Yamaha BWS / Bbobek

wrona napisał:

FLYP001 napisał:

Do tego dochodzi ci cięcie główki ramy, dobranie odpowiedniej bieżni i
łożysk na góre i dół. Jest zabawy ale się opyla



to pierdole nie będzie 13" dobranoc :)



hue, hue, HUE! :P

łatwo się poddajesz :slight_smile:

noo , szczególnie że nie mam odpowiednich rzeczy żeby to zrobić , a prossić kogoś innego
to są ogromne koszta zreszta tutaj sa takie tlumoki że jescze by mi to rozjeebali zamiast naprawic… nie chce pakować w kible do chuuuja czy to do was nie dociera ??

ppp yeah :smiley:

podstawa idzie w polerkę ramiona w boosterowy brąz , dziś zdarłem trochę farbe i to wsio , jak nie podejda mi lagi do boostera , to koła założę do sr i tu i tu będzie psaować :slight_smile:




oj jak Ty oszczędzasz, wszystko musi być na brązowy z bobka xD

nie oszczedzam tylko tylko niebieskie będą pasować jak świni siodło…(poza tym ten niebieski jest zniszczony)

a do boostera żaden inny kolor się nie nadaje… myśle że nawet kupie jescze jedną puche tego koloru, bo porpostu mi się podoba

poleruj poleruj ja swoje tez będę polerował wiec zobaczymy kto ładniej to zrobi

pewnie ty bo nie wiem czy mnei za 2 dni chuj nie strzeli , dziś zdzierałem te farbę przez chyba 2 czy 3 godziny i to tylko jedna strona, bo nie mam żadnego zmywacza i robię to ręcznie papierem 120 ( ciekawe jak te rysy po tym papierze potem wyprowadzę)
ale to tam pikuś bo aluminiu jest powgryzane w tych miećjcach gdze farba sama odlazła i ciężko to spolerować …

wrona napisał:

myśle że nawet kupie jescze jedną puche tego koloru, bo porpostu mi się podoba


Dziwny masz gust :P

wrona napisał:

bo nie mam żadnego zmywacza i robię to ręcznie papierem 120

powodzenia w ładnej polerce i zacieraniu rys ! :))

kondzio94, myślisz że nie usunie rys po p120? Mylisz się, da się zrobić tylko trzeba trochę czasu poświęcić ;). Do tego bobka by pasowały fele zielone fluo ;d

Przemo95 o polerkach to Ty mi nic nie mów bo zajmuje się polerowaniem aluminium :smiley: tak czy siak, ta polerka nie będzie już idealna :slight_smile:

jak bym jechał papiaerami pokolei , 200 300 400 itd to bym bez problemu dał rade :slight_smile: ale nie chce mi się gonic po papiery :slight_smile:

Dywersant napisał:

Dziwny masz gust



A co wdłg cb powinienem pomalować go na czarno czy biało ??? czy może inny bardzie popularny kolor ??

powiedz czy tu źle wyglądał ?? on jeszcze wróci do takie stanu tylko nie mam pasty a poza tym za zimno teraz na mycie… itp





zresztą teraz duzo gorzej nie wygląd tyle co dziób stracił trochę ten połsyk bo wiecznie błoto na niego leci i przydało by się znów przepolerować :slight_smile:

Do boba ten kolor pasuje, bo to buda BARDZO starego typu, ale nie do SR! SR, to typ o sportowym usposobieniu, więc do niej pasowałby jakiś granat, ostra czerwień, zielony, itp., ale nie ten brąz, który kojarzy się ze starociami :wink:

ja ci kuuurwa dam starocie łajzo !! :*


ale SR bd tylko akceny w tym brązie , a wiekszosc będzie łoczojebny niebieski :slight_smile:

a fela ma przeznaczenie do boostera a gdyby się zdazyło że jednak nie to poprostu będzie pasic do sr , do tych akcentów , na pewno lepiej niz ten seryjny kolor

znowu pierdoły ale co tam

“skończyłem” polerke koła i to tylko jedną stronę, jak uda mi się to zaadaptować do boostera to będzie wypolerowane na pełne lustro bo na razie mi się nie chce a jak nie podpasuje tych lagów to fele prysne na czarno i opier.dole …



to kombinuj z tym szczepem z esery ;d

sprzęgiełko dziś zamówione , do sklepu dojdzie w przeciagu paru dni a za 2 tyg pojade oobiore je ze sklepu :slight_smile: http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-sprzeglo-sportowe-motoforce-racing-p-1238-1.html?sessID=313e48199b37cc10a398cbf8075399a2

takie sobie te sprzęgiełko… wolałbym S6 Sport Pro :smiley:

a jawolałbym zaoszczędzić trochę grosza , kupuje sprzęgło bo to się seria się rozpada a zamiennik był tylko troszkę tańszy