Yamaha BWS / Bbobek

muzgi fotek nie ma, a 10 stron komentarzy

dzis moze załoźe lampe i pykne fotecke `;d

sorry za ppp

ale jako ciekawostkę powiem wam że od momentu kiedy go kupiłem , włożyłem w niego

695.5 PLN
i
₤ 76

i od teraz mówię że ide włożyć tą lampe i pierdole nie wkładam w niego ani grosza , puki nie zajdzie taka potrzeba , jedynie to ziomek ma dla mnie przełożenia w Polsce za dobry hajs bd w lutym to je wezme i to wszystko !!

Sranie w banie :smiley:

Silnik 180ccm czeka :smiley:

tzn nie zrezygnowałem z silnika 180cc , ale to jescze w chuj czasu zobaczymy czy uda mi się zwieść bobka do PL w kazdym bądż razie w tym sezonie NIC nie bd już przy nim robił , ewentualne regulacje , itp ale nic co wymagało by dodatkowego wkładu finasowego

Propsy! tak trzymaj :one:

jutro jak bd w stanie to zrobie lepsze foty

dzis było ciemno , robiąc zdjecie nawet niezuważyłem że litera na tablicy się starła , a jak przyjechałem do domu to juz wgl jej nie było widać

co za kurwa patologia , plexy a z tyłu naklejka ;/ a nie jak w PL wytłoczone na blaszy

Co to jest to okrągłe na amorze? Wszystkie angliki to mają. I która literka ci się starłaż

nie widzisz jak “R” kest przytarte , teraz wgl nie widac tej litery

to okrągłe to road tax , czyli podatek drogowy

A w furach też takie badziewne?

[ Dodano: 31-12-2011, 20:22 ]
A ile kosztuje do normalnego samochodu ten road tax? i jakie są kryteria do obliczenia wysokościę Wielkość samochodu i silnika, czy wartość?

wrona napisał:

plexy a z tyłu naklejka ;/ a nie jak w PL wytłoczone na blaszy


Nie wierze, że w Polsce coś jest lepiej :D

to okrągłe to road tax


Łeee myślałem, że nitro żeś se zamontował :p

RudY napisał:

Nie wierze, że w Polsce coś jest lepiej



jest wiele rzeczy lepszych tylko nie doceniacie tego

jedyny problem w PL to HAJS

Kowal napisał:

A w furach też takie badziewne?



tak , to zależy od pojemnosci itp

ja płace za skuter ok 15 f rocznie ale za przecietne fury tj poniżej 2.0 jest ok 120-150 funtów rocznie

To jest dużo dla zwykłego angolaż

W przeliczeniu pewnie coś koło 750zł ?

dobra przeniosłem pomimo że mi się nie chce …

upierdolony booster



i pierwsze testy mocowania aparatu na kasku mam jescze pare fajnych pomysłow ale to jutro

ta lampa to jooo

??

Ale śmiećhowo ten licznik wygląda taki duży :stuck_out_tongue:

Lubie patrzeć na niego jak jest umyty,

tablica dziś przyszła to ją wymieniłem, od razu boosterek lepiej wygląda , bo nie zniszczona tablica i troszkę mniejsza.

Na pokrywie mam pare jakis dziwnych zacieków których nie idzie ani domyc anie spolerować ( na dniach kupie jakas porządną paste)

weź załóż Ty tą poprzeczkę, z nią lepiej wygląda

nie mi się tak podba i chuuuj , poza tym z jednego uchwytu poprzeczki zrobiłem se mocowanie na aprat :smiley: , mam teraz tak wypatentowane wwszystko ze aparat mogę prawie wszedzie przyczepić w weekend jak będzie ładna pogoda to wybiore się na sesje samojebek on board

goło bez tej poprzeczki .