Yamaha Aerox 2010 ;]

“Większość z nas sezon 2009 ma już za sobą i uważa go z zakończony. Jednak już teraz możemy liznąć troszeczkę informacji o news’ie ,który z cała pewnością będzie wydarzeniem roku sezonu 2010, w świecie skuterów. A mianowicie strona internetowa www.motorcyclenews.com zaprezentowała pierwsze nieoficjalne zdjęcia Yamaha’y Aerox na rok 2010.Nadal są to w żaden sposób niepotwierdzone przez Yamaha wizualizacje prototypu. Jednak może on nam dać dość spory pogląd na wygląd długo oczekiwanego modelu. Jak powszechnie wiadomo w świecie skuterówym nigdy użytkownicy Sr’ek nie pałali miłością do użytkowników Aerox’ów i na odwrót…”
FOTO:


Co myślicie o tym prototypie? ;] Jak dla mnie w miarę spoko projekt ale trochę inaczej sobie go wyobrażałem… ;p Oceniać!!

Coś mi się zdaje że już to dość dawno temu widziałem.

Było!!!
To nie prototyp tylko stary VT projekt :wink:

No właśnie, przecież ja to już napisałem :mrgreen:

Szympa napisał:

No właśnie, przecież ja to już napisałem :mrgreen:


Nie pyskuj Szympa, ja tu jestem starszy! :-D

To zdjęcie jest na necie już rok :smiley:
Nawet “pod” skuterem pisze jakieś Xenophya 08

Co do samego skutera:
Ogólnie mi się bardzo podoba no ale
o przedłużce amora można zapomnieć ;}
i o wymianie wydechu także :wink:

RudY napisał:

o przedłużce amora można zapomnieć ;}
i o wymianie wydechu także ;)


No i o przewożeniu pasażera :-P

No i o przewożeniu pasażera :-P


Czyli bez zmian :lol:

jedno jest pewno, skuter nie mogl by mieć zawieszenia, czemu ? ^^ a popatrzcie na wydech, jest umocowany pod siędziskiem, zaś skutery jak wiemy wszyscy wdechy maja mocowane do silnika ponieważ to caly silnik chodzi z zawieszeniem… tutaj byl by maly problem bo na dziurze by nam się złamał ten wydech ^^

aha i ten vertical cyl ohyda … ale reszta baaardzo mi się podoba choć wiem że to tylko VT

Śmiećszny ten VT :slight_smile: Nie podoba mi się ten tłumik pod lampą, gaźnik na widoku, kiedyś było więcej fot tego bo pamiętam jeszcze :stuck_out_tongue: na 100% Yamaha nie zrobi czegoś takiego xDD

http://moto.allegro.pl/item806977757_aprilia_sr_50_jedyna_taka_rybnik.html xD

JacoPL napisał:

caly silnik chodzi z zawieszeniem.. tutaj byl by maly problem bo na dziurze by nam się złamał ten wydech ^^


Jeśli chcieliby takie coś zrobić to na pewno mieliby jakiś patent na to ;}

JacoPL napisał:

skutery jak wiemy wszyscy wdechy maja mocowane do silnika


Nie wiem czy wiesz ale nie tylko skutery :}
Do cylindra, a nie do silnika ;D

Tak wiem ;) Czepiam się :D

Rudy ale na samym cylindrze wydech się nie trzyma, przymocowany jest do kartera.
Damianho rocznikowo chyba nie jesteś starszy :smiley:

Ta SR’ka z linka od BALU wymiata :wink:
I ten wydech … bosko jest :slight_smile:

Rybnik jest 25km ode mnie :slight_smile: Bywam tam dość często, a jeszcze tam tego czegoś nie widziałem :stuck_out_tongue_winking_eye:

BALU napisał:

http://moto.allegro.pl/item806977757_aprilia_sr_50_jedyna_taka_rybnik.html xD



Chodziło o wydech taką Zauważ że tutaj jest nieprzymocowany i on będzie latał jak chciał na dołach.

RudY napisał:

Ta SR'ka z linka od BALU wymiata ;)



Moze i tak, ale jakos sprzedac się nie moze... ona na allegro z rok juz krazy.. od licytacji po kup teraz.. ostatnio za 5100 stała chyba..

mi się nie podoba ta sr’ka ;D. Za dużo żółci ;p

tak tak wiem :slight_smile: ale sr’ka nie ma przymocowanego wydechu do ramy oto chodzilo, można by było bez problemu założyć ruchome kolanko które na dziurach by pracowało, ale wtedy bylo by znacznie więcej robocizny …

ot. znam goscia z tej sr’ki i wiem że nad wydechem pracował długi czas po pierwszych prubach , raz mu urwał o mocowanie wydechu przy cylindrze, a później to jak we dwoje jeździli to na większych dziurach, nawet głupich policjantkach wyginał się wydech albo nadkole kiereszował więc to nie jest łatwa sprawa

;p może i tak ;p nie widziałem jeszcze tego ;] ale ogólnie nie za bardzo mi się to podoba. SR-ka wymiata kolorki trochę lepsze by mogły być ale wydeszek…mmm… ;]

sr"aczka fajna ale te kierunkowskazy na końcu kiermany to bym wywalił bo wyglądają jak od ursusa :d , w ogóle kierownice , bym dał normalna downhill a nie kuźwa seryjna bez plastików , i wydech też bym dał normalny a nie od poketa "D