Yamaha BWS / Bbobek

Teraz się pomęczysz, ale jak zarobisz hajs, to będzie Cerber! Tak do tego podchodź :wink:

no to mnie pociesza ze na przyszły sezon koniec z kiblami :slight_smile: tzn bobka se zsotawie i kiedys silnik 180cc włoze ale to później , przed wakacjami zamierzam kupić moto bo tak chce wrócic na stałe :slight_smile:

Kurwa nie obraź się ale na moje to zaczynasz maniane odpierdalać z tym boosterem. Jak dla mnie zaczęło się od naklejek, przez tą lampe DRC i teraz dojebałeś z licznikiem. Czekam na kiere, powinien już ładniej wyglądać. I nie myśl o ceebeer tylko do roboty :slight_smile:

wrona napisał:

kiedys silnik 180cc włoze


Góóóówno :P Nie będzie Ci się chciało jak już będzie CyByRy :)

FLYP001, widzę ze ku.rwa jestes jakis dzis bardzo prowokacyjny, szukasz dymu czy jak ?? przecież pisałem że licznik jest bo być musi, to nie Polska , w tkr wgl nie miałem liczników, co do lampy też se poczytaj nie chce mi się produkowac i specialnie tobie tego tłumaczyć, naklejki mi się podobają,

no zresztą co zrobić , jak ktoś ledwo co umieć czytać i przegląda tylko fotki …

RudY, uwierz mi ze będzie mi się chiało tylko to zależy czy booster pojedzie do Polski czy nie ( czy ojciec będzie miał busa czy nie) bo przyczepką mi się weźć tego nei będzie chciało

chce zrobić to po to żeby , wkurwiac wszytkich dresiarzyw dreswagenach :slight_smile:

będzie bzy bzy a bede brał wszystkich jak tylko bede chciał , jeździłem runnerką 180 tą najmocniejsza wersją , to mało który samochód miał szanse , ludzie na swiatłach wielkie oczy robili , a przy masię busterka to będzie pocisk :slight_smile:

ee tam, przy swapach zawsze problemy są

e tam gadasz jak się dobrze zrobi to !!

w łąsnie se wydumałem , że jezeli on dostanie silnik 180 to jedbne tak duża nakeljke na bok “pogromca dreswagenów”

hahaha :smiley: i o to chodzi !

siedze i myśle , zobaczymy jak długo popracuje tu gdze teraz robie , jak będzie hajs , to dam mu na tył lampe roxową ciul że siwy juz tak ma ale lacha na to ;/

ale najpierw muszę przedewszyskim zrobić tak żeby to jeździło w soboe się z tym pobawie

siedze i myśle , zobaczymy jak długo popracuje tu gdze teraz robie , jak będzie hajs , to dam mu na tył lampe roxową ciul że siwy juz tak ma ale lacha na to ;/

ale najpierw muszę przedewszyskim zrobić tak żeby to jeździło w soboe się z tym pobawie

Siwy juz nie istnieje rób tak jak on xD

co myślicie o takich kierunkach ?? http://www.ebay.co.uk/itm/LED-indicators-amber-strip-light-streetfighter-trike-/150686315001?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item23159ab1f9#ht_500wt_1180

tzn to sa zwykłe paseczki led które można kupić za 2 funty ale ktos to sprzedaje jako kierunki , za 10 :slight_smile: ale to nie ważne :slight_smile:

wioska dla mnie ;d

Jeżeli ładnie to poskładasz, to jak dla mnie mogą być :wink:

mam małe kieruneczki od cieniasa chyba te okragłe boczne ale one cos nie stykają , i trzeba poruszać żarówką, moze wybiore się tutaj na szrot i znajde takie same gdzie , bo te co mam sa fajne ostanio zawinąłem z parkingu białe klosze do nich :slight_smile:

najlepiej wstaw kierunki od ursusa c 330 te co są po bokach na błotnikach, daj je na boki i będzie działało na przod i na tył :smiley:

cos ty oryginalne sa lepsze , ale jak bym dał takie fajne , to jescze ktos by mi bobka ukradł , bo by pomyślał ze to warte z 10k

stelaz jest jutro umyje bobka doprowadze w miare do stanu i porobie fotki , bo dzis tak nakurwiało deszczem ze psa by nie wypuścił na spacer

stelaz jest jutro umyje bobka doprowadze w miare do stanu i porobie fotki , bo dzis tak nakurwiało deszczem ze psa by nie wypuścił na spacer

jedzie w końcu normalnie?