Yamaha BWS / Bbobek

jak odłoze hajs na moto , licze że ajmieć mi to max rok czasu

O co tak dlugo ale wracasz z cała rodzinaż :stuck_out_tongue_winking_eye:

a to Ty już po szkołach? czy jak to?

Borek02, wywiad ?? :smiley:

kondzio94 napisał:

a to Ty już po szkołach? czy jak to?



tak jakis wsirski college skończyłem brzmi ładnie, ale poziom tej szkoły nie przekracza gimnazjum ,

Ale wiecie “skończyłem college w Anglii” :shock: :shock:

mama nawet pare dyplomów z logiem
Cambridge University yeah :smiley:

To co teraz się nie będziesz uczył pałko ;D Tak pytam bo mowiłęś ze miales jechac i zaraz wracać :stuck_out_tongue:

no tak , tylko zaraz to mialem na mysli kilka miesiecy , bo siędze tu juz kilka lat

stopik chodzi itp bob w 100% gotowy do przeglądu

podbijaj i dzida na ulice :smiley:

ubezpieczenie juz jest , jutro przegląd i potem 2-3 dni poczekac az przyjdzie potwierdzenie o zapłacie ubezpiecznia poczym zapłacic road tax czyli podatek drogowy i mogę smigac :slight_smile:

ubezpieczeni na skuter 250 funtów przy najtańsze wersji , pelen pakiet 350

POZDRO !!

o.O ładnie ździerają… było go zarejestrować w PL

ciekawe jak ?? poza tym mógł mieć ostry wpie.rdol za to że mieszkam w angli pracuje itp a mam pojazd zarejestrowany , w PL , a tak dla ciekawostki powiem wam że nie przeszedł dzis przeglądu , poniewaz nie odpowiadał im klamka hamluca ;/

na jebaju znalazłem klmake czekam az przyjdzie :slight_smile: i jade znowu na jebany przegląd ale mnie urwa korci żeby go juz skłądac na nowych czessciach , ale nie mogę bo nie przejdzie jebanego przegladu
a czuje ze będzie naprawde śliczny , jak bd wracałz warsztatu to jade od razu po kiermanke :slight_smile:

wrona napisał:

poniewaz nie odpowiadał im klamka hamluca ;/


hahhahahahaa... ładnie tam macie :)

mówiełm że wygląda smiećsznie nie chciało mi się go jzu wystawiac :slight_smile:

te swiecące kropki to deszcz

ale lampa jest hampel jest , wszystko smiga , dzis wyrzuciłem dozownic i jzu tak nie kopci , za duzo oelju chyba dostawał :slight_smile:

ładnie to wygląda… ma w końcu przegląd?

nie ma dlatego wygląda jak wygląda , dzis moze jutro będzie zależy jak papierki przyjdą

A przegląd jest tam dożywotniż I co chcieli od klamkiż urwana kulkaż

nie miała niewłasciwy skok , że tak powiem ale działało wszystko hamowało , a przeglad trzeba robic co roku

Co to znowu się stało ?

Amor i co jeszcze ? Ah kierunkiii ? lol :smiley:

Wcześniej typek mnie nie skasował , ale powiedział to co od razu zobaczył , poszedłem naprawiłem, wzieli na warsztat i juz skasowali , 28 funtów poszło się je.bać , i powiedzieli że amor zjebany, i kierunki za szybko swiecą. Kierunki zrobione amor w poniedziałek zamawiam , od roxa wyczaiłem nowy za 30 funtów z wysyłką , tylko że jest dłuższy o 30 cm ciekawe jak to bd wyglądac :slight_smile: