Yamaha BWS / Bbobek



liczniki juz są :slight_smile:

to Ty chcesz to wsadzić do swojego?

wyciagnac predkościomiećrz z budy skombinować mu chromowaną obudowe , i zamontować na kierze :slight_smile:

pare minut później przyszedł kurier DHL z cylkiem

powiększać kanał wydechowy ??



wrona napisał:

powiększać kanał wydechowy ??

przydało by się trochę :D ciekawe jakby to jeździło po portingu przemasa

nie chce zbetnych tuningów , cyl kupiłem tylko dlatego , zestary zaraz padnie , to ma być ekonomiczny i nie psujący się silnik a im więcej tuningu tym większe prawdopodobienstwo zę cos się rozpierdoli , a dwa trzeba kupe hajsu i czasu żeby to regulowac, to ma tylko wstawać na koło ,

do niego kiedys przyjdzie silnik 180cc

to jak tak to nic nie powiększaj…
teraz przydało by się wario i gaźniczek do elastyki :smiley:
Weź teraz wypisz kompletny setup

tylko wydech i cyl :smiley: ja nie bede w silnik ładował chyba że cos się zepsuje.

jakby nie było wario by się przydało :smiley: i gaźnik też :smiley: gaźnik teca kup 17,5 za 80 zł idzie już kupić i wario ok. 100 :smiley: więc wcale nie tak dużo, ale różnica będzie ogromna :smiley:

nie i chuj i tak juz włozyłem w niego pół tysiąca i więcej nie chce


fajnie swieci tylko nie warte tej kasy , jakos wykonania słaba

ale ile to kosztówało?

75 ;/

na allegro wyglądało lepiej to te lampy drc

o kurde… 75zł dużo… no ale zobaczymy jaki efekt będzie na bobie

za te wszystkie gówna zapłaciłem 85 zł

a żarówka tylnia tylko poto bo potrzebuje do seryjnej lampy na przegląd , po przeglądzie zakładam oczywiscie ledy :slight_smile:

filtr vicma
komplet uszczelek
żarówki x2 na przód H6 halogenowe
żarówka na tył

i ciekawostka dnia
prawko na moto odebrane :slight_smile:

wrona napisał:

i ciekawostka dnia
prawko na moto odebrane :)


Gz dziffko :)

ogarnij ten syyf i pokaż jak to teraz wygląda ;d

teraz to on wygląda smiećsznie , dwa lusterka od chińczyka liczniki załozone , seryjna lampa , kierunki aby były itp , bo chce go wreszcie kurwa zapchac na przegląd ale zawsze kurwa cos ;/

kupiłęm lampe na przód , tzn bo był pekniety jeden klosz jak wiadomo , i załozyłem lampe to stop gdzieś spierdolił , żarówka ok, czujki ok ;/

jakieś pomysły ?? czy zostało mi szukanie po kabelkach i stykach ?? :573:

kabelki i styki chyba… Ty już w UK?

no ;/ wyczailem dzis fajna kierde za 20F do bobka tylko czekam az beda mieli chromowane bądx polerowane

wrona, a kiedy wracaszł:D