Yamaha BWS / Bbobek

a po to że lepiej chwyta , nie wiem jak to działa ale działą , tzn na sprzegle jescze nie testowałem ale testowałem na hamulcu bębnowym i robi różnice , a to ten sam materiał

Nie pytać mnie jak to działa , najważniejsze że DZIAŁA !!

nowe sprzęgiełko by się przydałoo :smiley:

sypnij $$$

Sprzęgło 50PLN kosztuje więc nie duży wydatek ; p

gdzie ?? :slight_smile: i jakie

wrona, na allegro jakieś chińskie, kiedyś kupowałem do neosa i ładnie jeździło na tym:D

nie no jak już kupować sprzęgło to sportowe… jakieś S6 Sport za 100-120 +/- .

wrona napisał:

sypnij $$$


z tego co słyszałem to zarabiasz : D

obija się, a nas wkręca, że coś robi :stuck_out_tongue:

wy myślicie że ja robię hajs żeby go ładować w piżdzika ?? Jak chcecie to se tak róbcie , ja chce wreszcie przesiąść się z kibla…swoje w życiu w skutery już włożyłem

a tak a propo pracy , wychodzę dziś rano z roboty a tu zonk :slight_smile:

snieg kurwa … i zaczałem się bawic w polerki przełacznikół ( na razie tylko prawy)






większe http://img835.imageshack.us/img835/449/zimax.jpg

Chyba lewy.

Kowal, patrząc na foto to prawy xD

A patrząc od skuta to lewy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mamy problem XD

niech wypoleruje obie to nie będzie problemu która jest w polerce a która nie jest :mrgreen:

szykuja się grubsze upy , tzn koła od s3 13" na dwóch tarczach ale to zapraszam do mojego kolejnego tematu :slight_smile:

Ale nie mówi się tego co jest na fotach tylko w realu.

Sory że post trochę odbiega, ale jeżeli chociaż jedna osoba zrozumieć to będzie fajnie.

Tu mamy zdjęcie naszej olimpijki, Natalii Partyki, i której ręki ona nie maż Prawej czy leweją

ja pierdole … ahh

Kowal ty debilu :smiley:

Eh… debil!

Zły przykład! :573:

Bardzo dobry.

za bardzo piździ żeby robic cos przy sr , więc wymieniłem tylko silencer w boosterze , to jest od tej drugiej nextr’ki



jest przyjemniejszy dla ucha teraz ten wydech bo tam byłą wata skońćzona i poprzecierany na wylot silencer