WueR 200ccm 2t Danielsona

Czytając posta Kowala już się śmiałem co wrona dopier***ł w podpisku :smiley:

Kowal, ogarnij się chlopaku. Bede chcial pisac motor napisze motor bede chcial motocykl bede pisal motocykl. Jak cos się nie podoba to nie czytaj. Proste.

Ale macie spinym ja pierdykam …

x2 / RudY

To nie jest forum polonistyczne tylko motocyklowe ;/ Każdemu może się zdarzyć jakiś błąd Kowal nie sraj ogniem :smiley:

Vielleicht werde ich in deutscher Sprache schreiben, die wir Konflikte vermeiden?

Ja, natürlich!

Danielson, mam nadziej ze po pijanemu nie gadasz po szfabsku bo ci jebne :smiley:

Pewnie wpisał do translatora i szpanuje :smiley:

Nie nie nie 4 lata się ucze niemca to cos ogarnia przy okazji byla kuzynka z niemiec obok :wink: Ja po pijaku angielski niemiecki nawet czasem francuski się zalacza jak z jakas dupa gadam zeby wyruchac :smiley: ogolnie zlozona zrobiona zapierdacza jak foka tylko nie wiem czy foty chcecie ':wink:

Dawaj się pośmiać :stuck_out_tongue:

na razie jest 1x tak :smiley: muszi byc conajmniej 3 :wink:




daj delke do małowania proszkowego , polerka dała by lepszy efekt ale to full cross wiec bezsensu

No można i tak :smiley:

Wait what ?!
Czemu wrona wrzucił fotę WRy Danielsona ? :smiley:

A danielson wrzuca foty dziewczyny wrony. Tak się wymieniaja

Macie wieksza rozdzielczosc.


Z fejsa moze wzial :smiley:

To jest silnik z DT?

Joo ale z innym walem i cylkiem :slight_smile: tak mialy :wink:

P.S. Zapomnialem ze tylnie klocki się wykonczyly i jakby to powiedziec hmmm polamalem rame przy power gumie ;/

P.S.2 2222 post ^^

Połamałeś ramę … ?
Pozdro :smiley:

za siedzeniem ten kawalek. widac na focie ze trochę oklapl tylni błotnik :smiley:

[ Dodano: 11-04-2012, 21:24 ]
Dzis miałem wolne popoludnie do tego ładna pogoda więc trochę pogrzebałem w wr’ce. Umyłem ją dokładnie po wczorajszych jazdach na torze oraz zrobiłem jakieś pierdółki.
1. Odmalowałem dyfuzor, osłone dyfuzora i wymienilem uszczelke od wydechu.

Szału nie ma, tylko 2 warstwy a wczesniej az biały był i to brzydko wyglądało.
2. Jako że miałem w garażu spray do zacisków hamulcowy to sobie moje pomalowałem tak aby było trochę koloru. Niestety nie sprayem, a pędzelkiem bo wtedy lepiej i dokładniej się pokryje.:



3.Wyczyscilem sobie silnik :wink: byl trochę od piachu i oleju gdyz leci mi trochę z pod zaworu wydechowego.


4. I na koniec dowod ze nie tylko z zewnatrz go myje :wink:


P.S. Na te srubki nie patrzcie czerwone efekt nudy jak czekalem az lakier wyschnie zeby kolejna warstwe polozyc. Cos tam się powoli posuwa. Wczoraj 4h wylatane na torze jutro znow :wink: