Yamaha BWS / Bbobek

taki rower się zrobił :stuck_out_tongue:

No jeszcze ta środkowa rura tak wysoko wysunięta, że wygląda rzeczywiście jak składak :slight_smile:

chyba chciałęs powiedzieć , mostek, wy jestescie jacyś jebnięci , każdy czepia się tego mostka że wysoki a to normalny boosterowski moostek, w każdym innym będzie tak samo, zresztą ta kiera jest nawet na tej samej wysokości co seria …

I tak przypomina rower :stuck_out_tongue:

Twoje Kymco to rower nawet podobnej wielkości koła ma

Waski, twoje teksty są na poziomie gościa z twojego avatara :smiley:

Nie - on był zaje.bisty nie to co Waski :stuck_out_tongue:

wrona - tak ale normalny booster ma tam plastik :slight_smile:

jedyne co jescze zrobie to wypoleruje plastiki bo teraz nie mam pasty

klapka wyjeta bo się ryzuje od butów



No lepsze chlodzenie teraz ma i widzę tuningowa tablice :smiley:

wydech w ch.j szpeci :confused:

wyjąłem bo jak mówiłem niszczy się od nóg

a wydech wiem że szpeci , ale mam na to lache , nie wkłądam w ten skuter juz niepotrzebnych pieniedzy. moze jak go do końca ruda nie zje to go psikne znów na czarno

on Cię w tym momencie z jakieś 1500zł wyniósł … zawsze możesz psiknąć tego next-ra i pogonić za 150-200 i kupić lasera x-pro w chromie :smiley:

jak dokładnie wszystko popodliczac przy aktualnym ursię funta to ok 1400 więć myśle że to nie duzo jak za takiego boka w takim stanie :slight_smile:

No ale teraz jak wyjąłeś to w ogóle nie ma.

powiem tak pierdole i bd licznik rowerowy dzis kupiłem http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180727265519&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123#ht_2424wt_907

wydech odmalowany stelaz również

w miejsce starego licznika dałem o polowe mniejszy wskaźnik paliwa a licznik jest rowerowy po prawej stornie

Chu.jkowo ten wydech wyszedł ;{
MAT !

kupując szpraj tez myślałem ze to mat i się trochę załamałem ale przezwyczaiłem się i mi się już podoba

niesądze zeby to było głowna przyczyną powolnej jazdy ale na pewno ma pływ

okładziny się kończą i jak chciałem je naciac to pękały i odpadały …




jakosc nie powala ale to telefon

A po co je nacinać? A dlaczegoś :slight_smile: