogarniam ...

sr kawałek niżej

koncóweczka ładna :smiley: szkoda że dyfuzor nie jest matowy

wrona napisał:

za bardzo piździ


Chyba cie poyebało dziewczynko...

U Ciebie jest ciepło! Ja przy takiej pogodzie latałem. Żeby tam było -15, to mógłbyś powiedzieć, że zimno ;)

temp spadła poniżej zera, do pracy dalej ganiam skuterem, ale to mam rękawiczki itp itd ,
a jak się robi chce gdzieś usiąść , to przez pierwsze 15 min jest dobrze, potem zaczynam czuć ręce i nogi, a własciwie przestaje je czuć. Jedynerękawiczki w jakichmogę robić to cienkie latexowe i one cos tam daja ale ledwo co, a nie wyobrażam sobie cokolwiek robić w grubych rękawicach, szczególnie kiblu gdzie wszystko jest małe

koło pójdzie najprawdopodbniej całe w polerkę :slight_smile:

Zawsze mi się podobały koła z SRek :slight_smile:

z felami od sr będzie kosa :smiley:

A nie będzie ci tarłaż

widziałem kiedyś bobka z kołami od sr :smiley:

na googlach jes wpiiizde boosterół na 13-tkach , co prawda w większosci roxowych ale to nie ważne , zresztą nie raz widziałem na polskich forach ja dawali 13 do boosterków

na googlach jes wpiiizde boosterół na 13-tkach , co prawda w większosci roxowych ale to nie ważne , zresztą nie raz widziałem na polskich forach ja dawali 13 do boosterków

A jak siądą zawiasy? Bo jak stoi, to jest ok.

Dywersant, nic mu będzie haczyć ja w neosię mam bliżej pługu koło i nic nie haczy. Co do czachy to tak jak pacze to się koło idealnie pod nią schowa jak lagi dobiją :wink:

Na seryjnej zawieszce czy z sr będziesz wsadzał 13"?

oczywsice ze od sr

od 13 najwyzej nie raz wyciera się takie pół kole na przedniej “listwie” ale nawet źle to nie wygląda :slight_smile:

będzie kosa na 13" :slight_smile:

To nie bójcie dupy, zawieszenie srki jest dużo “wyższe” od boosterowego i żeby to jakoś wyglądało to będziesz musiał jeszcze opuszczać na półce. Do tego dochodzi ci cięcie główki ramy, dobranie odpowiedniej bieżni i łożysk na góre i dół. Jest zabawy ale się opyla :wink:

FLYP001 napisał:

Do tego dochodzi ci cięcie główki ramy, dobranie odpowiedniej bieżni i
łożysk na góre i dół. Jest zabawy ale się opyla



to pierdole nie będzie 13" dobranoc :)