Yamaha BWS / Bbobek

O 3 cm chyba :PP

jebłem się po jak se wyobraziłem 30 cm to by było trochę w chuuuuj dużo :smiley:

na pewno na + :smiley: byle by dobry był

wiec tak ,

-ledy z tyłu sa (mega frajerstwo nie kupujcie tych drc czy jakos tak)
-silnik na airsalu złożony
-licznik od f12 zamontowany ( nic pieknego ale lepsze niz seria ) przed kolanami


fotki beda jutro bo siniczek muszę włozyć w rame i jest juz tak ciemno ze chuuuj ostnią godzine robiłem przy latarce z komórki , bo jedna rzecz mnie wkurwiła i stwierdziłem ze muszę ja zrobić :slight_smile:

mysle ze jutro ok 12 albo wczesniej beda foty :slight_smile:

heh:D składaj i dawaj foty

Coś się dzieje!

wygląda to wszystko słabo , bo mam strasznie felrny aparat

sprubuje porobic ładniejsze fotki ale to kiedy indzien

kierunki beda gdzie indzien i zupełnie inne , ale to jak będzie kierka ( na 95% w tym miesiącu)



lampa drc to scierwo !! a licznik trochę klocek ale lepszy niz seria :slight_smile: (podswietla się od razu po przekreceniu stacyjki laaansss :slight_smile:




i chciałem jakis filmik nagrac ale to moje gówno nagrywa tylko po 20 sek , i zanim dodałem gazu juz przestał nagrywać :slight_smile: fajnie chodzi tak metalicznie :slight_smile:

a tak btw to opisuje tego boba jak dziecko mielocha alel co tam :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=7R4J6m0JSmo

mega zajebisty filmik:D a tak to ta lampa wygląda fu, a licznik całkiem spoko

fajne trzewiki

plan ów pisac nie bede bo nigdy nie wychodziły ale pare jescze mam :slight_smile:

to są moje robocze adki D:

lusterka mnie wkurwiaja ale musza byc ;/

12 bar tu by się przydał bo goło z tyłu,kiera bmx w polerce,normalne kierunki z przodu,lusterka… i polereczkiii!

na pewno będzie kiera, lusterka inne , kierunki inne jak pisałem inna lampa będzie z tyłu bo tej wgl nie widac w nocy, stelaz będzie z crashami , ale muszę jedna rzecz przyciac , bo stelaz robie z seryjnego , bo się zaraz przyjebią ze ostre kanty itp , poza tym seryjny jest bardzo wygodny , bo przy kanapie ma jescze rurke któa przyda mi się na stund upy

No te DRC nie wyglądają zbytnio i 50zł za taki paseczek to masakra :stuck_out_tongue:

Ale ja też mam DRC tylko, że ta Edge za 80zł i jest mega :slight_smile: Wygląd mega i świeci pięęknie.

Courte też ją sobie kupił :confused:

pierwsze to zrób żeby to zapierdalało

Jak ??

Analizowałem wszystkie możliwe opcje i chuuj nic mi nie przychodzi do głowy , nie wiem czego to moze byc wina , dziury w przyspieszeniu mysle ze usune gaźnikiem ( wiem po trekkerze) ale v-max to za chuuj nie wiem o co chodzi

jakaś blokada obrotów czy coś;d

nope , dzis trochę bawiłem się z regulacja gaźnika i jest lepiej bo rano się trochę załamałem , jechałem na 6 do roboty , i było pusto na drogach i czyste powietrze dzieki czemu powinien lepiej ganiac , a tu chuj , dławił się i nie chciał jechac , dopieor jak załapał oproty to jechał noralnie …

ej a ogarnij długość tulei waria… ja miałem dorabianą w moim nrg i też nie jechał tak jak powinien… o prędkość chodzi oczywiście

to jest seria 100% i ma jescze podkładke

czsami mam go ochote spalić ale wiem że potem bym tego żałował ;/

wyjmij podkladke, kobinuj z tym warierm, ja miałem idento !!