Yamaha BWS / Bbobek

Z poprzeczką lepiej. Bez jest łyso.

Wstrzymuję się od głosu :smiley:

Spam spam spam :stuck_out_tongue:

Waski napisał:

Haha jaja se robie :slight_smile:


Taaa hahahha jasne :smiley:

Dawaj poprzeczkę bez wygląda jak chuj bez jaj

nie chuj juz się przezwyczaiłem poza tym jest wygdniej bez poprzeczki, przezwyczailiście się do poprzeczek i tyle :slight_smile:

mi się bardziej podoba bez poprzeczki :smiley:

Dobra koniec o porzeczce juz. :stuck_out_tongue: (ile można pisać o tym samym :wink: )

jakaś tam jescze fota z tyłu



full size http://img835.imageshack.us/img835/7642/pc090001.jpg

Ta rejestracja najbardziej się rzuca w oczy “tuning tuning” hehe :smiley:

Bbobek Kozakiewicz :smiley:

lexusa kupiłem za 20 dyszki na tył , jutro pewnie jakąs fotkę dam

o proszę, a co z tym silnikiem? dalej 45 km/h ?

tak, chciałem kupić jakieś seryjne rozblokowane przełożenia ale nikt w 3m nie ma ;/

hehe, a to przez przełożenia tak jestą

wrona napisał:

tak, chciałem kupić jakieś seryjne rozblokowane przełożenia ale nikt w 3m nie ma ;/



Ło panie, to coś czuję, że jeszcze przez długi czas będziesz nieźle popier... jak na miotle xD

ja szczerze mam lache na ten skuter , tzn robie go tam źeby jakos wyglądał , ale nie chce w niego kasy ładować ważne źe dupe do pracy wiezie i ewentualnie kręcić teź się chce :slight_smile: przy komicznie niskim spalaniu , zaleje za 5 funtów i jak dobrze pójdzie to prawie 2 tyg na tym latam.

Chce wkońcu na moto odłoźyć ;/ a do busta moze wpadnie kiedys 180cc :slight_smile:

Ja mam przełożenia polini z 10km/h więcej na nich smigałem niż na seryjnych tylko kilku ząbków nie ma :frowning:

Jakim cudem może w przełożeniach zębów brakować? :shock:

To jest Waski - zrozum to :stuck_out_tongue:

Kurwa takim cudem że mi się lożysko co tam jest posypalo i zmieliło trochę, bo wracałem tak z 8km do domu

RudY napisał:

To jest Waski - zrozum to


Prawda to.

Waski napisał:

lożysko co tam jest posypalo i zmieliło trochę, bo wracałem tak z 8km do domu



Avatar idealnie pasuje do opisanej sytuacji :)